מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח שאתם אותו משתמש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  2. Bruno Fernandes Member

בגילך מותר לטעות.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לגמרי מאמין שמאמן טוב שיודע לחבר קבוצה ולסגל לה סגנון, מסוגל לקחת גם נגרייה ולהוציא ממנה יותר ממה שחושבים או ממה שהיא הראתה עד כה. זה השלב הראשון.
    .
    השלב השני הוא שאחרי שחיברת את העסק, אתה משדרג את המרכיבים ומביא שחקנים טובים ומתאימים יותר שירימו את כל העסק ברמה נוספת.

האם זה יקרה או לא, אני לא יודע, אין ערבויות. אבל אין מה לעשות - זה לא יהיה בזבנג וגמרנו ואנחנו לא הולכים להחליף 80% מהסגל בקיץ אחד.

4. AE94 Member

גם צ'אבי לא הגיע כדי להציל את העונה הנוכחית אלא כדי להיות המאמן הבא של ברצלונה. הוא לא הגיע כסותם חורים. אני שופט את צ'אבי על בסיס מה שראיתי בברצלונה בתקופת קומאן ומה ראיתי בתקופת צ'אבי, השיפור משמעותי בתוצאות ועוד יותר בולט בצורת המשחק, לחלוטין יש שם טביעת אצבע של מאמן שעשה עבודה אדירה עם חומר שחקנים בינוני יחסית או אחרי שיאו. גם אם הוא עף מול קבוצה גרמנית בליגה האירופית, זה לא אומר שהוא לא עשה עבודה אדירה בקבוצה. ושוב בשורה התחתונה של הדיון מעבר לעונה ההיא באייאקס דה יונג לא הראה שום דבר שמצביע על כך שמדובר בשחקן שיכול להיות גורם משמעותי בחזרה של יונייטד או ברצלונה לטופ, אלא בשחקן ששייך לדעתי לדרג אחד למטה

5. Bruno Fernandes Member

[/QUOTE]

האם זה יקרה או לא, אני לא יודע, אין ערבויות. אבל אין מה לעשות - זה לא יהיה בזבנג וגמרנו ואנחנו לא הולכים להחליף 80% מהסגל בקיץ אחד.[/QUOTE]
    אמיר אתה לא חושב שעצם העובדה שהמנגר הנכנס עומד לבזבז קרוב ל80 אחוז מהתקציב על בלם בן 20 ששיחק נגד נגרים בהולנד ושיצטרך עונת התאקלמות ,ועל קשר שהוא בינוני ושהוא פשוט לא שחקן הגנתי במהות שלו ?
    תראה אני לא אוהד את הקבוצה הזו מהיום וגם לא אתה, משהו בהתנהלות הזו שלו תביא אותו בסופו של דבר לחפש משרה צנועה יותר .( רק שהפעם אני מקווה לא ימשכו את זה שנתיים +) ההתנהלות שלו בשוק מזכירה את קודמיו בתפקיד .
    אגב -לדעתי הוא לא מאמן כזה טוב - אני לא חושב שהוא יסיים רביעי\יזכה באירופית עם הכלים שיש לו.
    מקום 5-7 במקרה הטוב אם לא תהיה קריסה .

6. סמואל אטו Member

הוא נקנה ב-75 מיליון, לא ימכרו אותו בפחות כי זה לא נותן כלום תדמיתית או כלכלית.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bruno Fernandes אני בהחלט לא משתייך לחבורת האוהדים שהפכו עכשיו את טן האח למשיח. וייתכן גם שבקיץ ראשון הייתי בוחר להוציא את הכסף אחרת. אבל כיוון שאת השינויים הנדרשים בסגל אי אפשר לעשות בחלון העברות אחד, אני אעדיף לשפוט אותו בעניין הזה על סמך שני חלונות קיץ לפחות. יש פה גם היבט של ניצול הזדמנויות - לפחות מבחינתו - והיצע מוגבל, כי מידת האטרקטיביות שלנו לא בשמיים.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  8. Bruno Fernandes Member

תגיד לי אתה מסומם ?
    הוא בחיים לא ימכר במשהו שמתקרב לסכום הזה אם לא יונייטד.

9. k_700 Member

ברונו שיחק במרכז הקישור אבל רק במצב שאתה שם לו שם שני קשרים נוספים.
    אחד מהם 50-50 והשני אחורי.
    דה יונג נותן דברים אחרים שברונו לא יתן לך בקישור. זה קצת כמו שגם דה בריינה יכול לשחק יותר מאחורה אבל שים לב שאתה עושה התאמות ושם לו שם עוד קשר, זה לא באמת יהיה בדאבל פיבוט. דה יונג כן נותן עבודה הגנתית של 8 שלא נותן ברונו בתפקיד הזה.
    אני לא פוסל שאם תביא קשר אחורי ברמה גבוהה(כמו רודרי) אתה תוכל לפעמים לשים את ברונו ליד שחקן כמו דה יונג בקישור וזה יראה נהדר.
    ברור שדה יונג זה רק חצי מהעבודה שאתה צריך לעשות בקישור.
    איפה כתבתי שצ׳אבי לא בא ליישם תהליך?
    זה בדיוק זה, הוא מאמן בלי הרבה נסיון שנמצא בקבוצה בערך חצי שנה.
    אלה ששופטים את צ׳אבי להצלחה אחרי חצי שנה ועוד מוסיפים לי שהם לו נקודות זכות על ההשוואה לברצלונה של קומאן מזכירים לי את אלה שהחליטו אחרי חצי שנה שסולשאייר הוא סיפור הצלחה גדול.
    המקרים אפילו דומים. הוא שיפר את האווירה, שחקנים פרחו, סגרו שם פער מהטופ 4, הדיחו את פאריז באלופות.
    היה שיפור משמעותי מאוד בתוצאות(מישהו זוכר את הריצה בלי הפסד?). ואז צריך להפנים שמדובר בחצי שנה ומצטער מאמן לא יכול להיות סיפור הצלחה במועדון כזה על סמך חצי שנה.

מצב נושא:
הנושא נעול.