קופה אמריקה - 2021

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/6/21.

1. DRORIKO Member

תן לי לסיים את הליגה עם 70 נקודות ולקחת ליגת אלופות ואני בונה פסל של רונאלדו בסלון איך אני איתך?

2. סמואל אטו Member

באיזה מובן שובר שוויון?
    האם לדעתך רונאלדו שחקן יותר טוב או יותר מוצלח ממסי בגלל שזכה עם פורטוגל ביורו?

3. Clichy COYG

הכוונה מבחינת קריירה נטו.

מבחינת סט יכולות של שחקן - רונאלדו בהחלט מהגדולים בדורו, אבל מסי הוא חד פעמי. לא חושב שיש מילה אחרת לתאר שחקן שהוא אולי הסקורר וגם המוסר הכי גדול ביובל האחרון.

oFiRzZz, Jefecito ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  4. סמואל אטו Member

זכותך, אני רק מפרט לך את הסיבות להחלטות שנלקחו.
    במקרה של פירמינו על חשבון פאקטה - ככה ברזיל פתחה את הקופה, אבל פאקטה נכנס לעניינים על חשבונו לקראת הסוף והשיתוף פעולה שלו עם ניימאר היה הרבה יותר מוצלח.
    בסה"כ לא מדובר על החלטה רעה או מוזרה שבאה משום מקום. להיפך.

5. Civil Anti Madridista

https://64.media.tumblr.com/af64d06b1cff32bf1e384f37da23e06d/99e3b8b5f5a4e414-55/s1280x1920/18c9320d868d09c0dcf33dc00746547a33cb12c4.Xxx

In your face madafaka

oFiRzZz, rivaldo, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

תגידו זה שמאחורי מסי זה לא חואקין קוריאה? הוא זומן בכלל לטורניר? כי לא ראיתי אותו בסגל נגד ברזיל. גם לא בחצי גמר נגד קולומביה. יכול להיות שהוא נפצע או משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/21
  7. סמואל אטו Member

שיחק כמה דקות בהתחלה.
    לא יודע למה הפסיק להיות בסגל, אבל גם לא קריטי למען האמת.

8. DRORIKO Member

רק מראה כמה הסגל של ארגנטינה הוא לא "אפרורי" כמו שעושים ממנו, אם אחד כמו חואקין קוריאה שחקן כל כך שולי שם. אפילו הקוראה ה"מפורסם" יותר די נדחק הצידה. אתמול לא שיחק דקה. אחד מגיבורי האליפות של אתלטיקו מדריד כן?

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתכלס היה לסקלוני סגל של 14-13 שחקנים קבועים ששיחקו בטורניר הזה , הוא לא נתן יותר מדי צאנס לאחרים .

אגב, שהשידור נפל בדקה ה88 דה פול נתן כדור ענקי למסי והשאיר אותו ב1על1 מול השוער ובמקום פס לרשת מסי ניסה לעבור והחליק , אם איכשהו ברזיל היו משווים כולם היו מדברים על זה.

10. Raulito Madridista

הכדורגל היה לא מספיק טוב אבל זו קבוצה שכבשה 94 שערי ליגה ועדיין היה קשה להמר נגדה ועדיין הדיחה בליגת האלופות בזו אחר זו את פריז סן ז'רמן, יובנטוס (עד רבע הגמר רונאלדו היה מכונה), באיירן מינכן וכמובן המספרת ההיא של בייל בגמר. יחד עם שני ניצחונות ברוורס על ברצלונה בסופרקופה לאחריהן פיקה נשמע מוותר ואובד עצות. רונאלדו פתח את העונה בליגה בצורה לא טובה אבל חזר לעצמו בחצי השני של העונה, החברים שלו לא היו מספיק טובים.
    זה עוד פעם מגיע לרונאלדו מול מסי וכן הלאה. רונאלדו הצליח בשתי קבוצות פאר, בשני סגנונות שונים מאוד. את תקופתו ביובנטוס קשה לי להגדיר כהצלחה אבל אסור גם להרוג אותו על כמה חודשים לא משכנעים בסיום העונה הזו. פורטוגל עד לנסיקה שלו הייתה נבחרת שהיא לא ממש טופ עם כל הכבוד ליורו 2000 שאז לואיס פיגו סחב אותה על הגב. את הטורניר הזה אפשר לספור למסי כהצלחה ענקית כי הוא היה גדול וזכה בתואר. אני לא חושב שלהגיע לגמר הקופה אמריקה ולהפסיד בפנדלים לצ'ילה או לעוף בחצי הגמר נגד ברזיל זה הישג למשל..

