רומא 2021/22 :: מוריניו חוזר לאיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏22/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

הכלב נחת בקטאר.

יאללה כבר.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

תסביר..

3. רוברטו באגיו31 Member

לדעתי הוא מדבר על אנזונזי .

EsheD ו-טל. אוהבים את זה.
  4. טל. Member

לרומא יש עכשיו משחק אימון נגד איזה קבוצת מרכז טבלה אוקראינית בשמוקפרנס-ליג.
    ואח"כ משחק ביתי נגד אמפולי.
    -לפני שיוצאים לפגרת נבחרות.

הדבר החשוב ביותר בעיני, הוא שהצוות המקצועי יעשה חישוב מסלול מחדש וינסה להתמודד עם הכשלים הטקטיים והבעיות הגופניות והטקטיות שצצו מאז פתיחת העונה ברומא בכל חלקי המגרש.
    כשלים שצצו גם במשחקים שבהם פטריסיו היה מצויין ורומא בסוף ניצחה. וגם באלו שבהם פטריסיו לא היה מצטיין ורומא בסוף הפסידה.

חישוב המסלול מחדש והקמה של תוכנית פעולה והפעלה חדשה לקבוצה - תצטרך להתבצע גם בשני המשחקים הנ"ל.
    וגם לאחר מכן בזמן הפגרת נבחרות.

אם הצוות המקצועי ברומא לא יעשה כן:
    כשרומא תחזור מהפגרת נבחרות ותפגוש בתוך שבועיים את יובה, ואת נאפולי, ואת מילאן (כשבאמצע עוד 2 משחקים),
    אז לא רק שרומא תפסיד בכל שלושת המשחקים הללו - אני מהמר שהצוות המקצועי גם ישלם בכסא על כך.

5. טל. Member

זהו. הבוקר זה נגמר.
    לכל הדעות אחת הרכישות הכי גרועות, גרוטסקיות ומצערות - בהיסטוריה של המועדון.

באופן אישי אני יכול לספר שמעולם לא תיעבתי שחקן שלבש חולצת רומא כמו שתיעבתי אותו.
    הוא ייצג בעיני את מונצ'י את פאלוטה את באלדיני את הכל.
    מעבר להיותו, מקצועית גרידא, שחקן זוועת עולם.
    ומבחינה כלכלית מסחרית - עסקה שהיא זוועת עולם... מיום חתימתה. (עוד לפני שהתברר שמקצועית הוא זבל)

עד עכשיו (!) אני עוצם עיני ומדמיין אותו משוטט, כמו על כדורי שינה, סהרורי... באמצע המגרש... עם הפרצוף תחת שלו.
    -ופשוט מצטמרר. עור ברווז.

-בררררר. טוב שזה מאחורינו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/21
    EsheD אוהב/ת את זה.
  6. DeRossi16 Member

אני חושב שאתה עושה קצת חסד עם זאניולו שלא בצדק. זאניולו שיחק המון פעמים באגף בעבר(אפילו אומר שאת רוב משחקיו ברומא שיחק באגף) והראה יכולות מרשימות. אם מסתכלים גם כן על נתונים יבשים , הוא מהיר פיזי וטכני אין סיבה שלא יוכל לשחק באגף(שלא כמו פלגריני שלוקה במהירות ופיזיות). לדעתי זאניולו לא מצליח לספק רגעי קסם מהאגף מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט לא השחקן של לפני הפציעות וגם לא של לפני הפציעה השנייה(אולי הוא עוד יהיה מי יודע) הוא פשוט ירד ביכולת וברמת משחק זה הכל וההתעקשות של מוריניו לשלב אותו בכח היא פשוט דבילית.
    במשחק מול לאציו במחצית השניה ראית שכשהוא במשחק טוב (או יותר נכון במחצית טובה) אין לו בעיה להיות שחקן אגף מעולה.
    כואב הלב לראות את קרלס פרז נדחק לקצה הספסל אפילו אחרי "אלשע אני יודע רק מהלך כדורגל אחד" כאשר הוא די מרשים בכל פעם שהוא עולה על המגרש.

