מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Raulito Madridista

רונאלדו יצטרך להתאקלם למציאות חדשה, עם הזמן השכר הולך ופוחת, גם בהתאם ליכולת כמובן, מקרה ליאו מסי בפריז סן ז'רמן הוא לא דוגמא מייצגת. העונה האחרונה שלו לא הייתה 'מצוינת' אבל היא בטח לא הייתה קטסטרופה. אם היה פער שולי בשכר בין מנצ'סטר סיטי למנצ'סטר יונייטד לדעתי יש מצב שהיה חוזר לאולד טראפורד. כמובן שאכפת לו בעיקר מעצמו. מה שכן, הוא תמיד דיבר בשבחה של יונייטד ועד כמה הייתה חשובה לו לקריירה ועושה רושם שאת הפרק בריאל מדריד הוא כאילו 'מחק' מטעמי אגו מטומטמים.

להגיד שאין לו שום ערך מוסף מ-2018 זה מוגזם מאוד. כן הגרף החל לרדת, וגם המהירות. הוא עבר הסבה והוא חלוץ רחבה וזהו-זה. טוב שלא הוצאת אותו לפנסיה, באמת, זה מגוחך. הוא עדיין הוכיח שהוא מסוגל להבקיע. אני אגלה לכם סוד: הוא לא יהיה שם בשנה הבאה כנראה ובלי מתיחת פנים רצינית - אלו יהיו אותן התוצאות.

2. k_700 Member

לא, בשנה הבאה בטוח נלחץ ממש טוב כי נשחק עפ אלאנגה חלוץ.

ברור לגמרי שהיריבה בליגה שתקח אותו תפתח פער ותקפיץ את הרמה שלה.
    נקווה שזה לא הולך לארסנל או צ׳לסי.
    שתי אלו מסוגלות לשלם והרבה.

3. alexshw Member

רונאלדו לא מודע לעצמו ולא מודע לאיך הכדורגל עובד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. Raulito Madridista

@אמיר ע, לשחק בליגת האלופות זו מטרה חשובה מאוד בגילו, הרי הוא לא ימשיך עד גיל 50. וגם להתחרות על תארים. אבל עזוב, ארסנל בשנה הבאה לצורך העניין לא תשחק בליגת האלופות. היא בעטה בדלי במאני-טיים. אבל היא לא הייתה קרקס מתמשך כמו מנצ'סטר יונייטד וזה ההבדל. אני לא אומר שכבר עכשיו נדע בבירור שתהיה לה עונה טובה יותר מיונייטד, אבל עם כל הכבוד להחתמת מאמן חדש - ציפיתי שמשהו יזוז עד עכשיו בגזרת הרכש. שים לב שזו לא שנת מונדיאל או יורו, כלומר יש מונדיאל אבל בחורף - והיו המון עסקאות גדולות כבר. בין אם זה שחקן 'אפור' כמו טשואמני שתג המחיר שלו קפץ, בין אם זה אמבפה ממשיך בפ.ס.ז' וסלאח האריך חוזה ממש עכשיו, בין אם זה ז'סוס לארסנל, טוטנהאם מתחמשת...

מעבר לכך, כמובן שהמטרה היא שהקבוצה תצליח ולא שרונאלדו יגיע ל-30 שערים בעונה וכן הלאה. אבל בהתאם לנסיבות, העונה שלו הייתה בסדר. הוא לא הפריע לאף אחד. לא היה לו למי להפריע. תשים כל שחקן התקפה תותח אחר, גם את ארלינג הולאנד ורוברט לבנדובסקי - והקבוצה לא הייתה מאיימת על אליפות. גם לא עם קארים בנזמה. אני כן מעביר עליו ביקורת על כך שהוא כמובן דועך, איבד מהמהירות, לא נייד מספיק והיו לו החמצות מביכות. אבל כל הבושות של המועדון התנקזו לאדם אחד ובעיניי זה לא בוגר ולא נכון.

5. Civil Anti Madridista

כמה אירוני שזה שלאורך שנים שפט את בן האנוש by far הכי גדול בענף בפרמטרים של ספורט יחידני, הפך עורו כי הגרופי צריך עכשיו אליבי.

מעבר לסיטי? אל תהיה צ'יילד. מה נשאר ספורטינג? או שיש מצב לשכר מישהו במינכן כדי שייקחו אותו במקום לבנדובסקי?

6. k_700 Member

ווטוול מדווח שלא התאבדו על נונייז מהנחה שרונאלדו ירצה להשאר.

הייתי אומר שצריך לעשות פה באיירן.
    כלומר לבקש מחירים הזויים ולהתמקח כמו הודי שמנהל משא ומתן.

מהדיווחים עולה שגם רונאלדו מבין שלא ימכרו אותו אם לא תהיה הצעה טובה.

