רבע גמר ליגת האלופות - ליברפול מחפשת נקמה, פפ רוצה לשבור את המחסום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏5/4/21.

1. alexshw Member

זה רק אני או שקיילור נבאס הופרדו גדול של יניב ביטון?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. Clichy COYG

שתי קבוצות פראייריות - באיירן עם 30 מצבים כובשת רק 2 שערים ופסז' כמעט ולא מייצרת מצבים מול קו הגנה פסיכי של באיירן.

אמבפה בקמפיין אגדי עד עכשיו.

VAR אוהב/ת את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי היה מאמין שנגיד שבאיירן חסרה קליניות. מול בארסה זה נגמר 7-3.

האיכויות האינדיבידואליות שקיימות בפריז הם פסיכיות, התמוגגנו אתמול מהמסירה של קרוס, גם לניימאר מגיע על המסירה למרקיניוס.

ואמבפה? פשוט מפלצת. לפעמים נראה כאילו זה תיירי הנרי, לפעמים כריסטיאנו רונאלדו.

4. wings Member

את הגול הראשון של פריז מולר היה צריך להציל למרות שהיתה בעיטה חזקה מקרוב. בגול השני אחד הבלמים של באיירן התעלם לגמרי ממהלך המשחק ולא שם לב אפילו לכדור החוזר לרחבה שניימאר שלח (יופי של כדור). לא ראיתי את כל המשחק אבל זה קצת מוזר שדי מריה עדיין שחקן הרכב, לא? אחלה שחקן והכל אבל אני לא חושב שברמות האלה הוא שווה הרכב, בטח כשאמבפה ונייאמר משחקים ביחד (אבל מודה שלא ראיתי אותו משחק כבר מלא זמן). זה גם פגע בפריז שהתקשו לעבור את החצי בחלקים גדולים של המשחק. לא בכל משחק פריז יהיו כאלה אפקטיביים במתפרצות.

5. ALTER BRIDGE Member

עם כל הכבוד לאמבפה ,הקבוצה שלו פשוט נחותה מבאיירן לפחות בדרגה אחת ,כמעט כל קבוצה
    אחרת הייתה נשברת וממשיכה לחטוף אבל הבאוורים ממשיכים להוכיח שהם הכי טובים באירופה
    גם אם יעופו בשבוע הבא.
    באיירן חייבים למצוא מחליפים ראויים לבואטנג שמזמן כבר לא שייך לרמות האלו ולצ'ופו שאף
    פעם לא היה ברמות הגבוהות ,אני סומך על ההנהלה הפנטסטית של המועדון שיידעו לעשות
    את השינויים המתבקשים.
    פאריז שוב מוכיחה שהיא יותר אוסף של כוכבים שיכול להסתדר בליגה המקומית אבל עדיין
    נחותה בצורה בולטת מקבוצה כמו באיירן.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני בכלל לא יופתע אם באיירן בגומלין תנצח בצרפת ותעלה.
    אחד מהמשחקים עם התוצאות היותר משקרות שראיתי לאחרונה.

7. Raulito Madridista

1. באיירן לא אמרה את המילה האחרונה, היא מסוגלת להפוך את העניין גם בלי לבנדובסקי. מולר כצפוי הבקיע אתמול. מה שכן, הסטטיסטיקה של האיומים לשער היא פסיכית אבל כמה שכיף לפרגן לקיילור שלא מוערך מספיק - לא כל בעיטה מחוץ לרחבה שגורמת לשוער לזנק היא מצב לגול.
    2. ומעבר לכך השער השני לדעתי שערורייה ענקית, כל משחק ההגנה (מה נוייר עשה בבעיטה של אמבפה בשער הראשון?) אבל בעיקר המהלך הזה. מלכודת נבדל איומה, אפילו שחקן אחד לא חשב על האפשרות שניימאר ימסור. ההגנה של באיירן בעייתית כבר מהעונה שעברה.
    3. זה היה מאותם ימים שהראש של אמבפה היה במקום וגם ניימאר בעיקר הגיע לשחק וצריך להעריך את פ.ס.ז' כי מרקו וראטי שחקן מאוד חשוב אצלה, מרקיניוס נפצע ולמרות העונה שעברה וזה שהדיחה את ברצלונה היא כן צריכה לשבור איזה מחסום במפעל הזה לטעמי.

8. GRANDE LAZIO Member

ההגנה הזו של באיירן רק מעצימה את רמת הפספוס ובעיקר התסכול שלי. אמרתי את זה אז ואני אומר גם היום - אם לאציו הייתה באה למשחק הראשון עם יותר אומץ, תעוזה ולחץ על ההגנה הגרועה שלהם לא היינו מפסידים, בוודאות, עם כל הטעויות שלנו בהגנה. כשהמאמן שלנו אמר לפני המשחק שעצם ההגעה לשלב הנ"ל היא הישג בבית אותו היינו צריכים לעבור בקלות ממילא, ידעתי מה הולך לקרות. חבל שההכנה הטקטית ובעיקר המנטלית שלו הייתה ברמת ביוב, אבל ככה זה בעצם נראה כל העונה. אגב בואטנג ושולה מביכים ברמות, לא הרבה יותר טובים מהפטריקים והמארוסיצ'ים שיש לנו. לואיז פליפה בריא נכנס בקלות להרכב שלהם.

9. ALTER BRIDGE Member

אתה רציני??? צריך להבין שלמרות ההגנה הלא משכנעת של באיירן עדיין תוצאה של 6 -3 לא ממש הייתה מקפחת
    את פאריז.
    לאציו צריכה להשתדרג בעוד הרבה מרכיבים על מנת להיות מסוגלת להיות תחרותית מול הגדולות של אירופה ומול באיירן בפרט.

10. GRANDE LAZIO Member

ל-פ.ס.ז' היו לא פחות מצבים מבאיירן, לדעתי התוצאה בסך הכל משקפת. אגב 2 הגולים של אמבפה.. לנוייר יש חלק גדול בהם.

ברור שלאציו צריכה להשתדרג - בהגנה ובמאמן חדש, ועדיין הזמנו אותם לזיין אותנו בלי שום התנגדות. אין לי בעיה להפסיד לבאיירן מינכן, אבל לא ככה.

11. ALTER BRIDGE Member

כנראה שלא ממש ראינו את אותו משחק...

12. DRORIKO Member

מעבר לזה אני חושב שלשפוט מאמן על סמך משחק או שניים זה לחטוא למציאות. אני בטוח @GRANDE LAZIO שתסכים איתי שאינטר קבוצה הרבה יותר טובה לרומא ועדיין בזמן שרומא טיילה נגד שחטאר אינטר לא הצליחה להבקיע נגדה אפילו גול אחד, אז אתה מסכים ששני משחקים זה לא חזות הכל?

13. GRANDE LAZIO Member

כי לאוטרו (שאמרתי כבר שאני לא מחזיק ממנו) החמיץ מול שער ריק מ-5 מטר (LOL). ובכלל היו שם גם קורות וכו'.

ובמקרה של אינזאגי זה לא משחק אחד, לא שניים ולא שלושה. זה עונה שלמה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/21
  14. oranfu Member

באיירן טובה בכמה רמות, אבל יש לה הגנה פשוט לא מספיק טובה ולפריז, כשמתחשק לניימאר ואמבפה - יש התקפה קטלנית.
    כשבאיירן לא קלינית התוצאה היא ניצחון של פריז.
    זה לא גמור, אבל קשה לי לראות את באיירן לא סופגת מול פריז גם בגומלין.

15. Raulito Madridista

גם ב-2:8 המטורף על ברצלונה לפחות במחצית הראשונה היו כמה כדורי עומק מסוכנים, אחד של ליאו מסי ללואיס סוארס. באיירן קצת עצלנית בכל הקטע של לחץ על מובילי הכדור לדעתי. זה כנראה פגיעה בגאווה שלה לא לשחק עם הגנה כל כך גבוהה על קו החצי אבל אתה מניח שהאדישות שישנה בבונדסליגה תתחלף בקצת יותר אחריות נגד פריז סן ז'רמן. נקודתית, דויד אלאבה בעונה פחות טובה אני חושב וגם אלפונסו דייויס. אולי היה נכון לשבץ את לוקאס הרננדס כבלם למרות שהוא פחות מתואם עם השאר ולא את ניקלאס זולה, ואז דייויס היה משחק מגן. ואולי באיירן מקבלת עוד הוכחה כמה קשה לשמור על הגביע עם האזניים הגדולות למרות שכמובן שהיא יכולה לתקן.

הדבר שצריך הכי לשמש כנורת אזהרה לפ.ס.ז' ואולי מקור לאופטימיות לבאיירן זה הגומלין של פ.ס.ז' נגד בארסה. במשחק בית היא לא עשתה שום דבר והייתה לחוצה כשהיה לה מה להפסיד. אם כבר הזכירו כאן את לאציו באדיקות אז לא הנחתי שהיא תובס 4:1 במשחק הראשון. הפסד מינימלי או משהו כזה, זו הייתה ההנחה שלי. אבל כמובן שיש הבדל של כמה דרגות בין הקבוצות. בכל מערך, בעל שיטה, עם כל מאמן, בכל הרכב.