מסכים איתך לגמרי , אלדור היה רכש מיותר במיוחד כשיש לנו את בורחה מיוראל ונראה שמוריניו לא משחק עם 2 חלוצים. עמדת הקשר האחורי ברומא זועקת לחיזוק כבר שנים , אפילו מאמן בעל אופי הגנתי כמו מוריניו לא יכול לבנות משחק הגנה יציב עם כריסטנטה כקשר אחורי.
    עם זאת אני לא מבין כל כך מה הקשר לסבאיצר , סאביצר הוא קשר בעל נטיות די התקפיות על גבול הוינגר , אין לנו צורך בשחקן כזה, אנחנו צריכים גרזן "קאסמירו סטייל" לצד ורטו כשמקדימה ישחק פלגריני.

ואם כבר דיברתי על הגנה ,עד מתי וינייה יקבל דקות בליגה כמה רמות מעליו? עד מתי ימשך החרם של מוריניו על סמולינג ? מנצ'יני נראה זוועה מתחילת העונה וגם איבנייז.
    זוכרים שיש לנו שחקן בשם קומבולה?

7. VAR Member

זביצר הוא קשר שיכול לעשות הכל, לא חסרות לו יכולות הגנתיות גם. יכול להיות שאתה מפסיד אותו מקדימה אבל הוא לגמרי יכול למלא את הפונקציה שרומא צריכה (או לחילופין לתת לורטוט לעשות את זה ולשחרר את זביצר קדימה). לדעת מה לעשות עם הכדור זה אף פעם לא חיסרון, אתה לא חייב להיות נגר בשביל להיות קשר אחורי.

8. DeRossi16 Member

ממה שראיתי אותו , הוא יותר כריסטנטה(שגם מוכשר מאוד עם הכדור ברגליים) מקאסמירו(זו סתם דוגמא , ברור שלא חייב להיות נגר אבל הוא גם לא דה רוסי לצורך העניין). לדעתי לשים אותו קשר אחורי יעשה עימו עוול בדיוק כמו עם כריסטנטה ובכל מקרה רומא לא במצב לקחת סיכונים כאלה , צריכים שחקן שהוכיח את עצמו בעמדה הזאת ומשחק שם משחק אחר משחק.
    כריסטנטה צריך להשאר ברומא כמחליף לורטו, ליד שוליה אחורית טובה הוא יכול להיות כמו פיזארו בעוד ורטו יותר מזכיר לי את נאינגולן.

אגב @טל ראיתי כמה הודעות שלך באשכול של המחזור השישי על זה שזאניולו לא וינגר בגלל שהוא לא יודע לרוץ לשטחים פתוחים/ לא יורד מספיק לעזור לקארדסרופ. אני מצפה ממאמן ברמת מוריניו לדעת לשפר את שני היכולות הבהחלט נרכשות האלה אצל בחור צעיר , פפ עשה דברים קיצוניים בהרבה לשחקנים מבוגרים בהרבה מזאניולו.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

*המעבר של אנזונזי חוסך לרומא בסביבות 5מ' יורו.
    *כל 12 העזיבות בסה"כ מוזילות את הקבוצה בסכום שמתקרב ל60מ'.
    *במקביל הצטרפו 4 שחקנים חדשים בעלות שנתית של 12-13מ'.

=>
    לפחות מהבחינה הזו, יש מקום לצפות לרכש נוסף בינואר.

*ניסו את זה בפיורנטינה. נראה רע מאוד.
    *אין לו את הכיסוי ההגנתי ואת המסירה הארוכה הנדרשים לתפקיד כזה.
    *חשוב גם לשמר את ההתקדמות האדירה שעשה בתפקיד הטבעי שלו בשנתיים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/21
    Zakutaroma ו-VAR אוהבים את זה.
  10. Zakutaroma Member

תכלס פינטו עשה אחלה עבודה בסיכום של דבר,
    להעיף את כל מי שהוא העיף בזמן כזה נתון במצב השוק של היום זה כל הכבוד.
    מניח שבינואר נראה מגן וקשר אחורי מצטרפים?
    ממש מבאס המצב של בורחה בקבוצה, מקווה שמישהו יספרו אותו ויקבל דקות.

