ענייני דיומא: לשחקני פרמייר ליג הגיעו יותר כדורי זהב?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏8/10/21.

1. oranfu Member

על כל ניהול הקריירה שלו.
    בזמן אמת הרצון לעזוב את ליברפול ההיא וללכת לריאל הוא מובן. בדיעבד אני חושב שזה ברור פחות או יותר לכולם שזאת היתה טעות מבחינתו.

2. alexshw Member

למה טעות? הוא שיחק שם די הרבה וחשב שיוכל להשיג דברים גדולים.

3. Andrei Kanchelskis Member

על אותו משקל גם איאן ראש התפתה ללכת ליובנטוס כי כנראה גביע אירופה היה חסר לו בשנות ההרחקה של האנגליות אחרי אסון הייזל, וגם סטיב מקמנמן ערק לריאל כי נמאס לו מחוסר התחרותיות של ליברפול ואני מניח שהיה שם גם שיקול כלכלי נרחב שהשפיע. הראשון הבין מהר מאוד שכל קשר בינו לבין הכדורגל האיטלקי הינו מקרי בהחלט והתקבל חזרה באנפילד בזרועות פתוחות,השני העדיף (החל מעונתו השנייה בריאל) לחמם את הספסל בברנבאו מאשר לשוב הביתה(כאמור כנראה שיקול כלכלי)ואילו השלישי נדחה בכל פעם שרצה לחזור אולי בגלל שבניטז לא סמך על כשירותו לאור ריבוי הפציעות שלו.

יש מצבים שבהם לא משנה כמה תחשב לסמל במועדון בו אתה משחק, ולא משנה כמה אהוב תהיה על הקהל הרצון לשחק במועדון תחרותי יותר ועשיר יותר גובר על כל רגש ותחושת נאמנות, וכך היה במקרה של שלושת הסטארים הנ"ל.

4. Raulito Madridista

על הנייר לאואן היו 45 הופעות אבל זה מסתכם ב-2,413 דקות שזה לא רע. במחזור הפתיחה למשל יצא לו טוב כי ראול נפצע בשלב די מוקדם והוא החליף אותו ובישל את שער הניצחון לרונאלדו. הוא לרוב היה שחקן מחליף עד למחזורי הסיום כשפחות או יותר בקלאסיקו בברנבאו לושמבורגו החליט להפתיע, ללכת על 4:3:3 עם המהירות שלו ושל רונאלדו ולוותר על פיגו כשיש מעין מערך מוזר באמצע. אני מזכיר אגב שבאותה עונה חזר מוריינטס כמושאל כך שהציפייה שלו לשחק, אם הייתה כזו, להיות שחקן חשוב - הייתה די מנותקת, בטח כשראול טאבו בהרכב (ואחרי חצי עונה שפלה רק).
    ב-2004 אמנם פתחתי את האתר הראשון שלי על ריאל מדריד בטיפו, אבל לא קראתי יותר מדי ברחבי אירופה. מעניין אם בניטס ניסה לשכנע אותו להישאר, אם ליברפול הציעה שדרוג בחוזה, הבטיחה קבוצה תחרותית וכן הלאה או שהבינו שאין סיכוי. עד שטורס הגיע לליברפול כביכול 'היה לו סיכוי' לקאמבק.

5. רוברטו באגיו31 Member

יש לך את הנתונים המלאים לגבי וואה בשנת 95 ?? מבחינת כמות משחקים, בישולים ושערים בכל המסגרות ?? ( כולל החצי עונה במילאן כמובן ) .

נשמע לי הזוי שהוא זכה על סמך הנתון שרשמת .
    אגב, אם אני לא טועה השער המפורסם שלו בליגה האיטלקית נגד ורונה היה באותה עונה .

6. Andrei Kanchelskis Member

השער המפורסם של וואה נגד ורונה היה במחזור הפתיחה של עונת 97 שהייתה אחת העונות המזעזעות בתולדות מילאן(מקום 11 בליגה,והדחה בשלב הבתים בצ'מפיונס לאחר הפסד ביתי מביש לרוזנבורג). וואה אכן עבר למילאן בקיץ 95 אבל בשלושת החודשים שלו שם מרגע המעבר מפריז ועד לזכייה בפרס לא קרו דברים יוצאי דופן.

7. Ever Banega Member

בשביל להיפטר מה"פוליטיקה" צריך פשוט שלא יהיו נציגים לפיפא בהצבעה. השאלה איך נפטרים מהתפיסה המעוותת הזו שזה תואר קבוצתי ולא תואר אישי. הגישה הזו כבר ממש ניצרבה בתוך המוח של המצביעים.
    חוץ מהנרי אין לי כל כך רעיון למישהו מהפריימרליג שהיה צריך לזכות.
    ב2019 קרב קשה בין ואן דייק למסי אבל אני נוטה טיפה ללכת עם מסי.
    סלאח היה נהדר אבל לדעתי בכל שנה היה לפחות אחד ראוי ממנו.

אגב שמעתי איזו שמועה שאולי יחלקו שני כדורי זהב השנה אחד גם על השנה שעברה. זה נכון?

8. alexshw Member

ראוי שיעשו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk