ריאל מדריד 2020/21: קיץ משעמם כמו הכדורגל. המטרה: אליפות נוספת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏7/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם מגיע לו ציון 4,אבל הוא היה חייב לעזוב כבר לפני 3 שנים,כולם פה (כולל אותי,ובטח בספרד) צעקו את זה.
    הוא נתקע באיזור הנוחות וגמר לעצמו את הקריירה בגיל 28.

נראה ששוב אנחנו צפויים לקיץ ללא חיזוק משמעותי,אחרי העזיבה של ראמוס ווארן (רגל וחצי בחוץ),אני באמת לא יודע מה יעלה בגורל הקבוצה העונה.

2. Raulito Madridista

ציון 4 זו הגזמה פרועה, לדעתי זה יותר לכיוון ה-6.5 ואם לא שנתיים באמת קטסטרופליות (בעיקר השנה האחרונה) זה נוטה לכיוון ה-7. תשמע זה קל להגיד, קשה לוותר על ריאל מדריד מה גם שאנשים שוכחים שבעונת הדאבל הוא היה שחקן הרכב בשלבי ההכרעה וכעבור שנה עם הזכייה השלישית ברציפות בליגת האלופות הגיע למונדיאל ככוכב כדורגל ואחרי פיטורי זידאן ומינויו של לופטגי מורו ורבו הציפיות היו בשמיים, שכל אחד ייקח צעד קדימה אחרי עזיבת כריסטיאנו.

החדשות הכי טובות שקיבלנו הקיץ הן הארכת חוזהו של לוקאס ואסקס והחדשות הבאות הכי טובות יהיו אם רפאל ואראן יישאר ונאצ'ו יחתום גם הוא עד 2024 וזה מסביר הכל. אנחנו תקועים עם קרוב ל-1/3 סגל בגלל חוזים, שחקנים לא רלוונטיים ברובם שאף אחד לא ישלם עליו ובטח לא את השכר הגבוה שלהם. לא רציתי לדון בזה יותר מדי אבל סאנצ'ו היה יכול לסגור פינה לעשור שלם והוא הגיע במחיר די טוב למנצ'סטר יונייטד. זה מטופש ופאתטי שזה או אמבפה או כלום, והוא לא יגיע. אני תמיד אומר לעצמי שפרס בכל פעם הפתיע ומשאיר תקווה אבל...אין רכש גדול.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא יגיע רכש בכלל.

4. סיונרה Member

יש משל סיני עתיק על האיש שחיכה שהקיסר יבוא לבקר. הוא ניקה כל בוקר את החצר שלו, הבריק אותה, הכין את מיטב המטעמים וחיכה בבגדיו החגיגיים בכניסה לבית, מחכה שהקיסר יגיע. חס וחלילה שהקיסר יתפוס אותו לא במיטבו. כל פעם שהיו מזמינים אותו למסיבה, הוא אמר שהוא עסוק כי הקיסר עומד להגיע. בכל פעם ששידכו לו אישה, אמר שהוא לא פנוי כי הוא עסוק בלסדר את החצר ולבשל. את האוכל שהוא הכין הוא אף פעם לא אכל, כי אחרת לא היה נשאר מספיק לקיסר.
    אחרי 70 שנה, הוא מת לבד בביתו בשיבה טובה, הקיסר מעולם לא בא לבקר בכפר.

זה מה שאני מרגיש לגביי אמבפה. כבר 4 שנים לא עושים רכש כי חוסכים בשבילו. בסוף הוא לא ירצה להגיע לקבוצה בינונית או שסיטי/יונייטד יקפצו לפנינו בתור ויקחו אותו.

5. Raulito Madridista

אין לנו קבוצה תחרותית שיכולה לאיים על ליגת האלופות, לחלוטין, ואין לנו את זינדין זידאן. אמנם מנצ'סטר יונייטד "משכה" את פול פוגבה גם כשהייתה באשפתות אבל המותג 'ריאל מדריד' בהחלט נפגע עם כל הכבוד לסנטיאגו ברנבאו המחודש. תראה, ההתנהלות מחורבנת, בקיץ 2019 דווקא השקיעו בהרבה אבל לא מספיק טוב. שוב: אף אחד לא ידע לצפות שאדן הזאר יהיה הכישלון הכי גדול בהיסטוריה. על כל השאר היה אפשר לוותר. פדה ואלוורדה שהגיע במחיר זעום וטיבו קורטואה הם שחקני הרכש הטובים האחרונים שלנו מזה זמן רב. אני באמת חושב שעושים הכל להביא את אמבפה אבל יש עוד עולם חוץ ממנו וסאנצ'ו זה מניה של גולים ובישולים ומעבר לכך זו העברה מסובכת פשוט.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפרופו איסקו,שמועות שמילאן רוצה אותו.

