צ'לסי 20-21: מתקדמים, אבל לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gary Cahill, ‏1/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Footballover Member

אני מאוד אופתע אם הוא יתפוס מקום בהרכב ללא פציעה או חיסור ממושך של מישהו.
    אני לא חושב שיש שחקן בעולם שמוציא את ז'ורג'יניו מההרכב, בכנות. לגבי קאנטה אני מסכים, בלעדיו אנחנו צריכים פיזיות ואני מקווה שסאול יוכל לתת את זה.

הקאץ' כוונה ל-too good to be true. ה-5 מיליון האלה לא מעניינים, השאלה האם הוא באמת מוסיף לנו משהו או שהוא סתם יתפוס מקום בסגל.

2. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקאץ' כביכול הוא שכבר שנתיים לפחות הוא נראה כמו הצל של עצמו, מהשחקן המוביל באתלטיקו בקטגוריות רבות כמעט כל מי ששיחק שם בקישור עקף אותו בסיבוב. לא תרם שום דבר כשהיה על הדשא.

בעסקה הנוכחית של צ'לסי אין קאץ' ואין כמעט דאונסייד כאמור (אלא אם יש חובת רכישה? לא מעורה בפרטים). יש להם מספיק קשרים טובים כדי שיסתדרו במקרה שהוא לא ישתלב, ואם כן יחזור לעצמו אז זה שדרוג משמעותי לסגל כמובן.

לכן אמרתי קודם, אם היה מגיע על תקן של שחקן הרכב לעמדה ללא עומק רציני זה חד משמעית הימור. בצ'לסי זה לא המצב כמובן.

3. Raulito Madridista

כל עוד זו רק השאלה אז הכל בסדר, זה חיזוק מעניין. לא תקבלו את השחקן של 2016 שניצח את באיירן מינכן והיה מתעלה במשחקים הגדולים, אבל גם לא את השחקן שהיה נראה גמור בעונה שעברה. הוא יכול להוסיף הצטרפות מקו שני מה שחסר בצ'לסי, כלומר קאנטה וקובא דוהרים נפלאים אבל מול השער לוקים קצת בחסר. השוואה למשהו שהיה בליברפול לטוב ולרע - לא מבחינת הציפיות והמחיר וכן הלאה אלא למחשבה של המאמן - אין לצ'לסי הרבה מהאיכויות שלו והיא משחקת קצת אחר, כמו שקלופ צירף את טיאגו שגם כן היה קצת שונה מסגנון המשחק שלו בליברפול.

4. k_700 Member

אין חובת רכישה.
    הם גם הצליחו להוריד אותם בכמה מליונים.
    הסעיף הוא רק 30 מליון אירו כאופציה.

5. oranfu Member

מה ליברפול רלוונטית?
    זה 5 מיליון דמי השאלה וגם יש לו משכורת גבוהה.

לפי מה שקראתי היום, בשום שלב הוא לא קיבל פנייה מליברפול, הפנייה היחידה שהוא קיבל היתה מצ'לסי וגם זה היה ממש בסוף החלון.

איך הגיע מצב ששחקן כזה זמין בהשאלה? לא יודע, לא עקבתי אחריו בשנתיים האחרונות וכנראה שבאמת חלה שם ירידה רצינית במה שהוא הציג על הדשא.
    אולי זה משהו משמעותי, אולי נמאס לו לשחק את ה"כדורגל" של סימאונה וצריך שינוי.
    מניח שנגלה בקרוב.

אני בזמנו מאוד התרשמתי ממנו אז אני מקווה שהוא גמור כשחקן.

6. Raulito Madridista

ליברפול הוזכרה בהקשר שלו עוד לפני צ'לסי אבל פספסת את הנקודה שלי. התכוונתי שאולי טוכל עושה משהו דומה למה שקלופ חשב עליו כשהביא את טיאגו וכמובן ששניהם לא באותו כושר כשהצטרפו או באותו המעמד - על פניו סאול כל כך שונה ממה שיש לצ'לסי ואולי זה מה שהקבוצה הזו בדיוק מחפשת - גיוון. לפרוץ את הבונקר במגרש הבוץ ההוא עם בעיטה מדויקת שלו מרחוק. אני לא חושב שהוא היה מהמשתכרים הגבוהים באתלטיקו אם כי לא חיפשתי נתונים. צירופו של רודריגו דה פול דחק אותו עוד יותר הצידה לדעתי ואם להיות שחקן ספסל אז למה לא לטעום קצת קבוצה אחרת? בשנה שעברה רשם 2,600 דקות ולא פתח במשחקים הגדולים, היה נראה כבוי. שנה קודם לכן זה היה מעל 4,200 וב-2018/19 קרוב ל-4,000. אני עדיין מנסה לפענח את הפאזל של צ'לסי מבחינה התקפית, מה אידיאלי מעבר ללוקאקו ומייסון מאונט.

7. Footballover Member

אז אנחנו צריכים ממש לדאוג.

8. oranfu Member

לא ממש, היריבה העירונית הפתאטית שלכם אפילו לא מנסה לשבור לכם רגליים בדרבי.

9. Clichy COYG

לא רק טוטנהאם גם אנחנו לא מנסים.

10. oranfu Member

מצטער, התכוונתי אליכם.

טוטנהאם דווקא כן עוברים למשחק דיי מלוכלך כשמפסידים משחק גדול.

11. k_700 Member

בזימון ראשון עם הנבחרת של האנדר21.

מצב נושא:
הנושא נעול.