מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש השתפרה.
    שנה שעברה קנינו שני שחקנים שלא שידרגו אותנו בכלום ובילו על הספסל כל העונה, והעונה פשוט קנו את הבלם והקיצוני הכי טובים ומתוקשרים שהיו על המדף כשעדין נשאר החור הענק באמצע המגרש.
    את זה גם יכול לעשות ילד שהניסיון שלו ברכש הוא במשחק מנג׳ר.
    כשנראה רכש עם מחשבה, איזה הברקה יוצאת דופן, איזה מישהו שיצדיק את מחלקת הסקאוטינג שלנו, מישהו מתחת לראדר, אז באמת נדבר על התנהלות נכונה.
    כל קבוצה עם הרבה כסף יכולה להחתים את מי שהחתמנו בקיץ, איפה כאן ההתנהלות הנכונה? בטח כשבין ההחתמות הודיעו על חוזה חדש לאולה…

2. רוברטו באגיו31 Member

הבאתם 2 שחקנים מוכחים, אחד בגיל 28 שזה שיא הקריירה לבלם ועוד אחד צעיר ומוכח עם פוטנציאל עצום .
    מה עדיף, להביא 2 אלמוניים שאף אחד לא מכיר רק בשביל שיגידו "שמדובר בהברקה יוצאת דופן" ??

הנה תראה ריאל מדריד של השנים האחרונות, הביאה 2 ברזילאים צעירים ודי אלמוניים בהרבה כסף ונפלה ( לפחות בינתיים ) עם שניהם .

צריך להעריך את העובדה שהבעלים ממשיכים להשקיע כסף גם בתקופת קורונה וגם כשמועדונים אחרים באירופה מנסים יותר לחסוך מאשר לבזבז כסף .

אני מאמין שיגיע עוד קשר אחורי/ מרכז שדה שישדרג את יונייטד ויוסיף איכות, יש שמועות על גורצקה מבאיירן מה שאומר שכן יש כוונה להתחזק בעוד שחקן, גם אם לא יצליחו להביא את הגרמני .

שוב..לטעמי יש לאוהדי יונייטד סיבות לאופטימיות אחרי שנים לא קלות .

3. Raulito Madridista

אסור שהזיכרון שייצרב בתודעה לגבי ואראן הוא השערים שחילק במתנה למנצ'סטר סיטי אם כי הנעת הכדור מצדו הלכה דווקא אחורה עם השנים. אולי הוא קצת בירידה בשנתיים האחרונות אבל יונייטד מקבלת בלם שיוסיף מהירות, פיזיות, אתלטיות, הוא היה צריך לשנות אווירה וחש לא מוערך, החתמה נכונה של שחקן שבעונה אחרונה לחוזה וזה השפיע על המחיר (קונדה ופאו טורס בטופ עונה אחת והיו מעולים אבל רפא כבר עשור שם). הוא יעזור למגווייר וכל אחד ייתן קצת כי רפא לא מנהיג באופי שלו. בכל מקרה זה על הנייר הצמד הכי טוב של יונייטד לדעתי מאז ימי פרדיננד ו-וידיץ' העליזים אם כי יחי ההבדל הקטן. ההעברה שנסגרה אפילו מהר יותר ממה שחשבתי ואני מודה שרציתי שזה לא יקרה. לא אוהד יונייטד כמובן אבל אאחל לו בהצלחה וכדי שיהיה עניין בפרמיירליג עוד קשר אחורי בבקשה..
    * אין לי מספרים מדויקים להשוות אבל ריאל ויונייטד ביחס לקבוצות על עשו לא מעט עיסקאות של שחקנים גדולים, כמובן כריסטיאנו, בקהאם, די מאריה שאמנם נכשל אך היה שם גדול, ואן ניסטלרוי שהיה הכי טוב באליפות 30 שלנו וגם איזה גבריאל היינצה אחד לדוגמא..

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים מבקרים את רכישת וראן וסאנצו כשבמחיר הזה אנחנו רכשנו את בן וייט ו ופפה. האמת, כן סקאוטינג לא סקאוטינג, כן הברקה או חשיבה מחוץ לקופסא, אני מקנא.

5. k_700 Member

אל תחמיא לכם.
    אתם משלמים 50 מליון פאונד בהעברה על בן וואייט.
    לפי הדיווחים האמינים ריאל מקבלת 34 מליון פאונד+8 מליון נוספים בבונוסים.

רוברטו באגיו31,
    אתה לא באמת מאמין שגורצקה יגיע.
    צריך לכוון עכשיו למי שראלי שיגיע ויש לפחות 2-3 קשרים(שמח שגם את לוקאטלי מעריכים גבוה אצלנו, הגיע הזמן שמישהו יגאל את סאוסלו מההצעות 10+7+15 שיובנטוס מסכימה לזרוק להם על הפרצוף בהשאלות ל-3 שנים) טובים מאוד על המדף.
    יש כיוון טוב אם באמת את מירב המאמצים והתקציב מכוונים עכשיו לקשר ולא ללסגור את טריפייר בכל מחיר(זה צריך להשאר לסוף החלון).

