מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

הדיווח המעניין יותר הוא של ברגר.
    מסביר כנראה למה לא באמת זורקים עליו הצעות למרות כל הלחשושים.

דאקר מביא היום את השם של מגין בכתבה ארוכה.
    אומר שם שבמועדון מעריכים אותו כקשר איכותי ומנהיג גדול בחדר הלבשה של וילה וסקוטלנד וזה קשר בפרופיל שיחפשו בקיץ ומתלהבים גם מהמחיר שלו(40 מליון פאונד), אם זה מה שהניהול של ראנגניק מביא....

2. Bruno Fernandes Member

לצערי קיי במידה וזה יקרה זה קטסטרופה ויותר מזה התחזיות הפסימיות שלך יהיו אחד לאחד.
    מקגין זה ביסאקה ומגוויר#2 .
    שחקן ליגה טוב ותו לא,אין לו שום סיכוי להצליח בקבוצה גדולה אלא אם כן זה מכונה משומנת כמו רוב האנגלים בטופ 3
    מאוד מקווה שמסתכלים על הפרי אייגנטס באיטליה ששם זה שחקנים ששווים מקום גם בטופ 3.(ברוזוביץ וקסי)
    שלא נדבר על ביסומה וטילמנס שתרד להם עוד שנת חוזה ,והסוכן כבר חרמן על עמלה ועל 150-180 k לשבוע קליינט.
    אלא אם כן בני אדמתך הגינגים חוסכים את הכסף על זונות בווגאס

3. alexshw Member

אתה יודע מה בעיה שלך? שאתה אומר אמן על כל מה שהטרול האידיוט הזה רושם, במקום לחסום אותו.

4. k_700 Member

מקגין זה דרינקווטר 2.0 בכל קבוצה עם טראפיק והייפ, מקווה שכולם סגורים על זה.

מה אתה מאשים את הגלייזרים? יצאנו מהתחנה כבר.
    עכשיו יש מנהל מקצועי, פלטשר, מערך סקאוטינג משופר.
    תאשים את האליל הגרמני שלך אם זה יוצא לפועל.
    40 מליון פאונד אגב זה לא זול ולא חסכון.
    תסתכל כמה קשרים על המדף שוכבים בסכום נמוך מזה, לחלקם את מקושר.

5. DRORIKO Member

למה אני מקבל מינשונים על התגובות לתגובות של ההודעה שלי למרות שכתבתי אותה עוד כשדוויט יורק שיחק בקבוצה

6. k_700 Member

רק לפני שאתה חוסם חשוב שתהרהר עם עצמך אם ברונו פרננדס זה שחקן שיכול להיות חלק מקבוצת כדורגל שנלחמת על תארים, הינה ספורטינג הפכה לכזאת אחריו.
    עכשיו אתה רשאי.

נ.ב.-
    אם יש לך זמן תשלים גם את תולדות אומנות הניהול מאת פלורונטינו פרז ובהשראת כתב ספרדי כלשהו עם השפ משפחה שמתחיל ברו ונגמר רו שבטח הועתקה הכתבה ותורגמה לעברית על ידי הגורו שלנו.

7. alexshw Member

קחו אותו כבר מפה

8. k_700 Member

האגדה ממשיכה להכתב עם פרקים נבחרים גם באפריקה.
    במילאן מבינים כבר שהם מתעניינים בשחקן שיכול להפצע בגילוח?

9. k_700 Member

יום אחד מגין זה קשר על חלל, יום אחד ממליץ לכולם להסתכל על מקס קילמן מוולבס.
    מתנה שלא מפסיקה לתת.

תתנו לי עוד מהמנהל המקצועי שמבין בכדורגל ולא במספרים.

באיחור של חודשיים נמצא גם המערך ההגיוני היחיד לסגל הזה-
    Rangnick: “We have now decided to play a 4-3-3 like we did against Aston Villa, with one holding six, two eights and three offensive players.” #MUFC

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/22
  10. one united Member

עוד משחק לא טוב שלנו, שלא נטעה בעקבות הניצחון :
    1) משחק הגנה נוראי, כל פעם שברנטפורד נכנסו לרחבה זה נראה חצי גול-מזל שיש דה חיאה
    2) שני המגנים לא ברמה לא מבחינה הגנתית ואפס פקטור מקדימה
    3) לינדלוף- מתאמץ מתאמץ מתאמץ אבל נראה ילד מתקשה ליד טוני.....וראן? שיחק?
    4) מק-פרד.....אין ספק שמקטומיני הטוב מהשניים, פרד נורא, התחיל את המשחק כמו שיכור,מאבד כל כדור,שלא נטעה מהבישול לאלנגה.
    5) משחק ההתקפה,שלא לומר משחק הלחץ לא קיים,מכל הרביעייה הקידמית רק ברונו באמת רוצה ללחוץ ונייד 90 דקות,גרינווד מצויין עם הכדור אבל בלעדיו עושה טובה שרץ וסוגר מרחקים( סאנצ'ו וראשפורד כמוהו בדיוק, והשנההההה גם פחות טובים עם הכדור).
    6) רונאלדו- עושה רושם בזמן האחרון שהוא עסוק עם עצמו-"עתידי לאן".......עדיין אני חושב שבלעדיו יהיה לנו קשה להמשיך ולכבוש את הכמות שנצטרך בכדי להלחם על מקום 4.
    7) ברונו??במילה אחת "גדול", בחמש מילים "איזה כיף שיש לנו אותו"

