מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bruno Fernandes Member

[/Q[/QUOTE]
    דיאז וזוטה על 300 הופעות בוגרים 100 שערים ו70 בהתאמה.
    סאנצו 180 הופעות 55 גולים.
    זאת אומרת שאין להם פיניש טוב יותר וזה עוד אחרי עונת נפל שלו!
    גם פודן או מאחרז שבכלל פרץ בגיל 26 לא טובים יותר. העונה הכי טובה של מאחרז בקריירה מספרית שווה ערך לעונות של מרסיאל וראשפורד (17 ו11 משהו כזה )
    (פודן בכלל הפכתם אותו בפורום לאינייסטה.)

אני לא מתווכח שסאנצו נראה פלופ ויכול להיות כזה גם בהמשך אבל מבחינת כישרון זה שחקן לליברפול וסיטי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

לא מעניין אותי הטוטאל שלהם.
    סאנצ׳ו פרץ בגיל 18 ומאז שחקן הרכב בקבוצה התקפית גרמנית.
    דיאז וז׳וטה עברו מסלולים שונים בקריירה. השני עבר השאלות לא מוצלחות, הראשון לייט בלומר. בהווה אין מה להשוות, ז׳וטה בכלל משחק חלוץ 9 לא מעט בגלל הפיניש שלו.

דיאז- לא פספסתי כמעט אף משחק שלו בפורטוגל בשנתיים האחרונות.
    הוא היה ראש בראש עם נונייז על מלכות השערים(בקבוצה שיש לה הרבה מאוד כלים התקפיים אחרים) עד שעבר לליברפול.
    לא מפתיע שהוא לא היה צריך דקה וחצי עד שהוא התחיל לתפור שערים גם בליברפול בניגוד לסאנצ׳ו שמרגיש כמו דג מחוץ למים.

סאנצ׳ו יש פוטנציאל גדול, כרגע הוא שחקן כנף שיש לו מעט מאוד מה להציע מחוץ לכנפיים.
    על פינישינג אני לא מדבר, מעבר לזה שהמספרים שלו מדברים בעד עצמם באנגליה, אני כבר הפסקתי לספור את כמות הפעמים שהוא סיים כדורים בדרדל׳ה ליד הקורה(נדמה לי שאנחנו ב20 כאלה).

אין באמת מה להשוות בין ז׳וטה ודיאז לסאנצ׳ו.
    ליברפול לקחה שם שחקנים הרבה יותר בשלים ומוכנים מסאנצ׳ו.

3. DRORIKO Member

אז שאני אבין, בן אדם שכיכב בדורטמונד והיה אחד השחקנים הטובים בבונדסליגה הוא לא בשל אבל בן אדם שכיכב בליגה הפורטוגלית, בהנחה שהיא באמת קיימת, הוא כן בשל?

4. k_700 Member

התכוונת בן אדם שמהרגע הראשון בקבוצה הכי טובה בעולם מראה לך שהוא אחד מהשחקני התקפה הכי מסוכנים בליגה החזקה בעולם אל מול שחקן צעיר אנגלי שבמשך עונה שלמה נתן שתי מחציות וחצי טובות?
    אממ כן.
    בקלות.

גם רובן דיאז הגיע מהליגה הפורטוגלית בה שלט, כמה משחקים לקח לו עד שהפך לשחקן העונה בשנה שעברה?
    כמה משחקים לקח לברונו עד שהראה לך שהוא ביי פאר השחקן הכי טוב בקבוצה שלו? רמז: פחות מ15 דקות במשחק ליגה אירופאית.

5. DRORIKO Member

כן אבל תרסיס זה חכמה בדיעבד. בזמן אמת הרוב אמרו שסנצ׳ו זה רכש טוב, בדיעבד הסתבר שלא. את אותו הדבר גם אפשר להגיד גם על לוקאקו ועליו אתה לא יכול להגיד שהוא לא בשל. אם נגיד הייתם מביאים איזה ילד בן 18 מהליגה הבלגית היית יכול להגיד שהוא לא בשל, הבאתם כוכב מדורטמונד. זה כמו שתגיד לי עכשיו שסיטי לא צריכה להביא את הולאנד כי הוא לא בשל. מה ההבדל?

