רומא 2021/22 :: מוריניו חוזר לאיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏22/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

אפילו בן אדם מובטל לא יישב לצפות בזה 56 דקות.
    כך או אחרת לא הדיבורים מוכיחים (ולא הכוונות). אלא מעשיו של אדם מוכחים עליו.

מה שמעשי פינטו בינתיים הוכיחו זה:

-שהוא יודע לקנות במחיר מלא בלבד. ואם ידו של המועדון משגת את המחיר המלא הזה: אז יש קניה, ואם לא אז לא.
    -שהיכולת למקסם סכומי מכירה היא ממנו והלאה. (אגב, כמעט כמו היכולת שלו לעמוד בפרץ ולהגיד "לא" למאמן).
    -ושסוג הרכישות, שלשמם הביאו אותו מלכתחילה לרומא - מסתכם בינתיים בוינייה וריינולדס.

2. טל. Member

ולמובטלים לא, אבל לאבטלה סמויה ביום רביעי בבוקר ובכלל למי שמעוניין יש עכשיו צניחת מחיר באמאזון גרמניה על החולצה החדשה:

/dp/B09HN5TR2X?th=1&psc=1/

260-270 שקל תלויי בסוג המשלוח.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כן ישרוץ פה אלפי שעות על כתיבת מגילות בהנחה שלטנף על כל דבר (כמובן עם טיעונים של 5 אגורות, כשכל מגילה סותרת את הקדומת) = תשומת לב.

אגב אתה לא באמת חייב "לשבת" ו"לצפות". שמעתי למשל את החלק הראשון בנסיעה. מאוד אינפורמטיבי ויכול לחסוך המון הודעות בסגנון "אני לא מבין!!! -> הם מטומטמים!!". לי אישית זה תרם ולכן אני ממליץ על זה בחום.

SerieA אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

אז מה אתה אומר פה בעצם? שאני צריך לכתוב פה פחות?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? ממש לא. אני האחרון שאעדוד לכתוב פחות. אני יכול רק לעודד לכתוב יותר לעניין\עם טיעונים מבוססים יותר (וגם רק את אלה שלא נעלבים מזה כמו toddlers, ואתה נראה לי בסדר בקטע הזה).

לכל הודעה (גם אם שטותית) יש פוטנציאל להתפתח לדיון. כמובן שהייתי שמח אם ההודעות היו מבוססות יותר על review של אירועים במקום ניחושים על סמך "היגיון" ודקלום אג'נדות, אבל בגדול, היום אני מבין שאין פה דיונים פשוט כי אין פה אוהדים\כותבים נוספים ולאלה שיש פשוט לא אכפת. יש אחלה קיץ בפתח. המון שאלות פתוחות. הרבה תסריטים אפשריים. הרבה נקודות שניתן לעלות כמעט על כל עמדה בסגל. אבל אם לאמזון גרמניה יש הנחה על חולצה, מה אני יכול להגיד. תתחדש. תעדכן אם יש שם הנחה גם על מגן ביצים.

אבל, זה לגמרי גלש מהנושא. אתה מזלזל בהמלצה שלי כי זה "שריפה של 56 דקות". לא פרודוקטיבי? אוקיי. חשבת פעם כמה שעות ביזבזת בחייך על קריאה של כתבות שמפרשנות תוכן בדיוק כמו הפרזנטציה הזו וראיונות\מסיבות עיתונאים אחרים? חשבת פעם כמה זמן ביזבזת על קריאה של ההודעות - שלי? שגם הן בסך הכל פרשנות אישית וקצת סינון מושכל של עיתונות. לפחות במקרה השני, אתה מתנגד ל56 דקות אבל לא לטלפון השבור שבסך חלקיו מבזבז לך הרבה יותר זמן.