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  11. Bruno Fernandes Member

אלכס אני מתייחס לגופו של עניין,לא כלפי דעה (כוללת ככל שתהיה לגבי משתמש כזה או אחר...)
    בטענה שמגין אינו שחקן לרמת הגבוהות זה דבר ברור,רכישה שלו תהיה דומה לרכישות סטייל ביסאקה ומגוויר.
    למרות שאני מחזיק מראנגניק-התנהלות כזו שלו תהיה בדיוק כפי שהיה לפניו.. מי צריך את פאקינג מגין? שיש לך אופציה למשוך שחקנים על הפרי אייגנטס? או במחיר נמוך כמו ביסומה וטילמנס?
    התנהלות גרועה של הגרמני תוביל את המועדון לעוד שנים שחונות.

12. Bruno Fernandes Member

קראתי את הספר מזמן.
    ציינתי בפני המחבר שהספר כולל נקודת מבט אישית וציון היסטוריה וציוני דרך היסטורים.
    המחבר דאג לשלוח לי הודעה פרטית זועמת.
    ספר מצוין למען האמת-אבל המחבר לא היה צריך לרשום מגילות דמגוגית בקיץ עד כמה וארן טוב. פלורנטינו חוסך 12 מיליון יורו בשביל אמבפה
    מבחינתי שיקח אליו את וארן הבית. רחוק מהot

נ.ב מסכן לינדלוף, תגיד לא מחפשים בלם בניוקאסל ?

13. alexshw Member

להיפך. בלי רונאלדו האווירה בקבוצה תשתפר וגם מקצועית יהיה לה יותר סיכוי להגיע לטופ 4. לא שמגיע לה. קאמבק של רונאלדו נוראי מכל בחינה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

- אלכס, אתה מודה לפחות שבלי הגולים של רונאלדו (וברור שאם לא הוא אז שחקן אחר היה פותח בחוד, נניח קבאני) - יונייטד הייתה עפה מזמן מהמפעל? לפחות זה? אגב אם אתה שואל אותי, חדר ההלבשה גם שנה שעברה לא היה מדהים. עזוב רגע את רונאלדו, יונייטד כמועדון התרגלה להסתפק במועט, התרגלה להפסיד. אני בטוח שבימים של פרדיננד וכדומה ולא רק בגלל הטירוף של פרגי - שחקנים היו משתוללים וגם האימונים היו בלבל אחר לגמרי.
    - לגבי ואראן: הוויכוח הראשון פה היה האם הוא כשיר או לא. וזה נתון שאפשר לראות בוויקיפדיה אבל יש פה כמה עצלנים וחרטטנים. מאז 2015-16, העונה עם הכי מעט הופעות שלו היא 39. אף אחד לא אמר שהוא היה טוב בעטנה שעברה, הקבוצה הסתדרה בישורת האחרונה בלעדיו וגם ללא ראמוס. במקום לקחת עוד מנהיגות הוא הלך אחורה. אני הנחתי שמעבר לקבוצה חדשה יעשה לו טוב, הוא מיצה את עצמו במועדון אחרי עשור. ואראן עוד בעונת בכורה ובמצב לא פשוט, על מגווייר כנראה אסור לדבר כאן כי הוא הקפטן. וכמו שאמרתי - בעונת 2019/20 ואראן היה חלק מהגנת ברזל של ריאל מדריד. אבל הוא טעה נגד מנצ'סטר סיטי. יש פה איזה K משהו, איש עסקים שעושה מיליונים, אז אל לא לבזבז זמן על כדורגל שלא בנישה האנגלית. אני מבטיח שהוא לא ראה משחק אחד שלם של ואראן מאותה עונה וגם לא את הקלאסיקו.
    - לסיום, נקודה שלישית לכבוד שלוש הנקודות שלכם אתמול, אירוע נדיר העונה: פרס גאון ואחד הנשיאים\בעלים\תקראו לו בכל תואר, דון וכדומה - הגדולים בהיסטוריה, אמת ויציב.

15. alexshw Member

הגעת רונאלדו הפחיתה את כמות הגולים של יונייטד אם כבר. יונייטד עם רונאלדו מפסידה על ימין ועל שמאל.

מצב נושא:
הנושא נעול.