רבע הגמר: ברזיל הביתה, פאראגוואי בפנדלים!

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י Franco, ‏17/7/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכניסה של ואלדיביה הפכה את המשחק ליותר "שכונתי", מה שמתאים לקבוצה שרוצה לחזור מפיגור כמו שכבר עשתה בטורניר. ההתקפה האחרונה המסוכנת הייתה יצירה של הקוסם, סואסו התעורר וצ'ילה מתקרבת. מצד שני כל איבוד כדור זה פוטנציאל למתפרצת מסוכנת של ונצואלה עם העורף הדליל של הרוחה.

עריכה: שוב ושוב ואלדיביה, למה הוא לא פותח!

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/11
  2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוףףףף זה מגיע... שיוויון כל כך מוצדק

3. riquelme1 Member

והנה ה2-1.

כמה התגעגתי לבעיטות של אראנגו.

4. Diablito Member

הטורניר הזה שובר שיאים.. דפוק לגמרי כל מה שקורה כאן..
    פרו-אורוגוואי פרגוואי-ונצואלה

איזה תסריט הזוי..

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'ילה הנבחרת הכי מחמיצנית שראיתי מימיי...כל משחק שלהם היה צריך להסתיים ב 6-7 שערים והם פשוט לא מסוגלים לכבוש...לא יאמן איך מצבים שיותר קשה להחמיץ הם בכל זאת מחמיצים

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא רק שארבעת משחקי רבע הגמר הוכרעו בניגוד למה שרוב האנשים שיערו, הם גם הוכרעו לטובת הקבוצות שלא שלטו במשחק ויזמו פחות. ונצואלה זו דווקא הדוגמא הפחות קיצונית, בעיקר במחצית הראשונה, אבל בסה"כ 4 העולות היו הפחות מסוכנות במשחקים שלהן.

בראבו לא שוער ברמה לנבחרת שצ'ילה שואפת להיות, למרות שלא בגללו הם הודחו בניגוד למה שאני צפיתי - שהם יודחו בגלל השוער או ההגנה לפני הגמר - אלא יותר בגלל ההחמצות בהתקפה כמו שאמיר ציין.

הפסד ראשון לבורגי כמאמן של צ'ילה, חצי גמר ראשון לונצואלה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני פשוט לא מאמין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx הימרתי עם חברים שלי על קולומביה-אורוגוואי,פרגוואי-צ'ילה ודווקא טעיתי בשתי הנבחרות שהיו פייבוריטיות והיו הרבה יותר טובות במהלך המשחק...

חבל לי על צ'ילה, נבחרת נהדרת שנתנה מחצית שניה מעולה..לא יאמן איך הם לא מסוגלים לכבוש...אלכסיס סאנצ'ז שחקן פשוט מגעיל שמחפש כל הזמן את הוירטואוזיות במקום ללכת על הפשוט והיעיל, עלה לצ'ילה בכמה מצבים נהדרים האנוכיות המעצבנת שלו... פספוס של טורניר מבחינתה של צ'ילה

8. StevieG Member

וואו. ונצואלה, פראגוואי, פרו ואורוגוואי. לא ייאמן.

אבל כ"כ הרבה מורחקים. 6 מורחקים ב4 משחקים. קצת פראי, הייתי אומר. חבל בשביל רינקון שיפספס את החצי גמר ההיסטורי של ונצואלה.

קמפיין אדיר של ונצואלה, דרך אגב. שיפור עצום מהנבחרת האומללה שהיתה חוטפת שביעיות עד לפני כמה שנים.

9. itay7 Member

Fuera chilenos hijos de sus madres....
    האמת שוונצואלה ניצלו עם יותר מזל משכל בסוף. ביתרון שחקן הם התעקשו לאבד את הכדור כמה שיותר מהר במקום להתמסר ביניהם עד הסוף...

שאפו ענק לוונצואלה ולמאמן שלהם, שבטח בורגי ייבקר אותו וייקרא לו פחדן, אבל שהביצ?ו הזה ייבקר כמה שהוא רוצה, הוא מוזמן לבקר בבואנוס איירס לראות נבחרת שעושה היסטוריה, כצופה כמובן.

10. benos Member

איתי גם אתה נדבקת בצ'ילהפוביה? כל הכבוד לונצואלה על ההתקדמות שלה וחבל לי מאוד על הרוחה שלא יכולה לנצל את ההדחה של הגדולות בשביל לזכות בגביע(הראשון?) אבל הרוחה כמו שאר הגדולות צריכה לבוא בטענות רק לעצמה, הולכות להיות מוקדמות מאוד צמודות עושה רושם.

11. Bujuga Member

נכון שגם בראבו לא שוער איכותי מספיק, אבל ולמרות הגול סואסו בעיני הוא אוברייטד מובהק, ובתור חלוץ חוד הוא הסבר לכישלון הצ'יליאני.

ויסקרונדו בלם מצוין לדעתי שיכול בשקט אחרי הטורניר להתקדם לאירופה, וגם אסרגריביה מפראגוואי.

הפערים מצטמצים, אבל כשמשחקים באופן שכונתי אי אפשר לנצח מול מי שמקיז דם.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרשמו, אני כבר מנחש עכשיו: הגמר יהיה בין פרו לוונצואלה!

מה שקורה בוונצואלה באמת מדהים, הנבחרת הזאת היתה במשך שנים בשר תותחים. האם מצבו הבריאותי של צ'אבס גורם לזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. itay7 Member

כן, זה לקח די הרבה זמן, והגנתי בחרפת-נפש על LAN מספר פעמים, אבל בסוף נפלתי... :aaarse:

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה עוד כתבה נחמדה:
    http://sports.walla.co.il/?w=/3825/1841997

מנסס חופר את הבור של עצמו, אני רק לא מבין למה ההתאחדות רוצה להמשיך איתו? אולי אין בברזיל אף בן אדם יותר רציני שמוכן לקחת את הג'וב הקשה הזה? מה שמנסס עכשיו עושה מסביר על חולשה רצינית.
    המגרש לא היה טוב, נקודת העונשין לא היתה טובה ומלאת חול ועכשיו הוא מתחיל לדבר על ארגנטינה והבעיות שלה. אני חושב שבצורה הזאת הוא לא ממש יקבל תמיכה מהקהל. הוא לא נותן בעיניי תשובות לכל אלה שעכשיו נורא מאוכזבים, אלא שרוצים לראות את הג'וגו בוניטו ולא את המשחק המאד בלגניסטי הזה.
    קשה לי להאמין שיש באמת הרבה אנשים שמתגעגעים עכשיו לדונגה כמו שנדמה לי רומאריו אומר. לדעתי שחקן העבר הגדול פשוט חבר טוב של דונגה...

לגבי העתיד. אני חושב שלמשל קולומביה צריכה להשאיר את המאמן, ארגנטינה וברזיל צריכים לחפש מאמן חדש. בעיניי הדרך של מאמן קולומביה נכונה, ושל שתי הענקיות בכדורגל העולמי לא. בסופו של דבר יש לברזיל כרגע יותר סיכוי להצליח במונדיאל, אבל הצעירים צריכים גם מישהו שידריך אותם. אני מסופק אם מנסס יביא את ברזיל לארץ המובטחת למרות שדי ברור שבמונדיאל של שנת 2014 יהיה קשה מאד לנצח אותה בביתה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/11