מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

חחחח מדהים שזה עבד פה על אנשים.

הינה מה שרונאלדו באמת אמר-
    "We are capable of changing things now. I don't know the specific way because I'm a player not a coach, I'm not the president. I'm not going to mention here because I don't think it's ethics from my part to say that." #mulive [sky]

התכוון שהוא רק שחקן וזה לא אתי שהוא כשחקן ידבר על כל מה שהמועדון צריך לעשות.
    איזה ממזר בחיי ואנשים עוד מתייחסים לקשקושים שלך.

אין שום דבר מוזר בציטוטים של רונאלדו, אנשים צריכים באמת לקרוא את הראיון.
    אחד לאחד מה שאנשים פה(מכל הקצוות) טענו על המטרות של יונייטד בתחילת העונה.
    בדיוק מנטליות כזאת הייתה חסרה.

בלי רואנלדו היינו עכשיו טופ 4 בוודאות?
    אנשים שוכחים שכמעט 3 חודשים מהעונה הזאת קאבאני בכלל היה פצוע. כשהליגה מסביב התחזקה.
    בלעדיו אתה נותן פה עוד דקות ללינגארד, למארסיאל המשוקץ שלא רוצה להיות פה.
    ראינו מול וילה איך נראית הקבוצה בלי רונאלדו.
    מישהו רוצה להמר נגד הפסד מביש בשבת?

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/22
  2. k_700 Member

גם בוחפאזי וgfn דיווחו בזמנו שהוא היה מסוכם כבר ביובנטוס(לאולס ואניילי יש יחסים טובים מאוד, הצרפתי סוג של אחד שרואה בו מודל לחיקוי) ואז אח שלו שינה את ההסכמות לגבי הagent fee(משהו שמגולם בסיינינג פי*). אח שלו עשה לו המון בעיות בקריירה אבל אוואר לגמרי מתקדם. השנה הוא מצוין בכל פעם שאני רואה אותו והוא עדיין בגיל צעיר לתפקיד שהוא משחק על המגרש.
    הלוואי ויפול עלינו עוד שנה. אין לנו שחקן בתפקיד שלו בקישור.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופים כאלה אין הרבה. האמת, קלופים כאלה אין בכלל. אולי (בטוח) אני משוחד אבל השינויים שהאיש הזה עשה במועדונים שהוא אימן, החל ממיינץ, דרך דורטמונד וכמובן בליברפול - הם בלתי נתפסים. במיינץ זה אולי הכי פחות מובהק נטו מטעמי בורות, אבל בדורטמונד ובליברפול קל מאוד לראות מה היה לפניו ואיך הדברים השתנו מקצה לקצה בכל תחום במועדון ברגע שהוא הגיע. ברור שגם בנאדם כמוהו צריך זמן, אבל מה שאני מנסה להגיד זה שיונייטד לא צריכה לחפש קלופ משלה. היא צריכה להרכיב קלופ משלה עם 2-3 אנשים, מתוכם מנג'ר מוכשר אחד, מנהל מקצועי חכם מעליו, ואולי עוד נניח איזה עוזר מאמן/יועץ דומיננטי.

ראנגניק הוא על פניו חתיכה חשובה מאוד בפאזל הזה, אבל לא כמנג'ר. בתור מנהל מקצועי/יועץ, חד משמעית. השינוי הפילוסופי והתרבותי אמור להגיע ממנו, והוא צריך לדאוג שיהיה מנג'ר שיביא איתו גם את השינוי הפרקטי על המגרש ברמת ההוצאה לפועל. הייחוד של קלופ הוא שהוא מסוגל לשניהם.

לצד שני האלמנטים האלה, אני משער שצריך להיות גורם נוסף שידאג באופן ספציפי לענייני הרכש, סטייל מייקל אדוארדס כזה. מישהו בסגנון הזה גם אדם כמו קלופ היה צריך, בדורטמונד היה לו את מיכאל זורק כמדומני, בליברפול אדוארדס כאמור.

