נבחרת ישראל 2022/2023 - עוד חלום עלייה לטורניר גדול מתרסק לאחר תבוסה לאיסלנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. Telkiyski Member

עוד משחק שמראה כמה "חלום היורו/המונדיאל" הוא מפגר עבור הישראלים.
    סיכוי טוב מאוד שהישראלים יצטערו שעלו לטורניר בתום 3 המשחקים של שלב הבתים.

חח לחשוב שבטעות היינו עולים לטורניר בפנדלים על סקוטלנד ואז איזה נס בבלגראד.
    ישראל בבית עם אנגליה, קרואטיה וצ'כיה. מעניין אם היינו סופגים יותר או פחות מ-11.5.

אבל את מי זה מעניין בימינו, היו מחמאות לזהבי? סנטוס לא אמר שזהבי שחקן לפורטו? משהו?

2. Raulito Madridista

אני לא חושב, לא מודד את ישראל נגד נבחרת בדרג א' שהיא פייבוריטית לזכייה ביורו. 4:0 לא נעים ולא נורא, גם אם הם שיחקו בחצי הילוך, עוד כמה ימים נשכח מזה. כל פעם שאפשר להביא לכאן נבחרת גדולה לארץ ושהאוהדים שלנו קצת יהנו ויראו שחקנים מקרוב - אני בעד, כל עוד זו לא השקעה כלכלית מטורפת. משחק חוץ שם זה אחרת. תיאורטית אתמול גם רוטנשטיינר עלה עם שחקן התקפי יותר כמו גדי קינדה כשהיה אידיאלי לשים את מוחמד אבו פאני או לשחק יותר הגנתי אפילו. חד משמעית אני גם רוצה שהנבחרת "תגנוב" הגעה לטורניר גדול, מעדיף סיפוק רגעי מאשר שום דבר. אף אחד לא מצפה כאן למהפכה בכדורגל. אני גם לא יכול להגיד שהסגל הנוכחי שלנו קשה טוב, יש הרבה שחקני קישור והתקפה אבל אין הגנה וגם שוערים מספיק טובים.
    מעבר לכך - אני גם לא חושב שהביקורת על "הצערה" שאיננה בנבחרת היא רלוונטית ליום שאחרי משחק כזה. אם כבר נגד מונטנגרו זו הזדמנות טובה יותר לשתף את ליאל עבדה, אביאל זרגרי ואחרים. שיהיה לבריאות לנאתכו עם החולצה של המלך כריסטיאנו רק הצחיק אותי ש-"רונאלדו הוא זה שהציע".

3. סמואל אטו Member

האמת? לא חסר.
    אולי הוא יבין שבמשחקים נגד יריבות בכירות צריך לבכור שחקנים שטובים ב"מעברים" ופחות בשחקנים ש"טובים" בקבוצות ששולטות במשחק.
    נאתכו, קינדה, זהבי ואפילו דסה שיחקו אתמול משחק שבו האיכויות שלהם לא באמת יכולות לבוא לידי ביטוי.

המערך של 3 בלמים הוא לא דבר רע בעיני, אבל היישום שלו אתמול היה שוב לא נכון, כי אם אתה דוחף את המגנים גבוה ופותח עם קישור של 4 ששלושה מהם שחקנים עם אוריינטציה התקפית, אז בעצם ביטלת את כל הרעיון ורואים את זה בגול השני של פורטוגל.
    זה צריך להיות 3 בלמים ועוד 3 קשרים כמו לביא, פרץ, גולסה, אבו פאני ולא שחקנים "טכניים"(לפחות נגד יריבה מדרג גבוה).

והדבר האחרון, סולומון התעלל אתמול בשחקנים של אחת הנבחרות המובילות בעולם. זו חתיכת אמירה בשבילו ואולי עוד רמיזה לכך שצריך לשחרר אותו מהתפקיד של קשר אמצע בהגנה.

4. alexshw Member

המלצתי לדאבור, פשוט תפרוש מהנבחרת ופשוט תפסיק להמציא תירוצים למה להתחמק.
    שחקן מאוס ובלתי נסבל. מקווה שהופנהיים תעיף אותו במהרה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

לדאבור אין מה לחפש בנבחרת אחרי איך שהוא התבטא. גם אם הוא יהיה כוכב ביובה לא צריך לזמן אותו. זאת נבחרת ישראל, את המסחרה נשאיר לקבוצות.

6. הרצליה Member

גם כשישחק עשה יותר נזק מתועלת.
    אז עכשיו, על אחת כמה וכמה, שלום ולא להתראות.

מעדיף את גיא מלמד ויואב תומר על הליצן הזה.

EsheD ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

ואם זה יגרום לטהאא ואלחמיד לעזוב בעקבותיו זה יהיה אפילו יותר טוב.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלא יאיים החתיכת אפס הזה,שגם ככה לא תורם בכלום,ויעשה לנו טובה לנו לו שחרר אותנו,ותעוף מהנבחרת.

9. Raulito Madridista

קראנו פה ושם ציטוטים בעילום שם וכל מיני כתבות של עיתונאים על כך שהשחקנים 'לא מתים על זהבי', הייתה יריבות בזמנו עם שחקני הפועל באר שבע וכן הלאה. אני מניח שאם היינו עושים סקר כזה ומבטיחים לא לחשוף את התוצאות - למואנס דאבור יש מעט מאוד חברים בנבחרת והוא מהווה נטל מסוים. אני חושב שהוא קיבל הזדמנויות ולא תרם כלום מקצועית והייתי רוצה לראות את שון וייסמן שהרבה יותר רעב ומתאמץ והגישה שלו ראויה להערכה, גם אם מדובר בשחקן שהוא יותר חלוץ רחבה '9' ופחות יוצר שזה הכל יחסי. האמת שאפילו בגרמניה אין שום חדשות לגביו, הקריירה שלו קצת בבעיה.

10. DRORIKO Member

לדעתי דווקא יש לו הרבה חברים ואני לא אופתע אם הם יפרשו מהנבחרת בעקבותיו. לא שזה יזיז למישהו כי הם לא תרמו יותר ממנו.

11. alexshw Member

זה מעבר לעניין פוליטי. כל הזמן יש מיליון דברים שמפריעים לו. נראה כי נבחרת מהווה עבורו כלא או עבודת פרך. אני חושב שמכדורגל צריך להנות קודם כל ואני חושב שגישתו מפריעה לו גם באירופה.

12. DRORIKO Member

הגישה הזאת לא הפריעה לו בזלצבורג ובגראסאופרס. הוא פשוט לא מספיק טוב לבונדסליגה.

13. South Boy Member

למה השם שלו קפץ פתאום? פספסתי משהו?
    למה מישהו חושב שהאפס הזה ילבש שוב את מדי נבחרת ישראל? או לפחות למה מישהו חושב שהוא ילבש שוב את מדי הנבחרת וזה יעבור בלי רעידת אדמה?

14. alexshw Member

כי יכולותיו מצוינים לליגות האלה, אבל מבחינה מנטלית יש לו בעיה.

אנס דאבור: ''50 אחוז שמואנס לא יחזור לנבחרת'' | ספורט 5 - VOD

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/21
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ממש עושה חשק ללכת למשחקי נבחרת ורק לקלל אותו.
    שלא יהיה בנבחרת, פוזאי עם אגו של סופרסטאר.

EsheD ו-DRORIKO אוהבים את זה.