רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה״מנדש פוטבול קלאב״ נכתב בהגזמה. מה שלי הפריע הוא שלדעתי פיורנטינה ורומא (לדעתי) הם שעשו טובה למנדש בכך שהסכימו לקחת את גאטוזו ומוריניו (בהתאמה) ואילו מנדש גרם להם לחשוב שהוא זה שעשה להם טובה ועל כך גם חייב אותם בעיסקה מופרזת נוספת.

2. VAR Member

אני לא פוסל את האפשרות שמנדש הוא הסיבה שמוריניו עדיין מקבל צ'אנסים ברמות האלה גם אחרי שכבר למעלה מחצי עשור כל דבר שהוא נוגע בו הופך לחרא. לא פוסל את האפשרות שמוריניו מבין את זה ומתנהג בהתאם. ולא פוסל את האפשרות שרומא מודעת לכל הנ"ל והחליטה בכל זאת שיחסים טובים עם הסוכן הכי חזק בעולם יכולים לייבא אליה רמה כזאת של כישרון שהמועדון לא רגיל אליה.

מבחן התוצאה יקבע. בוא נגיד שאני מקווה בשבילכם שרוי פטריסיו הוא לא השחקן היחיד של מנדש שיגיע.

Roma, EsheD, טל. ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעיניי סרג'יו אוליביירה (הבחור שהעיף את יובנטוס מהצ'מפיונס ליג) קשר פנטסטי ויכול להיות תוספת נהדרת לקבוצות הרבה יותר רציניות מפיורנטינה של קומיסו. המחיר שפורסם (15-20מ') בכלל לא מופרז. היה כשל ברור ביחסי פיורנטינה-מנדש אבל לאחר שסכום הרבה יותר גדול שולם על no name ארגנטינאי, לא הייתי בונה תיאוריה סביב מחירי השחקנים.

גם אם רוי פטריסיו יקר ב3-4מ' מהשווי האמיתי שלו (כפי שג'רביניו היה יקר מדי עבור סבאטיני אבל רודי גרסיה ביקש אז fuck it), עדיין לא הבנתי את התאוריה סביב המחיר שלו. מה האינטרס של מנדש בהעברה הזו? עמלה? בקיץ הבא הוא שחקן חופשי (500% יותר עמלה). הכיוון ההפוך נראה לי הרבה יותר הגיוני. וולבס (מנדש קלאב ברור) רצתה שישאר והגיעה לסיכום על הארכת חוזה. מוריניו ביקש אותו ובאמצעות מנדש וextra effort מצד רומא הוא קיבל את השוער שרצה.

אם לסכם את האירועים מסוף העונה הקודמת:
    רומא קושרה למס' שוערים יחסית צעירים (מוסו, גוליני, קראניו) וקשר הולנדי צעיר (קופמיינרס) שאישר בעצמו את המגעים איתו. ברגע שמוריניו חתם רומא שינתה כיוון. החתימה את רוי פוטריסיו וקרובה לסגור את ג'אקה. אין בדיון הזה שום נתון עובדתי שניתן להסיק ממנו שמדובר ב"הוראות ממנדש" במקום העדפה די רגילה של המאמן כפי שקרה וקורה בעשרות מקרים אחרים.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קומיסו דיבר על על בעצמו ואמר שהמחיר עליו סוכם עם מנדש בעל פה לא היה מופרז, הוא רק לא היה מוכן לשלם 29 מיליון אירו, וזה מה שהעסיקה הפכה להיות אחרי שמנדש הוסיף את העמלת סוכן שלו, ועל כך הכול התפוצץ.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/21
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתבלבל בין השניים.

גונזאלס:
    "if we talk about the transfer cost and all other costs including commissions, we are talking about 29 million euros. Then there is his salary, about 2 million gross per year, a total of 11.7 over five years: a total of 40 million in the space of five years for a 23-year-old boy."

אולביירה:
    In the case of Sergio Oliveira, what had been presented by Mendes, by his attorney, was a transfer cost of 20 million plus other costs related to commissions for which a minimum of 22 million was reached. But the salary was almost double, in five years, for a 29-year-old boy: we are talking about 22.5 million over five years. When you take the costs of transfers and the costs of five years of salaries, you get to 44.5 million for Sergio Oliveira and 40.7 for Nicolas Gonzalez

In addition, and this is the most important thing, in five years the first will reach 34 years and the second will reach 28 years. We believe that Nicolas Gonzalez after five years will be able to sell for a certain price: let’s say 20 million, so the net cost to the company is 20 million. While Sergio Oliveira at 34 I don’t think you can get even a dollar by selling it after five years. It would mean that the cost would be more than double what we pay for Nicolas Gonzalez.