6. Raulito Madridista

אני אקח הימור מושכל שאם ג'יידון סאנצ'ו היה מגיע לליברפול עכשיו בינואר הוא היה נראה הרבה-הרבה-הרבה יותר טוב. אני לא חושב שהפיניש של דיאס כזה משובח. סאנצ'ו שחקן קו קלאסי, דיאס אחר. סאנצ'ו מייצר המון-המון מצבים והוא גם שף מדופלם. לפי Trasnfermarkt, יש לו 20 בישולים בכל אחת משלוש העונות האחרונות בצהוב-שחור, לא צריך לזלזל בזה לחלוטין. אני יכול לקבל את זה שכיף חיים בבונדסליגה בסגנון ההתקפי של בורוסיה דורטמונד ועל כן צצו לך סימני שאלה.

ראשפורד העונה נראה כאילו הוא לא משחק כדורגל, לא בא לו. אני לא ארד עכשיו לסטטיסטיקה נקודתית של מתי הוא התחיל לפרוע שטרות וכמה שערי ניצחון היו לו, אבל העונה הוא נתקל בקושי ופשוט בחר כאילו לא להתמודד, כאילו הוא ויתר. בלא מעט משחקים של יונייטד אמרתי שהוא צריך לשחק בגלל המהירות האדירה שלו, הוא יכול ליצור הרבה בלאגן להגנות. ואז הוא עלה מהספסל או פתח במשחק לאחר מכן ובאמת היה איום ונורא. זה גם שחקן שכביכול אמור להיות לו חיבור למועדון. הוא שבע.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

לוקאקו גם בעונה הזאת הכובש הבכיר בצ׳לסי.
    זה לא התחבר שם, לשני הצדדים יש חלק בזה שזה לא עבד(ובוא אך שחקן התקפה לא מחובר שם).
    שחקן גרוע או פינישר גרוע הוא לא.

לא כתבתי שסאנצ׳ו שחקן פח שלא יכול להשתפר, ברור שהפוטנציאל שם גבוה.
    פינישר גדול הוא כרגע לא. לואיז דיאז בהחלט כן.
    המספרים שלו השנה בכל מפעל ומהשנייה הראשונה מוכיחים את זה.

מה עשה לפני 3 ו4 שנים זה לא מעניין.
    הוא לייט בלומר, סאנצ׳ו לא, ביג דיל.
    בסוף מעניין מי שחקן יותר טוב בהווה ואין פה שאלה בכלל.

8. DRORIKO Member

בזה אין בינינו ויכוח, פשוט לא מסכים עם הטיעון שהאחד הגיע בשל והשני לא. מה גם שלך תדע איך סנצ'ו היה נראה בליברפול ולא בקבוצה חולה בראש כמו יונייטד.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

היה נראה הרבה יותר טוב בליברפול, אין על זה ספק.
    אני מדבר על הפינישינג והיכולת שלו באיזור הרחבה. גם בגרמניה לא התרשמתי שיש לו עדיין את הליטוש שם.
    נתן מספרים אבל את הברק הוא נתן בלינק אפ לא בפינישינג. את דיאז וג'וטה ראיתי מקרוב עוד לפני שעברו לליברפול(על ג'וטה התחלתי לכתוב כשהיה שחקן סגל בוולבס, יש כפתור חיפוש אתה מוזמן לבדוק דיונים עם אלעד זצ"ל), לשניהם יש פינישינג הרבה יותר טוב ממנו ולא מפתיע שהם נראים כל כך מאיימים באיזור הרחבה בעוד הוא בעיקר נראה תרנגולת כרותת ראש כי ביונייטד אין לינק אפ.
    אולי ישתפר בעתיד, אולי לנצח יהיה שחקן כנף יותר מחלוץ או איזה הכלאה של 10/שחקן כנף. אפשר לחיות גם עם זה, אחרי העונה הזאת הוא צריך לתת קבלות לא פחות מראשפורד. הוא לא באמת היה טוב ממנו בשום שלב, פשוט האוהדים צבועים+הוא פחות זמן פה.

נראה שטן האח דוחף חזק על דה יונג כשגם צ'אבי עונה לשאלה של עיתונאי שהוא היה שמח שישאר אבל הוא מבין את המועדון אם וכאשר תגיע הצעה.