7. Raulito Madridista

נאצ'ו האריך את חוזהו בריאל מדריד עד 2023 - קרי בשנה נוספת. 20 שנה במועדון הגדול בתבל - וזה לא הסוף. הבלם לקח פיקוד בהעדרם של ראמוס ו-ואראן, לא זז מההרכב מאז ינואר ורשם עונה נפלאה, כלכך שונה מ-2019/20. כמעט היה חתום גם על "שער אליפות" מול בילבאו. "שמח וגאה להמשיך במועדון של חיי", כתב בהתרגשות ברשתות החברתיות. בהחלט. המועדון פירסם וידאו קצר הסוקר את הקריירה שלו. כשאני מדבר על ריאל מדריד, אני מרגיש שאני מדבר על הבית שלי. אני לא יכול להעלות על עצמי חיים בלי המועדון הזה". "אני לא יכול לחשוב על החיים בלי ריאל מדריד. המועדון הזה לימד אותי הכל: חינוך, ערכים, לדעת איך לנצח ולדעת גם איך להפסיד. ריאל מדריד היא לא סתם מועדון כדורגל, זו משפחה. אני אסיר תודה על הזכות להמשיך כאן, להמשיך להיות חלק מהקבוצה הנהדרת הזו לעוד הרבה שנים". 233 הופעות יש לו ו-12 שערים. 33 משחקים אשתקד. שיחק מחצית וקצת בגמר ליגת האלופות ב-2018 נגד ליברפול אחרי פציעתו של קרבחאל. באותה עונה רשם גם 42 משחקים - שיא אישי והפרס היה זימון לסגל הנבחרת במונדיאל.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1625753938700.Xxx

8. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1625822793867.Xxx

לאחר שחתם על חוזה עד 2023, נאצ'ו התראיין לאתר הרשמי ואמר: "ריאל מדריד היא הבית שלי, המועדון עזר לי לצמח, לימד אותי המון ערכים חיוביים גם להתמודד עם החיים. אני לא יכול לדמיין את החיים בלי ריאל מדריד כי אני כאן יותר ממחצית מהחיים שלי. אני גאה להמשיך כאן. אני זוכר את הימים הראשונים שהגעתי והייתי לחוץ מאוד. בכל פעם שאני נכנס לוולדבבאס, מתאמן עם חבריי לקבוצה וממשיך להשיג ניצחונות ותארים - זה משהו שממלא אותי בגאווה ומניע אותי להשיג עוד הצלחות בעתיד. חולצת הבכורה שלי ממוסגרת והיא אצל ההורים, הקדשתי להם אותה כי הם עזרו לי המון. אבל שאר המזכרות אצלי בבית".

"אני מעריך את כל מה שהשגתי בריאל, מעריך כל שנה אפילו יותר מקודמתה. הזכייה בליגת האלופות היא מאוד מסובכת ומה שהקבוצה הזו עשתה עם שלוש זכיות ברציפות וארבע בחמש שנים - זה ציון דרך. אתה נותן לזה חשיבות רבה יותר במרוצת הזמן כי אתה רואה שקבוצות אחרות לא מתקרבות לזה והכדורגל נהיה מסובך וקשה. אלה רגעים מיוחדים שכשחקן אתה מנסה לחזור עליהם".

"המפתחות ליכולת שלי? אני שומר על עצמי טוב ככל האפשר באכילה, במנוחה, ניהול חיים נורמליים המאפשרים לך להיות בפוקוס של מאה אחוז כשהמשחקים מגיעים וגם בכל אימון. אני מנסה לדאוג לעצמי גם עם הסוכרת, אני ממשיך להילחם בה כל הזמן. במשחקים עצמם הכל בווליום גדול יותר - מתח, עצבים, אבל בחוץ אני רגיל, רגוע, אוהב ליהנות מהסביבה שלי. אני אדם רגיל שאוהב להיות בחיק המשפחה ועם החברים. המשפחה שלי מאושרת כי אני מאושר, כמובן שהם שמחים עבורי שחתמתי עד 2023".

על אנצ'לוטי: "הוא מאמן נהדר והצליח לא רק אצלנו אלא בעוד מועדוני פאר. למעשה, איתו זכינו לראשונה בליגת האלופות עם קבוצת השחקנים המפוארת הזו. לפנינו יש אתגרים רבים, המועדון הזה דורש לזכות בתארים, אנחנו שמחים על כך שאנצ'לוטי חזר. אלה שבועות וחודשים חשובים מאוד, עלינו להתחזק גופנית, עלינו להתכונן היטב ולסבול עכשיו כדי להיות בטופ בתום העונה".

