רבע הגמר: אורוגוואי מנצחת את ארגנטינה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י idans10, ‏16/7/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לאחר בדיקה, זה אכן היה שער הבכורה של פרס בנבחרת ואיזה שער בכורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Green Lantern Member

אתה מגוחך נשמאמי.
    אתה יודע בכמה זכיות בטורנירים היו למאראדונה עם ארגנטינה בגיל של מסי?0
    אתה יודע שבאותה נקודת זמן הוא נחשב לאכזבה גדולה אפילו יותר בנבחרת?

3. JR-Riquelme Member

אחרי שנרגעתי, אין ספק בכלל שמסי הוא לא השם העיקרי.
    יש לו חלק כי היו לו 2 החמצות שבברצלונה הוא תופר, חוץ מזה הוא שוב פעם ניסה לדחוף את הנבחרת וביקש הרבה את הכדור והיה בכל מקום.
    השמירה על מסי זה דבר שלא היה על אף שחקן. ראיתי את זידאן ורונאלדו ורונאלדיניו ועוד ותשמעו זה בכלל לא קרוב. את מסי חונקים ברמה שלא עושים ולא עשו לאף שחקן אחר בהסטוריה.

ושוב, מזל שארגנטינה הודחה כאן ועכשיו ולא הגיעה נגד ברזיל.
    ועוד דבר - אני נזכר באנשים שאומרים כל הזמן איזה מוכשרת ארגנטינה... WTF? על איזה כישרון אתם מדברים?! למה אנשים חושבים שנבחרת מורכבת רק מעומק של חלוצים? לארגנטינה יש הגנה בזויה. לכו תשוו את זה לברזיל שהבלמים החמישי והשישי שלהם עולים בכמה דרגות על הפותחים של ארגנטינה. וגם החלוצים שכולם מתלהבים מהם... לברזיל אין עומק בעמדה הזו אבל פאטו לבדו טוב יותר מכל החוד הארגנטינאי.

4. M_T_A Member

אכזבה גדולה שההדחה של ארגנטינה אתמול, אבל לפחות אני שמח לראות שלא צולבים את מסי. ומסי הוא באמת האחרון שאפשר לבוא אליו בטענות על חוסר מחיבות במשחק הזה, הוא נתן יותר נשמה מכל משחק שאני זוכר ממנו בברצלונה. חבל רק שהשחקנים מסביבו מבינים אותו פחות טוב בנבחרת. סך הכל זה נראה בכיוון, אבל עדיין חסר קצת חיבור קבוצתי שהיה מאפשר לארגנטינה לשחוט את אורוגוואי שישבה מאחור בערך 100 דקות מתוך ה120. אגוארו ודי מריה ביום לא טוב שלהם, הלכו יותר מדי לבד וטבז מאז שנכנס לא הוסיף כלום. האיומים של פאסטורה על השער היו חידוש מעניין. מי שהיו הכי חדים היו כמובן מסי והיגוואין אבל מוסלרה ביום ענק תיסכל אותם לגמרי. מוסלרה סחב בעצמו את אורוגוואי לשלב הבא.

ולגבי ההגנה הבזויה של ארגנטינה, זה נכון שהחלק הזה חלש בנבחרת הזאת, בטח שבהשוואה לחלק הקדמי, אבל כשמדברים על הכישרון של ארגטינה מתכוונים למבחר האינסופי בהתקפה. אין עוד נבחרת עם עומק כזה בהתקפה, גם לא ברזיל או ספרד. חוץ מזה גם הקישור האחורי לא רע בכלל. אני בכלל לא מבין למה דווקא גאגו פתח אתמול לצד מסצ'ראנו כשיש על הספסל את באנגה וקמביאסו.
    חוץ מזה 2, גם במרכז ההגנה אין שום סיבה לפתוח עם מיליטו העגלה. לאן נעלמו וולטר סמואל ומרטין דמיצ'ליס? או שרק באטיסטה יודע?

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ההפתעה הכי גדולה בשבילי היתה בחילוף של ארבלו. הוא קטן! אפילו סוארס יותר גבוה ממנו.
    לגבי פליטו היו לי פעם ספקות, אבל אתמול הוא היה מופרע כמו דייגו פרס. :aaa8:

חבל על קולומביה, כאילו לא היה לה מספיק כוח בשביל המשחק הרביעי. והמשחק עוד הגיע להארכה...

6. cazzo Il Capocuoco

הברך של וולטר סמואל נהרסה (והוא מנסה עכשיו לשקם את עצמו לקראת העונה הקרבה) והבלם של מאלאגה היה כזה טוב העונה?

7. itay7 Member

באמת שטבס היה אתמול בושה וחרפה. מאז שהוא נכנס הוא בקושי זז, וכל פעם שהגיע אליו הכדור הוא עשה את הדבר שהוא הכי פחות צריך להתאמץ בשבילו, וזה בלי להזכיר את הפנדל הנוראי.

אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל עד עכשיו, הנבחרת הכי מאורגנת ומתורגלת בהגנה בכדורים חופשיים היא פרו (?!?!WTF).

