מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

נכון לעכשיו הוא רביעי ברוטציה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. k_700 Member

אם לינדלוף יעוף מפה הוא יהיה שלישי.
    הוא לא שווה יותר מזה.

קאסי של מילאן נראה כמו חתיכת שחקן למרכז המגרש.

שמועות חזקות על סאול שדוחף למעבר לאנגליה, עדיין מקווה שזה יהיה נבס מהשמות האלה.
    אם בכל זאת גאדג' המושמץ מצליח לסגור את הקשר לפני שהוא דואג למעבר של פוגבה זה קיץ מצוין.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/21
  3. Bruno Fernandes Member

כמה שדה-רון נגר אתה יכול לשים אותו ליד מקטומיני ,ופתאום מקטומיני יכבוש שערים ויבשל. לפחות 5 ן5 יותר ממה שיש לו כרגע. (לסקוטי יש דווקא יכולת התקפית )
    השחקן הזה מחרבן על פרד\מקטומיני מבחינה טקטית . אני אומר לך בוודאות כי ראיתי מלא משחקים של אטלנטה. חוץ מזה זה גם מסוג השחקן למערך של 3 בלמים במשחקי חפירות,איפה הוא ואיפה פרד בעצם אני ידע פרד בהשאלה בברזיל \סין.
    עכשיו שמע בנטנקור לא משנה מה תגיד עליו אני מעדיף אותו על מקפרד. גם תמקיני הזה שהוא לפחות אתלטי ולא צב לפחות אם אתה משחק על מתפרצות יש תועלת ממנו.

4. DRORIKO Member

פרד עד כדי כך גרוע? מה עם ההולנדי הזה שהבאתם ברח לי השם שלו. מה זהו? הרמתם ידיים לגביו?

5. k_700 Member

מקטומיני כובש כרגע מכל חצי מצב שהוא מקבל באיזור הרחבה. הסטטיסטיקה שלו בהתקפה כרגע מחמיאה יותר מדי לסט היכולות שלו.
    לא מאמין שקשר נוסף יוציא ממנו יותר בהתקפה ואני לא חושב שאנחנו בכלל צריכים להתלות ביכולות שלו לכבוש/לבשל(שלטעמי הן בגדול בינוניות).
    הקשר הנוסף צריך לגרום למקטומיני להתעסק בעבודה דפנסיבית ולהתפתח ללהיות קשר אחורי, לא מעבר.
    יש המון קשרים מאיטליה שאני לוקח לקישור שלנו, לא רק ביובה ואטלנטה.

DRORIKO,
    פרד האוברייטד הכי גדול באנגליה לדעתי.
    כמות המחמאות שהוא מקבל על כל הופעה בזיונית שהוא סידר גול ושני מצבים ליריבה זה מדהים.
    אצל חלק מהאוהדים זה בכלל היה המועמד ליד ברונו לשחקן העונה. שחקן טיפש, טכניקה עלובה ובטחון עצמי גבוה מדי(שזה השילוב הכי מסוכן), לא מסוגל להעביר כדורים קדימה.
    מסוגל לרוץ, ללחוץ ולעשות שואו לאוהדים שקונה אותם על הטיקט של שחקן ש"מקריב את טיפת הזיעה האחרונה שלו", לרוב שווה לפחות כרטיס אחד למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/21
  6. DRORIKO Member

@k_700 דבר עם האמריקאים שלכם שיקנו את בארלה מאינטר, היא נמצאת בברוך וצריכה כל גרוש. הם גרים לא רחוק ממך לא?

7. Bruno Fernandes Member

הוא ממש נראה כמו רוח רפאים על הדשא,אני חושב שזה סט-באק ענק עבורנו ,היינו צריכים אקסטרה מהקישור עונה שעברה וזה דפק אותנו. עכשיו גם אתה לא יכול להפטר ממנו כי אין מספיק depth.
    פרד-חד משמעית כן,אפס משמעת טקטית, אין לו הרבה בארסנל המשחק,מה שאני כן יכול לזקוף לטובתו זה כדורים ארוכים ולא יותר מזה .

8. k_700 Member

אני שנתיים טוען שבארלה ובאסטוני זה השחקנים הראשונים שאני לוקח מאיטליה.
    לא רואה את אינטר מוכרת את בארלה בשום מצב. זה לדעתי השחקן הכי נעול בסגל שלהם, יותר מלוקאקו אפילו.

9. alexshw Member

זלאטן חזר מת לגמרי מהפציעה ביונייטד. במילאן הוא החזיק מעמד בלי פציעות בחצי עונה ראשונה שלו שם. בעונה שעברה הוא היה חצי עונה בחוץ.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מעמד אליכם ? או שזה פנטזיה שלך?

מצב נושא:
הנושא נעול.