"לשחק בריאל מדריד זה החלום שלי מאז שהייתי קטן, זו קבוצת החלומות שלי. חלמתי לשחק פעם אחת ועכשיו כשיש לי כל כך הרבה משחקים אני מרגיש חזק מאוד ורוצה להמשיך. מבחינתי כל משחק עם החולצה הזו של ריאל זו הגשמת חלום מחודשת".

* לפי ה-AS איסקו מחכה לפגישה עם אנצ'לוטי כדי להחליט סופית על עתידו. אם זידאן היה ממשיך - הקשר בוודאות היה עוזב אך כעת הוא פתוח להקשיב. יש לו עוד עונה אחת בחוזה, כמובן, מילאן וסביליה הוזכרו כמעוניינות והרוסונרי, בדיווח מפתיע - היו מוכנים לשלם 20 מיליון יורו בקירוב. על הנייר איסקו שלא היה רלוונטי אשתקד - אמור להיות הקשר השישי בהיררכיה גם אחרי אודגור ששב מהשאלה.
    * אסנסיו מספר בריאיון למארקה שעדיין שיחק עם חשש מסוים בעונה שעברה על אף שהחלים לחלוטין מהפציעה, מצפה להשתפר תחת אנצ'לוטי וכמובן גם להוביל את ספרד לזכייה במשחקים האולימפיים. "אני מרגיש טוב מאוד. מבחינה פיזית הייתי בסדר אבל מבחינה נפשית לקח לי הרבה זמן לפרק את המחסומים ולקבל ביטוח. בפן הטקטי ניסיתי לעבוד על רגל ימין לדוגמא, הצלחתי לצפות במשחקים שלי מהעבר ולנתח את עצמי היטב. זו הייתה הפסקה מכדורגל אבל אתה מעריך הרבה יותר את כל מה שעשית לפניכן, כשחקן צעיר לא תמיד זה אפשרי. היה לי גם זמן למשפחה".
    על משחק החזרה שלו בו הבקיע: "וואו, אני מקבל עור ברווז. חזרתי אחרי ניתוח, עברתי שלב שלב בהתאוששות. נהנתי כשיכולתי לחזור לרוץ, כשנגעתי בכדור, התאמנתי עם הקבוצה. ואז כבשתי אחרי 20 שניות. זה היה מדהים, זה רגע שאני מעריך יותר מכל תואר". כשנשאל האם זה שער גדול יותר מאשר בגמר בקארדיף ב-2017, התחמק: "זה היה מאוד משמח כי הייתי זמן רב בחוץ, סבלתי מכאבים ולא ידעתי אם אוכל לחזור במאה אחוז. מעולם לא נפצעתי אז פחדתי".

9. Raulito Madridista

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/200990137_3714429441991376_5245440856233892581_n.Xxx?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fCMBHKN9paEAX_pgiEI&tn=BUoa0uO5gZBuP2QR&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=e9733a79584e87b12837592389061183&oe=60EF982A