אגב, בחלק השני הוא עונה על שאלות של מראיין שלא מסוגל להשקיע במיקרופון נורמלי. לא כזה מעניין. החצי שעה הראשונה כן.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב2,
    עם זאת שניסית להטריל, אני חושב שזה יכול להיות תוכן נהדר גם ל"מובטלים"\צעירים שעדיין לא נסגרו על עצמם\אנשים שלא מוצאים את עצמם מקצועית. הבן אדם בגיל 37, מחזיק באחת המשרות החשובות והמתגמלות בכדורגל העולמי. הוא לא איזה גאון מיוחד, לא שחקן עבר אהוב עם כריזמה ענקית ואפילו האנגלית שלו די שבורה. אבל, הוא עובד קשה 11-12 שעות ביום במטרה לשפר (כל פעם בטיפה) את הדברים עליהם עבד ביום הקודם. זה הרבה יותר מועיל בעיניי מלקרוא טוקבקים כמו: "הביא את ריינולדס!" ו"קונה במחיר מלא!" (בעיקר כי אם תתבקש לנמק את הדברים הדיון יסתיים).

זה יכול לתת מוטיבציה אפילו לקורא אחד לעשות פוש קטן שישפר את היום שלו. בעיניי זה שווה.

7. ASROMA Member

קובי לא טועה בנקודה הזו.
    אני חושב שמה שטל התכוון שלאורך זמן לא משנה מי היה בתפקיד ה DS
    מי הייתה ההנהלה , כמעט באופן אבסולוטי (ואני מבין למה) נמנעת מלבקר החלטות של הקבוצה גם אם לאורך זמן הוכחו שהיו טעיות.
    אם טל הוא בקצה השלילי אתה בקצה האובר חיובי , שניכם קיצוניים בעמדותיכם.
    האמת כנראה באמצע. כמו תמיד

itzik.miro, VAR ו-EsheD אוהבים את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שמוריניו עדיין לא ויתר על אנדומבלה. גם לאציו בתמונה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תפקיד ה-DS הוא אחד המרתקים והמעניינים בכדורגל, Hands down. זה מזכיר לי שתמיד תהיתי איך עוד לא ראינו מעולם מקרה שבו קבוצת כדורגל(נגיד יונייטד כזו עם קשרים אמריקאיים חזקים וכיסים עמוקים) לא ניסו להביא איזה ג'נרל מנג'ר מה-NBA (התפקיד המקביל פחות או יותר, האדם שאחראי על בניית הסגל והאסטרטגיה הספורטיבית של המועדון). המקבילים האלו מהכדורסל האמריקאי אומנם לא מכירים כדורגל, אך הם מנהלים פנטסטיים עם יכולות יוצאות דופן.

היה יכול להיות מעניין לראות איזה דני איינג' כזה, בשיתוף עם אנשי כדורגל בונה מועדון.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מברוק לרכש הראשון (והכושל) לעונה.
    מזכיר לי עסקת פדרו,רק יותר גרוע.

11. Zakutaroma Member

עזבו מאטיץ,
    נשמע שפראטזי מתקרב, החתמה אדירה בעיניי.

itzik.miro ו-EsheD אוהבים את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה אני איתך לגמרי, הבנתי שהכול סגור עם השחקן,מחכים למתווה סופי בין המועדונים ואיזה שחקנים יעברו לססאולו בתמורה.
    הוא שחקן נהדר,אבל הוא עוד ממה שיש לנו,אנחנו חייבים גרזן,ואם מורוניו בונה על מאטיץ' אז אנחנו בבעיה.

יש בי עוד תקווה שנראה את אנדומבלה מגיע.

13. VAR Member

לא יודע אם זו שגיאת הקלדה או כינוי שאיכשהו פספסתי כל השנים, אבל זה אדיר.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח שגיאת הקלדה. שמח שיצא מוצלח.

15. DRORIKO Member

אלכסנדר קולארוב פורש מכדורגל. 2 אליפויות עם סיטי, גביע וסופרקופה עם לאציו, חצי גמר צ'מפיונס עם רומא, וסרטון ה-WELCOME הכי מגניב אבר. אגדה.

מצב נושא:
הנושא נעול.