11. DRORIKO Member

זה לא עניין של "כמה חודשים לא טובים". הוא פשוט לא מתאים ליובנטוס. יובה זה מועדון שתמיד הקבוצתיות היתה בו מעל הכל, זה ה-DNA שלו. מעולם לא היה שחקן שהיה מעל המועדון. תמיד המאמן היה המלך הבלתי מעורער של הקבוצה. ההבאה של רונאלדו ערערה את זה לחלוטין. פתאום כל המועדון מתיישר בשביל שחקן אחד. שחקנים, מאמנים, מנהלים. זה התאים יופי לריאל מדריד, הקבוצה שהמציאה את המושג "גלקטיקוס", ליובה פחות.

12. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה דברים משמחים יותר מלראות שחקן גדול זוכה לגאולה לקראת סוף הקריירה אחרי כ"כ הרבה רגעים טראגיים ברמת הנבחרת, ואחרי קיץ 2014 בפרט, כששמו חתום על ההישג שמדינה שלמה ייחלה לו לצד מיליונים אחרים ברחבי העולם - אין על אנחליטו די מאריה בעולם הזה.

yakov_y, oFiRzZz ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

ושמוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא שחקן של מאני טיים.

14. Raulito Madridista

די מאריה גם היה ה-MVP בגמר ליגת האלופות ב-2014 והאיש שעשה את המהלך הנפלא נגד שחקני אתלטיקו שלא עמדו על הרגליים, ובסוף בייל קצר את התהילה. אני בדעת מיעוט בפורום של ריאל בעניין הזה אבל מבחינתי, תחזיקו חזק: די מאריה >בייל. כן, למרות השער המטורף שלו בגמר הגביע בעונת הבכורה וגם המספרת, גולאסו מארץ הגולסואים. די מאריה תמיד כשיר, מגוון, יכול לשחק בימין, באמצע ובשמאל, רץ בלי הפסקה, שחקן שגם מספק מספרים. הוא כבר בן 33 וחצי ומישהו שם לב לזה בכלל? ברור שלהגיד מקאללה או כריסטיאנו זה האובייסט, אבל די מאריה אחריהם בטבלת השחקנים הדמיונית שהיה אסור לריאל לשחרר. אבל העדיפו את חאמס מלך הקולומביאנים.

15. k_700 Member

שמח גם בשביל די מאריה.
    ממשיך להגיע להשגים טובים בקריירה הנפלאה שלו גם אחרי שאוהדי יונייטד חשבו ש"גמרנו" אותו באותה שנה מוזרה עם ואן חאל.

בכלל, רק אני עוד לפני הטורניר החשבתי את הסגל של ארגנטינה>>>הסגל של ברזיל?

אחלה סגל יש לארגנטינה.
    דה פול אם מגיע לאתלטיקו נראה כמו חיזוק רציני, לאטורו זה הריל דיל להתקפות בעשור הקרוב. חלוץ היברידי שמתאים לשחק כמעט ליד כל שחקן התקפה(מת עליו).

בברזיל, בהתחלה אמרתי אלוהים שיעזור לי איך ממדינה שמוציאה 2000 כשרונות על כל עמדה פרד הגולם הזה באנקר בהרכב.
    אבל אז אני מסתכל על שאר ההרכב שלהם, דנילו, טיאגו סילבה בגיל 800, אברטון, רישארלסון, פרמינו שחקן מרכזי שם.
    נבחרת של אוברייטדס.