8. M_T_A Member

האמת שאין לי מושג איך הבלם של מלאגה היה העונה. אבל אני בטוח שהוא היה יותר טוב מהבלם של ברצלונה שגם בדקה וחצי שהוא שיחק היה נוראי ולא פלא שפפ נתן לו לשחק רק כשזה באמת היה המוצא האחרון.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הייתי הראשון שגינה את ההתנהגות של ואן בומל ודה יונג. אתה מוזמן לבדוק בארכיון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    שחקן נשמה לא אומר שצריך לכסח, ברב הפעמים הכסחנים הם שחקנים אפורים ודי מוגבלים (כמו נייג'ל דה יונג...).

כמו שכבר אמרתי, אמרייה היה בסדר, אבל לדעתי אם המשחק נערך במונדיאל פיפ"א לא היו מסכימים לזה. העובדה שגם הולנד קיבלה אחרי גמר המונדיאל המון ביקורת שלילית, ובצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/11
  10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים מה שהוא עשה אתמול. אני עדיין תוהה איך אוהדי ליברפול והאנגלים יאכלו את זה. ביינתים הוא אליל שם, דווקא שם, במדינה שיותר מכל דוגלת בפייר פליי והם הראשונים לקפוץ על כל צלילה.

מה שכן, באמת שהוא הזכיר אתמול את כל המקרים השעוריירתים באייאקס. אני משתגע לפעמים מהשחקנים האלה, שהוא באייאקס בקבוצה שאני אוהד זזתי בכיסא בחוסר נוחות אחרי שפעם אחר פעם הצלילות שלו ניצחו לנו משחקים. אהבנו אותו כי החיבור שלו לקבוצה היה מדהים, והוא הזר הכי טוב שנחת אצלנו מאז ליטמנן, אבל אפילו רונאלדו בשלב מסויים טיפה השתפר בתחום, ראבק לואיס, רד מזה.

**
    משחק עצום. אני שמח שהתחזית שלי התממשה וארגנטינה עפה. לא ראיתי מעולם נבחרת לא מאוזנת שלוקחת טורניר גדול. אין חייה כזאת. ואם כן, ויש לך נבחרת חסרת איזון ואתה רוצה שהיא תיקח, תדאג שהחלק החזק בחוסר הזה יהיה ההגנה, אם כבר. אין שום סיכוי לארגנטינה גם עם עוד מסי ואגוארו, מישהו שם חייב לשכנע את הילדים שמגיעים לקבוצות לא לבוא עם חולצות של טבז/מסי וכו', אלה של אז'אלה או משהו כזה...

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/11
  11. סטפן שאלוי Member

מה שייך עניין הגיל?

מסי, כמו רונאלדו, נכשל ברגע האמת, במאני-טיים.

מארודנה ופלה, כמו להבדיל מוטל'ה שפיגלר וגיורא שפיגל, וגם אבי נימני ואלי אוחנה היו מנהיגים על המגרש, ומסי פשוט לא!

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הצלילות של גאגו ומיליטו לא צרמו לך?

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קצת על המשחק הראשון שלא הגבתי עליו, אמנם זהות המעפילה הפתיעה אותי אבל לא המשחק. קולומביה הייתה עדיפה לדעתי, מורנו נתן את המשחק הכי טוב שלו בטורניר ואילולא פרנאנדס (שוער נהדר, לא פעם ראשונה בטורניר שהוא מצטיין) או הפנדל הרע של פאלקאו היא כנראה הייתה מנצחת. אבל, פרו לא פריירים והרגו יפה את המשחק בצורה חכמה עם כלים מוגבלים יחסית לנבחרות אחרות (מצטרף למארקאריאן פה). פרו סגרה חזק את האמצע, משחק נהדר לבאלבין, ומיעטה לעשות טעויות בהגנה. גררו עבד קשה מאוד ווארגאס וצ'ירוקה (מאיפה שלפו אותו?) הטרידו לא פעם את ההגנה הקולומביאנית. בסוף החולשה של השוער הקולומביאני העניקה להם את הניצחון, אבל מגיע לפרו הרבה קרדיט בלי קשר ליתרון הקולומביאני על הדשא והטעויות של השוער, פשוט מכיוון שביחס לכלים שנותרו לה לקופה אי אפשר לצפות ממנה להרבה יותר מזה.

שי, גינית רק את דה יונג ולא את ואן בומל ושאר המלוכלכים לדעתי, אבל בכל מקרה לעניין הגינויים שלך אין משקל בטענה האם באירופה פרס היה מקבל אדום כבר בדקה הראשונה. בפועל, גם בליגות השונות באירופה וגם במונדיאל במשחקים עם שופטים אירופאים, אני ראיתי לא מעט תיקולים חריפים יותר שלא זיכו את המבצע באדום בניגוד לטענה שלך. גינוי או לא, זה לא מה שאמרת. יש לך בעיה עם השופט? תאשים אותו, אל תכניס את עניין היבשות שלא קשור פה (או שווב הוא לא שופט אירופאי?).