7. Raulito Madridista

כריסטיאנו רונאלדו היה גרוע\מאכזב\היה חייב להבקיע - ואני תמיד מודה באשמה ומתבאס כשזה לא קורה. למשל במשחקים הגדולים ביובנטוס, נגד פורטו, למשל בעונות בהן ריאל מדריד הודחה בחצי הגמר שלוש פעמים ברציפות. כשליאו מסי היה משלשל במכנסיים במשחקים גדולים, 'צבא בארסה מאניה' ועוד אוהדות פה עם קוקיות - מעולם לא הודו שאלוהים יכול להציג 90 דקות זוועתיות (8:2, רומא, 4:0 לפ.ס.ז', העונה נגד ריאל מדרידX2 להמשיך?) ואלה תמיד סטיין\כוח הרשע\מאמן כושל תורן אחר\ברתומאו\השופט. זה ההבדל.

עברה עלייך עונה קשה מאוד מעבר למכבי חיפה, אז אני מוחל לך. בטח קיללת את החיים האלה אחרי פ.ס.ז', אחרי צ'לסי, אחרי סיטי ופפ, אחרי הגמר בפריז. קשה. שבוע נהדר שיהיה לך, ירוק עולה.

@k_700, אני מעריך בזהירות שהוא היה מעדיף להגיע לליברפול בכל מקרה. כרגע זה המצב. מאמן גדול, קבוצה בריאה ומסודרת. ביונייטד כרגע זה תוהו ובוהו לדעתי.
    אגב, מבחינתך מה המקסימום שצריך לעשות לגבי פרנקי דה יונג. איפה מחיר הגג שאתה חושב שראוי לשלם עליו וכן הלאה?

8. k_700 Member

דה יונג עסקה סגורה.
    זה יהיה 80 מליון אירו אחרי כל הבונוסים כשמתוכם 54 מליון פאונד מזומן. על מה שעוד מתדיינים זה החלוקה של הבונוסים.
    עסקה סבירה במחיר.

לדעתי כן היינו יכולים להשיג את נונייז.
    חודשים היינו שם לבד והוא גם הביע רצון להגיע אלינו.
    חודשיים לפני שליברפול נכנסה עוד אורנסטיין דיווח שבנפיקה תשמח לקבל 75 מליון אירו עליו.
    לדעתי אם הייתה סכנה אמיתית שרונאלדו ירצה לעזוב היו הולכים על זה.
    זה שחקן שעקבנו אחריו מקרוב כל העונה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד בשנים האחרונות רצה לזרוק כסף, הרבה כסף, וזה לא הביא אותה לשום מקום. הדרך להצלחה עוברת ביותר מזה. בכל מקרה, יש דברים בקנה - דה יונג כמובן - והקיץ עוד ארוך.

יונייטד מנסה להתחיל משהו חדש. אני לא בהכרח מאמין בסיכויי ההצלחה, אבל היא מנסה. ומה שבטוח - זה לא יהיה זבנג וגמרנו. רק שלרונאלדו אין זמן לחכות ואין זמן לתהליכים. הוא כן צריך זבנג וגמרנו.

זה לגיטימי מבחינתו, רק צריך להדגיש - זה רונאלדו, זה האיש, אנוכי לגמרי, מסתכל רק על עצמו. אנחנו תקועים כמעט בלי חלוצים, והחלוץ הבכיר שלנו רוצה ללכת - זה מראה שהוא לא שם על יונייטד בכלל. הטיעון שהסוכן שלו מפזר - שהוא מאוכזב מכך שיונייטד לא עשתה רכש - הוא לא יותר מתירוץ שנועד להראות לאוהדים שהוא "כמונו" ולכן הוא רוצה ללכת.

ואני מניח שאם הוא ביקש ללכת "אם תהיה הצעה טובה", אז הוא יודע שיש כבר הצעה או שעומדת להיות.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Las' Killa

מה הסיכוי להנחית את ערן לוי?

11. קשר שמאלי Member

אשכרה רוב האוהדים של יונייטד סוגדים לטיפוס הדוחה הזה. הקהל הטיפש בעולם. קאריק צדק

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין את התסכול שלכם, מבין גם את הצד שלו.
    כמה שנים כבר עוד יש לו בטופ?
    הוא לא יכול לבזבז אפילו 1.

הייתי לא פחות מודאג מזה שהמאמן החדש מטרגט רק ליגה הולנדית/הולנדים.
    יש לך תקציב גדול, תפתח את הראש.
    זה אומר הרבה על מאמן שחייב להציב סביבו את מה שהוא ממש מכיר כשהוא מתחיל משרה חדשה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

לא רואה את רונאלדו זוכה בתארים גדולים מאליפות פורטוגל או mls.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחד בטוח, במנצ'סטר יונייטד הוא לא יראה שום תואר.
    לפי הלוגיקה הזאת הוא הולך.

ואם הציב בקשה, סימן שכבר יש לו הצעה מקבוצה בצ'מפיונס ליג עם סיכוי לתואר.

golding ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

כאמור דרך צלחה.