ספרד אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏28/6/08.

1. Gass12 Member

אז מה היה לנו שם (הגשש החיוור).

השחקן הטוב ביותר בעולם (לכאורה . ) איזה מלך ואיזה נעליים. רונאלדו לא הגיע ליורו.
    מלך חדש ליומיים בלבד (המלך הוא ערום) ארשבין.
    נבחרת מדהימה בכתום שהגיעה רק לשלב הבתים. שפכה לאגר בשלבי הנוק אאוט
    אלופת יורו מגעילה שהודחה ובצדק ופינתה את הזירה לכדורגל הנכון .
    נבחרת טורקיה המדהימה קבוצת הפנטזיות החלומות האמונה שהכל אפשרי
    נבחרת קרואטית מוכשרת עם מאמן מוכשר עוד יותר שקופץ מרקד מפזז ומתלהב (שינוי מרענן על הקווים)
    נבחרת התכלית (תאכל'ס) גרמניה שעושה את העבודה שלה על בסיס קבוע.גם אם זה לרוב לא יפה.
    להוציא את הניצחון על פורטוגל שהיה ענק בכל קנה מידה.וגימד עד עפר את זחיחותו של סקולארי.

נבחרת מדהימה (ברזיל האירופאית) עם מאמן חטיאר שכולם נהנו להשמיץ ,למחוץ לפטר לזרוק ולרמוס
    לפני היורו. והוא בסתבלט השמור לקשישים לא דיבר הרבה אך ענה תשובה מוחצת על המגרש
    הנבחרת שלו נראיתה מגובשת עם תוכנית עבודה מסודרת. החילופים שלו תמיד פגעו בול גם אם
    היו רחוקים מאוד מאוד מלהיות חילופים פופוליסטיים. הבן אדם לא רואה ממטר שום כוכב.
    וכמובן הבחירה שלי לשחקן הכי ראוי לגביע הזה בניגוד לרובכם שממליכים מלכים על פי הברקה כזו
    או אחרת. כיבוש מבריק או בעיטה מזהירה .
    רובינו נוטים לשכוח את האנשים האפורים שנשארים בצל.. בעלי אופי של חוטבי עצים ושואבי מיים
    שלעולם לא יפצו את פיהם כמה קשה להם העבודה הזו. ולמה הם לא מקבלים מספיק כותרות
    אבל בלעדיהם המלכים של היום ושל אתמול ושל מחר היו נשארים רק על הנייר כי הם בידיהם
    ברגליהם בגופם ובכוחם מביאים את אותם כוכבים עד לבמה.

האיש שלי הוא מרקוס סנה!!!!
    דווקא ביורו הכי אטרקטיבי שהיה אי פעם מכל בחינה שהיא. אני בוחר באיש שעושה את העבודה
    השחורה. כי בלעדיו אני בכלל לא בטוח שלא היינו רואים נבחרת אחרת על הפודיום.

2. Bensh Member

מצחיק לחשוב שהשוו בין הקישור הגרמני למקבילו הספרדי. בין פרינגס לסנה. בין צ'אבי, אינייסטה ופאברגס לשוויני, פולדי ובאלאק

3. FCB Member

הש הש הש
    קפצת לרמות גבוהות מדי חברי,זה לא מצחיק בכלל
    זה רציני ודי נכון,השוו וייצא שהקישור של ארגונס ייצא יותר טוב במקצת
    זכית בגביע ואתה בעננים?תרד קצת למטה

4. Bensh Member

אני בכלל לא אוהד ספרד

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקצת? אלה משחקים בבארסה וארסנל ואלה בשטוטגארט וורדר ברמן ולא במקרה... כואב אבל זו האמת. באמת מישהו האמין שפרינגס והיצלספרגר יכולים להתמודד במרכז המגרש עם ססק וצ'אבי?

לא מבין את האכזבה של האוהדים הגרמנים. נכון שתמיד מדכא להגיע כל כך קרוב לתואר ולא לקחת אותו, אבל עם הסגל הזה להגיע לגמר זה הישג אדיר.

6. FCB Member

עם כל הכבוד ססק לא עשה אתמול כלום עם כל ההילה שהביאו לו...
    אבל עם קישור שמגיע מגרמניה עם כל הכבוד לא יכול על קישור של ארסנל וברצלונה...

יום טוב לכל הגרמנים המאוכזבים ולכל הספרדים החוגגים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

7. Quique_Flores Member

באמת שלא ידעתי על מי להגיד שהיה ה-שחקן של ספרד ביורו הזה, אבל נראה לי שבזכותך הבנתי. אתמול בגמר הוא גם עשה רושם של הרבה יותר מ"חוטב עצים" ו"שחקן אפור"...

8. ManUtd Fan Member

ברכות לספרדים, באמת שהגיע להם, גרמניה כמעט ולא עשתה כלום במשך 90 דקות, ולספרדים הגיע לפחות עוד 2-3 שערים. יש להם מזל שפירגון היתר לא עלה להם ביוקר.