11. טל. Member

DeRossi16

קח את הסרטון הזה. סתם לא הסתכלתי עליו אפילו.
    או כל סרטון לקט אחר שבא לך ביו טיוב ותמצא לי שניה אחת שזאניולו בלי כדור.
    בכל ההילייטס שאי פעם היו לו.

אני מאמין שאתה מבין על מה אני מדבר.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יהיה ממש מבאס אם מיורל יבקש לעזוב (לא מאשים אותו כמובן),בשנה שעברה הוא השתלב יפה,וחבל שמוריניו לא נותן לו קצת יותר הזדמנויות.

*בשורות יותר משמחות,פלרגירני האריך חוזה,והסעיף שחרור הנמוך שיהיה לו (30M) בוטל.

13. VAR Member

אתה מכיר סרטון היילייטס של איזשהו שחקן שמופיעות בו פעולות שלו בלי הכדור? ועוד שחקן יצירתי ולא סתם סרטון של חלוץ מבקיע שערים...

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק אך עם זאת נשארו שני שחקנים מוקפאים (סאנטון ופאציו) שעולים לרומא 8מ' יורו. שניהם קיבלו הצעות טובות עם מקום בהרכב בסריה א' ורומא הייתה מוכנה להשלים כל פער בשכר שלהם. לדעתי אם היו מדברים איתם במקום הfreezing הם היו מסכימים לעבור. אני לא יכול להיכנס להם לראש אבל ההרגשה היא שהם עשו דווקא בתגובה ל"יחס" שקיבלו. המדיניות הזו של רומא לא מפחידה כשלשחקן בן 32\34 נשאר שנה בחוזה. אז יטיילו קצת עם המשפחה בטיבולי עם אחלה משכורת במקום לשחק, לא ביג דיל.

אם יהיו מועמדים מתאימים - כן.

15. טל. Member

VAR
    לא מכיר סרטוני היילייטס גם המעט שאני רואה אני מפסיק באמצע.
    אבל אני מניח שכן יהיו. בטח של שחקני קו. מה ההגיון לעשות היילייטס רק כשהכדור אצל השחקן?
    במחשבה שניה יכול להיות שיש קשר בין 2 המשפטים שלעיל.

לענייננו: אז תראה משחקים של זאניולו מהעבר או מההווה, ותמצא לי פעם אחת שראית את זאניולו עושה תנועה ללא כדור. -לאו דווקא לשטח מת. אפילו למשוך אחריו שחקני יריב.
    יכולות תנועה ללא כדור זה הבסיס של של משחק קו (ושל קישור אחורי. בגלל זה גם יש חפיפה בין המקצועות הללו הרבה פעמים מגן מוסט לקישור אחורי).

הבנה של מה זה משחק קו.
    בזמן התקפה.
    בזמן הגנה. לא רק סיוע למגן בשליש הראשון של המגרש. גם תיאום/עזרה למגן באמצע המגרש כשהכדור אצל היריב.
    כל מה שרואים מזאניולו כשהוא נדרש לדברים הללו זה בלבול וחוסר אונים. פעם אחר פעם אחר פעם.

הלוואי היה עושה את ההתאמות. אבל הוא לא עושה.
    כבר כמה מאמנים ובחיים לא ראיתי אותו מתקדם במילימטר בדרישות התפקיד הזה של שחקן כנף.
    מאידך:
    עם הכדור ברגל לפרוץ כמו טנק ולמוטט קווי הגנה שלמים של היריב - כבר ראיתי אותו עושה מיליון פעם.

אני אומר: יש לך האמר? -תשתמש בו כמו האמר.
    מה אתה מנסה להפוך אותו למכונית מירוץ אספלט? רק בגלל שיש לו מנוע גדול?
    וגם ניסית וראית שלא הצלחת. אז חאלאס.

מצב נושא:
הנושא נעול.