10. Bruno Fernandes Member

#דקלאןמלגיבסון>#פרנקיבאקפאס
    קיי אתה לוקח את הזאר בהשאלה?
    ראיתי מקבץ שערים שלו מצלסי בתקופה שהיא היתה צלסקי.
    שחקן התקפה מחונן,מגוון,מהיר,זריז,טכני עם בעיטה אדירה ודריבל סוחף.
    כמובן שבמחלקת דגלי הפלסטיק טוענים שלא הביא להם אליפוית אבל זה ברור שהיה הטוב בליגה בפער לפרקים. בקבוצתם האפורה לא היה להציע חוץ ממנו כלום
    יותר טוב מהערבי בליברפול (קראת את הראיון האחרון שלו? שמע הוא חתיכת כפכף)

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/22
  11. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

קחו אותו, בחייאת. אבל הוא לא יעזור לכם בכלום, שחקן עבר שאולי יכול להיכנס ל10 דקות אחרונות במשחקים שאתם מובילים ורוצים לשמור על היתרון. חואן מאטה לעשירים.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין את הדיונים האלה.
    יש קונים לראשפורד או סאנצ'ו (ולא במחירי סוף עונה) שיש בכלל שאלה לגביהם?
    גם ברונו עם עונה פחות טובה (במונחים שלו), מה זה בדיוק מוכיח חוץ מזה שהבעיה אצלנו היא קודם כל שהרבה זמן לא היה כאן צוות מקצועי איכותי?
    היחידי שהיה טוב הוא דה חאה, וגם זה הרבה בזכות שההגנה הייתה קטסטרופה אז פשוט סיכנו אותו המון (יחסית לשוער של קבוצה כמו שלנו), בעונה טובה בועטים לדה חאה הרבה פחות והוא נדרש להיות הרבה פחות טוב ובולט ממה שהיה בעונה הנוכחית.

יש לנו כל כך הרבה זבל בקבוצה שצריך להחליף, שזה הזוי להתעסק בכאלה שבעבר כן הראו שהם מתאימים לרמות האלה ושמגיעה להם לכל הפחות הזדמנות להוכיח את עצמם עם צוות מקצועי ראוי.

נ.ב
    מקווה שלא נשרוף עכשיו קיץ שלם על סיפור דה יונג.
    אין לי בעיה עם טן האח שמאמין בו ובסוג הכדורגל שאפשר לשחק איתו, אבל יש לנו כל כך הרבה עמדות בסגל שצריכות חיזוק (חייב להביא בלם ומגן שמאלי, לדעתי גם עוד קשר אמצע גם אם דה יונג כן יגיע), שאסור לנו לעשות את הטעות שעשינו בעבר שהתרכזו אצלנו תקופה ארוכה בהחתמה אחת וזה הגיע על חשבון חיזוק יתר הסגל.

Bruno Fernandes, avdz7 ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  13. Bruno Fernandes Member

בטח שתשרוף קיץ שלם.
    זה כל הזמן קורה (סאנצו לפני שנתיים ,סניידר בזמנו ).
    במקום להביא את הקספר הזה יכולים כבר להשקיע על רייס .

14. Raulito Madridista

אדן הזאר היה כשיר בריאל מדריד עונה אחת מתוך שלוש - העונה הזו. כך שיש סימן שאלה לגבי הכשירות שלו וגם זו בעיה לפני שמסתכלים בכלל על דברים אחרים. גם אם לקבוצה אין בעיה לשלם את משכורת העתק שלו וריאל מדריד כן תהיה שמחה להשתתף בזה - עדיף כבר לרוץ עם שחקן כמו ג'יידון סאנצ'ו שהוא צעיר ועלה המון כסף ואפילו מרקוס ראשפורד שלא יוותרו עליו כל כך מהר (הנקודה שלי לגבי ראשפורד היא שכמובן שיש לו גם כן אחריות בביזיון שלו העונה, ואחריות כבדה).

אני מסכים שיונייטד צריכה לתת דדליין לעסקה הפוטנציאלית עם פרנקי דה יונג ובכל מקרה עליה למהר לרכוש קשר אחורי, דה יונג הוא לא כזה. אגב, צ'אבי, לאפורטה או כל אחד אחר יכול לסובב את זה איך שהוא רוצה ולהתנסח בעדינות לעתים. בגדול ברצלונה כן רוצה למכור את דה יונג. ואני לא חושב שיש עליו כל כך הרבה מתחרות. יונייטד לא צריכה לשלם עליו 80 מיליון יורו. זה די מגוחך לקנות שחקן במחיר יותר גבוה ממה ששולם עליו כשהיה בשיאו, כשאמנם להגיד שהוא נכשל שם זה לא מדויק אבל הוא לבטח לא הצלחה מסחררת.

15. Bruno Fernandes Member

אפשר להגיד שהוא נכשל.
    אמרו שזה התשובה לקרוס ומודריץ
    בפועל צמד ילדים בני 16 ובוסקטס הקשיש מספסלים אותו.
    מה שיפה בבארסה שכן רוצים לצאת מהבינוניות ולהפטר מרכש כושל ואצלנו המצב הפוך אם רוצים להחתים את הכפכף הזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.