לא יהיה להם קל למכור שחקנים וגם את זה צריך לעשות במציאות של קורונה וסגל כל כך עבה בדד וודס.
    דאלוט ולינגארד זה המתבקש כי יש להם ביקוש אחרי העונה האחרונה אבל אפשר לגרד עוד כסף טוב מבאיי, פוגבה ואולי מארסיאל(די מאמין שזה שלא יביאו חלוץ נוסף וראשפורד פצוע, מוריד את הסיכויים שידחפו למכור אותו בקיץ).

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/21
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיזוק אדיר להגנה. רק לחשוב איזה הגנת ברזל זאת מגוויר-וראן.
    אם יגיע קשר אחורי רציני,אתם יכולים לסמן את אחד הקיצים הטובים שהיו בשנים האחרונות.

7. Ever Banega Member

בדיוק על התפיסה הזאתי דיברתי, פשוט הזוי איזה מציאות אנשים מדמיינים לעצמם כנראה כדי לתרץ את זה שסיטי הכי טובה, צאו מהבלוף הזה כבר הסגל של סיטי לא בפער יותר עמוק (פאקינג קשר מחליף אחד בכל הסגל) ולא בפער יותר איכותי (לפני הגעה של קיין וגריליש, שאגב נחוצים כי באמת אין קליברים בהתקפה).

Yoni47 אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל בגלל חוסר ההשגיות והמיתוג שחקנים כמו וראן וסאנצ'ו לא רלוונטיים אליכם גם אם היה לכם את הכסף לשלם עבור כרטיס השחקן שלהם.
    בדיוק כמו בקיץ שטוטנהאם מכרו את בייל בהרבה כסף, זה לא שטוטנהאם יכלה להשתמש בכסף כדי להביא שחקן באותה רמה במקום בייל בכסף שהתקבל, כי זה שיש לך תכסף לכרטיס השחקן לא אומר שהשחקן ירצה בכלל להגיע…

9. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. Bruno Fernandes Member

באג'יו-הרשה לי לצנן את ההתלהבות ,לפי כל הדיווחים האחרונים ברשת סולשאייר לא מקבל רכש עד שאין מכירות. (ת'אמת יש לנו כל כך הרבה זבל,אבל אם על כל שחקן תקבל 10 מיליון זה בסביבות נ70-80 מיליון, הבעיה שאף אחד לא מוכן לשים פאונד שלא נאמר פני על אותם שחקנים ) לצורך העניין -השאלה של מרסיאל שווה 10 מיליון על כל המשכורת שלו עזוב מכירה ... ,ופייר? עם כמה שאני שונא את הבעלים אני מבין אותם ,אי אפשר עם הפארסה הזו יותר.

11. alexshw Member

מכירת פוגבה ולינגרד וג'יימס/מרסיאל יכולה להכניס 100 מיליון פאונד. לכולם יש ביקוש.
    גם על מאטיץ' אפשר להוציא כמה גרושים עדיין.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

12. Bruno Fernandes Member

נכון לעכשיו אחד מג'יימס\מרסיאל חייב להשאר כי המהפכן הפוליטי פצוע...

13. k_700 Member

100 מליון פאונד על הוצאות זה לא רציני.
    קבוצות בקושי מוציאות 30 מליון יורו על שחקנים בודדים(וגם אם כן, זה רכש שאתה שומע שסימנו חודשים לפני).
    הדרך היחידה למען האמת שאני רואה את מארסיאל עובר זה בעסקת קנייה שלנו כדי להוריד את המחיר.

בלי קשר לפציעה של ראשפורד, הוא עדיין החלוץ השני בסגל שלך והוא גם אחרי פציעה קשה. קשה לי לראות קבוצות באמת משלמות עליו כשקשה להעריך באמת מה המצב הגופני שלו.
    תזכרו שגם אמאד לא יהיה זמין לתחילת העונה הזו.

פוגבה- עדיין לא ממש השתכנתי שפסז' באמת רוצה לשפוך עליו את ה50-60 מליון אירו. גם מצרפת אני שומע בעיקר דממה מ2-3 הכתבים הרציניים.
    אדם קרפטון מסכם מצוין את איך שאני רואה את הסוגיה של פסז'-פוגבה כבר חודשים-

מאמין שג'יימס, לינגארד ודאלוט זה הכסף המשמעותי הראלי.
    מעבר לזה יהיה הפתעה.

14. oranfu Member

ברור לך שהמשכורות שווייט ופפה מקבלים נמוכות משמעותית ממה שסאנצ'ו ווראן מקבלים, כן?
    זה סדר גודל שונה לחלוטין של עיסקאות.

סאנצ'ו ווראן עולים לפחות פי 2 על פני תקופת החוזים.

15. Bruno Fernandes Member

ואל תשכח יונייטד המועדון הכי כושל בעסקאות הגדולות.

מצב נושא:
הנושא נעול.