2מ' עמלה על שחקן כזה שנמצא תחת חוזה ל4 שנים נוספות בפורטו זה יותר מבסדר גמור. קומיסו החליט להשקיע בשני בגלל משכורת נמוכה וגיל (=יכולת למכור אותו בעוד כמה שנים). למחיר אין שום קשר למנדש. נטו מהלך עסקי.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה מצטט לי ניחושים של אלפרדו פדולה לאחר שכבר הפנת אותי לראיון (החד משמעי) של קומיסו שהתקיים שבועיים אחרי?

הוא אמר במפורש שעמלה של אוליביירה (2מ') = עמלה של גונזאלס (2מ'), וגם את זה:

relating to the case of Sergio Oliveira: his agent represented Porto, the player and the coach Gattuso. This is certainly not acceptable, that I have to negotiate in such a situation does not seem acceptable to me. Even if the costs were fair. Something must be done. I don’t mean that all prosecutors are the same, but it’s the system that needs to be fixed: you can’t get money from all sides.

די ברור שהסיטואציה הרבה פחות בנאלית מ"ביקש הרבה עמלה". הוא לא אהב את הצורה בה התנהל המו"מ ועוד משהו שאולי נגלה בעתיד -

“I’m sorry, for legal reasons we couldn’t tell what happened with Gattuso. If your lawyers want to sit down with ours and get rid of the confidentiality clause, I would have no problem. I would like to give Gattuso the opportunity to give his version of events, so that Fiorentina can then give theirs ”.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהקישור בין ידיעה והראיון נעשה לבד בראשי (כתבתי מזיכרון).

קומיסו הסביר מה הכי הפריע לו בסיטואציה: ״לא יכול להיות שבמשא ומתן הסוכן (מנדש) מיצג את השחקן (אוליביירה), את פורטו ואת המאמן (גאטוזו).״
    —-
    אולי אני מיושן, אבל אני לא אוהב את זה שבכדורגל המודרני האנשים הכי חזקים, בפער, הם הסוכנים. השחקנים מוכרים את נשמתם להם, והמועדונים פוחדים כל כך לפגוע איתם ביחסים.

לכן, הייתי בעד ההחלטה של קומיסו. ולכן הייתי כאן בטופיק של רומא לציין את מעשיו של מנדש בקבוצתכם.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. סמואל אטו Member

מעל הכל זה די פספוס מבאס לפיורנטינה ולליגה האיטלקית. שחקן שכיף לראות ועושה רושם שמתאים בול לקבוצה. שחקן שלא התקדם מספיק כדי להגיע לקבוצה גדולה אבל יכול להיות שחקן מוביל עבור קבוצה שמחפשת להיאבק על מקום באירופה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

+ וייב של רוי קושטה.

לדעתי הוא יכול לשחק בכל קבוצה באיטליה.

11. טל. Member

מה שקרה עם סמולינג בעונה שעברה זה תעלומה בעיני.
    -אני חייב לציין.
    צחוקים בצד כל הקטע של הטבעונים וכו'. אני פשוט לא מבין מה הלך איתו. ..
    הבן אדם מ-סוס בעונה הראשונה, הפך לדחליל שלא מסוגל להחזיק 3 משחקים ברציפות עם דקות על הרגליים.

לא מובן.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכבים מהאימון של אתמול:

מחצית ראשונה (מנצ'יני קפטן):
    Fuzato
    Tripi, Mancini, Kumbulla, Calafiori
    Villar, Bove
    Perez, Zalewski, Mkhitaryan
    Mayoral

מחצית שניה (זאניולו קפטן):
    Cardinali
    Feratovic, Ibanez, Smalling, Reynolds
    Diawara, Darboe
    Zaniolo, Zalewski, Ciervo
    Mayoral

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם הישראלי של רומא? הילד בן 19? הוא עובר? נשאר?

14. DRORIKO Member

מוריניו הכריז שהוא לא בתכניות שלו. עכשיו נראה לאיזה קבוצה(או ליגה) ישאילו אותו. יכול להיות שישאר בפרימוורה.

15. Zakutaroma Member

נראה שהולכים להמר על מגן שמאלי מפלימיירס.
    מתיאס וינה האורגוואי , מדובר על 12-13 מליון, מישהו שמע עליו? למישהו יש קצת מידע על השחקן?

מצב נושא:
הנושא נעול.