אבל, אני חייב לציין לרעה את לאו על ניהול משחק גרוע מאוד. קוראני נכנס ורק הזיק לגרמנים מאשר הועיל, אך עדיין החילוף הזה בהחלט היה מתבקש. כשאתה בפיגור במשחק גמר אתה חייב להכניס את כל הכלים ההתקפיים שלך. הוא הכניס את קוראני על חשבונו של היצלספרגר וזה היה מהלך נכון, אבל החילוף השני...אני עד עכשיו שובר את הראש למה? למה להוציא את קלוזה? ועוד להכניס במקומו את מריו גומז שהיה אחראי על החמצת הטורניר. באמת שלא ברור מה עמד מאחורי ההחלטה הטיפשית הזאת. אם כבר להכניס את גומז שזה לא יהיה במקום חלוץ אלא במקום קשר אחורי/בלם, הרי במילא אין לו מה להפסיד והם היו חייבים לחפש את השער בכל מחיר. במשך כל המחצית השנייה גם שברתי את הראש למה הוא הוציא את להאם, אך הבנתי שהוא נפצע רק לפני כמה דקות.

בקשר לשוער, לדעתי קסיאס השוער הטוב בעולם (אבל ממש לא בליגה אחרת מבופון או ואן דר סאר), אבל בטורניר הזה לא היינו עדים ליכולות המצוינות שלו כי לפניו הייתה הגנה מצוינת שלא נתנה לו לעבוד קשה. מי שראוי לדעתי להיות שוער הטורניר הוא ואן-דר סאר שנתן טורניר ענק, למרות שהולנד הודחה כבר בשלב רבע הגמר. בכל אופן, היה מרגש לראות את הבכי של קסאיס בסוף המשחק.

9. MHFC Member

איזה שחקן אדיר טורס, פשוט אדיר. נתן אתמול משחק פשוט ענק, החזיק את ספרד כולה במחצית הראשונה, הגיע להזדמנויות פעם אחר פעם, השקיע, נלחם והגיע גם הגול שכל-כך הגיע לו אתמול. בכלל משחק מצוין של ספרד, באה לשחק את הכדורגל היצירתי שלה וכך גם היה, גרמניה נעלמה פשוט מהמשחק, לא הרגישו אותה בכלל ככה שהיה די מוזר לראות את זה אצלה. לסיכומו של דבר אני חושב שהגביע הזה מגיע לספרד, מתחילת הדרך היא הראתה יכולת מרשימה, עם משחק איכותי ועם שחקנים נהדרים ואפשר היה לראות את זה אתמול, וזה נגמר רק ב-1-0. ברכות לספרד...

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/08
  10. King Kenny Member

משחק גדול לא היה לנו אתמול אבל גם לא חרא של משחק.
    הגיע לספרדים לקחת על טורניר שבו הם ניצחו את כל המשחקים.
    טורס היה מצוין אתמול (בניגוד לשאר היורו), הוא סיכן את השער הגרמני, שרף שטחים והכי חשוב, הבקיע את שער הניצחון.
    צ'אבי גם כן היה טוב מאוד אתמול. אינייסטה הי טוב אבל הבעיה שלו הייתה שכשהוא הגיע לשער הוא נהיה הססן. פברגאס וסילבה היו סבירים.
    ועכשיו, שחקן היורו לדעתי, מרקוס סנה. פשוט מדהים, הוא עושה כל כך הרבה עבודה שחורה, פשוט מגיע לו.
    ראוי לציון גם פויול ששיתק לבדו כמה שחקנים בטורניר.

11. JR-Riquelme Member

סנה היה מעולה ביורו הזה, גם כן פויול(דקה 87, הכדור מגיע לפויול, ופויול במקום להשתלט על הכדור ולהתחיל התקפה חדשה, משתגע עם עצמו כמו שהוא יודע, מחליק באמצע ומוסר את הכדור לחוץ... וזו בעצם הסיבה למה אני כל כך שונא את השחקן הזה.. אבל שמגיע מגיע... נתן טורניר ענק)... אבל במשחק הזה צ'אבי היה מעל כולם בלי ספק, פשוט תאווה לעיניים. ססק קצת איכזב אותי אבל ספרד ניצחו אז לא ממש רלוונטי.

12. oFiRzZz Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אני מסכים עם הכל , גם לגבי סנה .
    מצטיין הטורניר .
    החזיק את מרכז השדה של ספרד (עם צ'אבי ואינייסטה.. ) באופן מרשים .
    נלחם על כל כדור ולא מוותר .

13. samoel Member

גם אני מסכים עם בחירה בסנה כשחקן של היורו הזה.

בהתחלה שנאתי אותו לא אהבתי, אבל לאט לאט, אתה מבין שכל הספרדים הזחוחים האלה והפרימדונות האלה, יש אחד צנוע ופשוט, מרכוס סנה אמנמם בזילאי אבל נתן מעצמו לנבחרת ספרד עם הרבה נשמה עם הרבה תיקולים וסתימת חורים ולמעשה השאיר בשקט וברוגע את ההתקפה הפנטאסטית של ספרד. בלעדיו החרוים של ראמוס היו הופכים לגולים, צ'אבי ואינייסטה לא היו מסכנים כל כך את השאר. שחקן נפלא!

14. Mr.Eko Member

מסכים עם כל מה שנאמר פה על סנה רק חבל שאנשים פה שמים רק עכשיו לב אל השחקן הפנטסטי הזה.
    סנה לא הפתיע אותי בטורניר הזה,אני יודע למה הוא מסוגל וכך גם הרבה שצופים בליגה הספרדית בקביעות,הבנאדם פשוט לא קיבל את הבמה ודווקא בגיל 32 הוא מקבל אותה,עדיף מוקדם מאשר מאוחר לא?

15. BeitaReaLiverpool Member

דרך אגב, דווקא צ'אבי נבחר למצטיין הטורניר על ידי אופ"א.
    גם הוא עשה עבודה נהדרת, כמו סנה.