כך או כך התקופה של ראנגניק עכשיו כמנג'ר לא אמורה לעניין אף אחד. ואם היא מעניינת גורמי הנהלה והוא נבחן על החצי שנה הזאת, מצוין לי כאוהד ליברפול.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

מסכים מאוד. השינויים יונייטד צריכה כל כך גלובליים ומהותיים, שזה לא משהו שיכול לקרות בן יום. אין ביונייטד מערכת מקצועית מתפקדת. צריך לבנות אותה מחדש. מה יהיה נראה. אין לי שום ציפיות מהעונה הקרובה מבחינת הישגים במגרש.
    הדבר האופטימי העיקרי כרגע שוודוורד לא בסביבה וכל כתבי יונייטד אומרים שמחליפו ארנולד למד מהטעות ולא רוצה להכנס לענייני כדורגל.

Sir Alex Ferguson ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

רואה בו מודל לחיקוי? כשאולאס התחיל לנהל את ליון אניילי היה בן 10.

6. k_700 Member

וזה רלוונטי כי?
    תסתכל מה הוא אומר על אניילי בתקשורת לאורך השנים.

7. DRORIKO Member

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. בינתיים כל שחקן שיובה רצתה מליון לא הגיע אליה וזה לא רק עוואר.

8. k_700 Member

מי עוד רצתה? לאקזט לפני חמישים שנה?

9. prica9 Member

דפאי

10. k_700 Member

רצה רק ברצלונה.
    דפאיי היה שנתיים מוגש על המדף, אולאס לא היה הבעיה בכלל.
    ידעו לפני שנתייפ מה המחיר שלו וידעו בקיץ האחרון.
    הוא רצה ברצלונה והיה מוכן לוותר על כסף בחוזה כדי להגיע לשם.

אוואר לפני שנתיים רצה יובנטוס על פני ארסנל והיה קרוב לשם ואח שלו עשה הרבה קונצים באותו קיץ שפשוט חירבו את העסקה.

11. DRORIKO Member

טוליסו

12. k_700 Member

ממש טרגדיה ביחסים.

טוליסו שבעצם לא עובר ליובנטוס אבל עובר ל…. באיירן(מישהו בדק שם את הרצון של השחקן?).
    הלכת רחוק עד טוליסו מלפני איזה חצי עשור.
    סיכמת את זה נהדר בשבילי.

13. DRORIKO Member

לא מבין מה אתה רוצה. אתה מדבר פה על יחסי רומיאו ויוליה ועוד רגע אני מוציא את הממחטות, אבל מה בדיוק יצא מכל היחסים האלה? שאולאס אמר שהוא מעריץ את אניילי? זה מעניין לי אתה יודע את מה.

14. k_700 Member

ששחקנים שלא ממש נואשים לעבור לקבוצות גדולות/עשירות ממכם הם בהחלט בהישג יד מבחינתכם.
    אם לא הפארסה באותו קיץ עם אוואר הוא היה שם.
    אולאס לא מנע מהמעבר הזה לקרות.

ברונו גימראש למשל מקושר גם אליכם ולפי השמועות בבחירה ביניכם לארסנל הוא מעדיף אתכם.
    המחיר שלו פרוס לכולם מול העיניים אם תשלמו את ה45 מליון אירו האלה הוא יוכל לסיים אצלכם.

15. DRORIKO Member

כן שמעתי על זה גם, בואו נראה מה יהיה. אישית לא מכיר אותו כל כך. אין לי ספק שיש יחסים טובים בין יובה לליון אבל לא יוצאי דופן, מילות חנופה מאיש עסקים ממולח אף פעם לא עושות עלי רושם. כמו שאמרת, בסוף הכל תלוי ברצון השחקן. אם לוקאטלי למשל היה רוצה ארסנל אז גם היחסים בין יובה לסאסוולו שגם נחשבים ל״הדוקים״ לא היו שווים כלום.

מצב נושא:
הנושא נעול.