עונת המלפפונים לשנת 2021/2022

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏31/5/21.

1. Butragueño מנהלים

הודיעו לרז מאיר שכרגע הם לא דנים בחידוש חוזה.
    דור פרץ קיבל הצעה והולכים לחדש לו אותה.

2. gilbsh27 Member

ועם רוקאביצה דנים?

3. סיונרה Member

ב"ש רוצה שחקן שאכזב בכל מקום אבל כיכב העונה באשדוד? וואו, לא הייתי מופתע ככה מאז שקלינגר תירץ הפסד בשופטים.

4. South Boy Member

גורדנה לא אכזב בבאר שבע, היה שחקן מרכזי בעידן אלישע והיה טוב. לצערו הוא נפל על שלישיית הקישור הכי טובה בהיסטוריה של המועדון בעידן ברק בכר שגם טובים ממנו לא היו מוצאים בה מקום.
    אתה בהלם שגם חיפה רוצה אותו?

5. סיונרה Member

לא, אבל פחות לא-בהלם מאשר עם ב"ש. אני מזמן כבר לא בהלם כשזה נוגע לשחקנים שמפציצים בתקצירים והרצון של בעלי הון בישראל להוציא עליהם כסף מיותר.
    אלא אם גורדנה למד טריקים חדשים באשדוד, מה שאני מאוד בספק לבחור בן 30 (היו דברים מעולם אז אי אפשר לפסול לגמריי), אז ב"ש וחיפה אמורות לדעת מה הן מקבלות ומה החסרונות שלו כשחקן, שהביאו אותו לאשדוד למרות שכבר שיחק בלא מעט קבוצות בכדורגל הישראלי. לא כל מה שנראה טוב בתקצירים באמת טוב לקבוצת כדורגל מודרנית, אין תחליף ללצפות במשחקים.

6. abcd Member

נתניה רכשה את יניב מזרחי

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהצלחה. היה אצלנו באפיזודה חולפת וכמו לא מעט שחקנים שוחרר בלי לקבל צ׳אנס אחאי זמן קצר. (בתקופה החמה של לוסיו)

כדורגל יש לו, אם הדברים יתחברו לו טקטית יכול להיות בינגו.

* מרעננה שוחרר זמן קצר בגלל פציעה, גם בפן הזה יצטרך מזל.

Sir Alex Ferguson ו-abcd אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בדיוק הקטע, גורדנה עבר לשחק 50/50, עובד יותר קשה, מחלץ כדורים, ועדין מנהל משחק, עושה דריבלים באיכות טובה וגם מצטרף מאחור וכובש.
    הוא יהיה החתמה טובה אצלנו כשחקן סגל.

9. סיונרה Member

יכול להיות שעכשיו זה יהיה שונה, אבל כמה פעמים בעבר עשיתם את המהלך הזה (להחתים שחקן שנתן חצי עונה טובה באשדוד) וכמה פעמים זה באמת השתלם?

10. Raulito Madridista

רועי גורדנה היה בסדר גמור בסיבוב הקודם שלו בב"ש (שבעה שערים בעונת הבכורה), הוא לא התאים לקבוצה ההיסטורית שבנו לאחר מכן אבל זה לא רלוונטי. תנאי המשחק השתנו, הזמנים השתנו, באר שבע לא יכולה להחתים את כל מי שהיא רוצה, ואין הרבה שחקנים טובים בליגה. לא בכל עמדה אפשר שיהיה לך גלאטיקו. גורדנה מוסר מצוין, מכדרר בחסד, הוא יכול להוסיף המון למרכז השדה שלה (נקודת תורפה בבאר שבע, גדולה. למעשה את מרכז ההגנה הייתי משאיר כמו שהוא וגם המגנים בסדר) ולהביא שחקן כזה נניח לשנתיים כשהוא מסיים חוזה זו הברקה גדולה. לפי מה שאתה אומר גם שגיב יחזקאל זו העברה שגויה. עצם זה שאתה אומר 'יכול להיות שעכשיו זה יהיה שונה' זה מצביע שהכיוון נכון. אין תוכנית ביטוח בכדורגל ואני לא רואה כאן תמרור אזהרה לכישלון.

11. סיונרה Member

אמרתי בזמן אמת שההעברה של יחזקאל היא מאותו הסוג, אם אתה לא מצליח לזכור תנהל קובץ אקסל שלא אצטרך תמיד להזכיר לך. תמיד יש אפשרות שמהלך מטומטם שאתה עושה יהיה שונה. זו בדיוק הנקודה לפיה שופטים מהלכים לפי המהלך ולא לפי התוצאה.
    בית"ר הביאה את קינדה ופגעה בול. זה השחקן הנורמלי היחיד שיצא מאשדוד בשנים האחרונות. וגם זו הייתה העברה מטומטמת בזמן אמת.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלחמיד שהגיע אלינו מאשדוד היה בינגו.
    יחזקאל חוץ מהתקרית שנה שעברה היה מהיותר טובים אצלנו.
    אוחנה תרם לנו לא מעט באליפות השנייה.
    ניר ביטון ומרציאנו עשו שנים יפות בחו״ל, קינדה הצליח בבית״ר ועכשיו בארצות הברית, הרבה זרים של אשדוד התקדמו למועדונים ולליגות גדולות יותר.
    צריך פשוט לדעת את מי להביא (הכישלון של כל הדריבלסטים חסרי מושג כמו זריהן, אינברום ובריהון היה ידוע מראש).

13. סיונרה Member

ממה שזכור לי הייתם קוראים לו אל-מחריד.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור, בגלל זה שילמנו לסלטיק כמעט מיליון יורו כדי להחזיר אותו...

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות על פי הדיווחים, נוף הגליל בדרך לקיץ מרשים מאוד.
    אחרי החתמת השוער עם מעל ל 20 הופעות בנבחרת ניו זילנד ועבר ב צ׳מפיונצ׳יפ ו MLS, מדווחים שבזיע באחי נצרת מתקרב לקבוצה, וגם רוסיאס, חלוץ קפריסאי בן 28, שכבש 17 שערי ליגה העונה בקבוצת תחתית ואם יעבור, ישחק מחוץ למולדתו לראשונה בחייו.

אני אהיה מאוד מופתע אם שתי ההחתמות האלה יצאו לפועל, בזיע הוא לדעתי האישית, ודאגתי לציין זאת פה לאורך כל השנה האחרונה, אחד הצעירים עם התקרות היותר גבוהות בכדורגל שלנו, וקשה לי להאמין שיש נכונות באחי לשחרר אותו ואף אחת לא קופצת על המציאה. בנוגע לזר, יש איזו תרבות ישראלית מקולקלת כזו של גניבת מציאות בגזרת הזרים. גם הקבוצה שלי חטאה בזה, כשהחתימה את סיסה הבלם בזמן שהיה בהתרשמות בבני סכנין (שבדיוק ירדה ליגה) ושיחק מולנו בקדם עונה.