שלוש שנים לעזיבת כריסטיאנו רונאלדו|
    לפני שלוש שנים, אפשר לומר, תם עידן ההצלחות בריאל מדריד. כריסטיאנו רונאלדו הודיע רשמית על עזיבתו אחרי תשע שנים מפוארות עם 450 שערים ב-438 משחקים, שלוש זכיות רצופות בצ'מפיונס וארבע בחמש שנים. מה עוד אפשר להגיד, תשע שנים שהיו כמו חלום. הוא נמכר ליובנטוס בגיל 33 בסכום גבוה יותר (מאה מיליון יורו) מאשר בו נרכש ממנצ'סטר יונייטד כשחקן הטוב בעולם בקיץ 2009 (94 מיליון יורו). אלה היו מילות הפרידה שלו במכתב שפרסם באתר הרשמי:
    "השנים האלה בריאל מדריד ובעיר עצמה היו אולי הכי מאושרות בחיים. יש לי רגשות תודה עצומים למועדון הזה, לעיר הזו ולקהל הזה. אני יכול רק להודות לכולם על האהבה והחיבוק שקיבלתי. עברו תשע שנים נפלאות ובלתי נשכחות, ייחודיות. זו הייתה תקופה מרגשת עבורי, תקופה הישגית אך גם קשה כי ריאל מדריד היא תובכנית. לעולם לא אשכח עד כמה נהניתי כאן מכדורגל.
    היו לי חברים נפלאים לקבוצה, על המגרש ובחדר ההלבשה, הרגשתי שת החום של קהל מדהים ויחד זכינו בשלושה גביעי אירופה ברציפות וארבע בחמש שנים. וביחד איתם, ברמה האישית, אני מאושר ובעל סיפוק שזכיתי בארבעה כדורי זהב ושלוש פעמים בנעל הזהב. ריאל מדריד כבשה את ליבי ואת ליבה של משפחתי ולכן יותר מתמיד אני רוצה לומר תודה: תודה למועדון, לנשיא, למנהלים, לחבריי לקבוצה, לכל המאמנים, הרופאים, הפיזיותרפיסטים והעובדים המקפידים על כל פרט ועזרו לנו לנצח. תודה אינסופית שוב לאוהדים שלנו וגם לכדורגל הספרדי. כמובן שהיו כאן שחקנים גדולים לפניי ואני מלא כבוד והערכה לכולם.
    עם זאת, אני חושב שהגיע הזמן עבורי לפתוח באתגר חדש בחיי ועל כן ביקשתי מהמועדון להסכים למכור אותי. אני מרגיש ככה ומבקש מכולם, ובעיקר מהאוהדים שלנו - בבקשה נסו להבין אותי. הרהרתי זמן רב, זו לא החלטה קלה, אבל אני יודע שהגיע הזמן למחזור חדש. אני עוזב אבל החולצה הזו של ריאל מדריד, הסמל הזה והסנטיאגו ברנבאו ימשיכו להיות חלק ממני. תודה לכולם וכמובן כמו שאמרתי בפעם הראשונה באצטדיון שלנו לפני תשע שנים (כשהוצג רשמית כשחקן הקבוצה לעיני 90 אלף אישי) - האללה מדריד!".

כל העונות של כריסטיאנו רונאלדו בריאל מדריד
    :
    2009-10: 33 שערים ב-35 משחקים| עונת בכורה עם פציעות ורק שמינית גמר צ'מפיונס
    2010-11: 53 שערים ב-54 משחקים| שער ניצחון בגמר גביע המלך בקלאסיקו, וזכייה בפיצ'יצ'י
    2011-12: 60 שערים ב-55 משחקים| אליפות המאה נקודות, שער ניצחון בקאמפ נואו
    2012-13: 55 שערים ב-55 משחקים| סופרקופה ספרדי בלבד, עונה מאכזבת ברמה הקבוצתית.
    2013-14: 51 שערים ב-47 משחקים| לה דסימה, שיא שערים לעונה בצ'מפיונס ופיצ'יצ'י
    2014-15: 61 שערים ב-54 משחקים| העונה הפורייה ביותר בקריירה, נעל הזהב שוב
    2015-16: 51 שערים ב-48 משחקים| זכייה שנייה בצ'מפיונס, חמישייה נגד אספניול
    2016-17: 42 שערים ב-46 משחקים| עונת הדאבל, פיניש מטורף בנוקאאוט וצמד בגמר.
    2017-18: 44 שערים ב-44 משחקים| זכייה שלישית ברציפות בצ'מפיונס, המספרת ההיא..

10. riquelme1 Member

שמעתם את ההקלטות של פלורנטינו, על קסיאס וראול?
    זה הנשיא הדגול שאתה אוהב דור? מגלומן, שלא מכבד את סמליו, איש בושה, דיקטטור ששולט במועדון ביד רמה.

modric420 אוהב/ת את זה.
  11. Ever Banega Member

לא. מה נאמר?

12. modric420 Member

ריאל מדריד: פרס טען שראול וקסיאס הרסו את המועדון | ספורט 1

גועל נפש.

13. GRANDE LAZIO Member

איבדתי אותו אחרי 'ראול דמות שלילית'.

14. Raulito Madridista

קצת משעשע אותי לראות שפרסמו פה לינק לידיעה מספורט1 שדור רומנו, עבדכם הנאמן - ערך אותה בעצמו. מודה שראיתי את זה לפני כולם, איך שפורסם בספרד וקיוויתי שאף אתר ספורט באתר לא יעלה את זה, אבל אין ברירה. צרם לי לקרוא את זה. גם אם פרס היה בודד בחדר לדוגמא אין שום סיבה להתבטא כך. "הפשע" היחיד של ראול היה שהוא שיחק גרוע במשך איזה שנתיים וחצי וברור שהוא צבר מעמד של אל בחדר ההלבשה. פרס גם ביקר מקצועית את איקר כמו אידיוט בימים בהם היה השוער הטוב בעולם. זה על אותו משקל של הפשעים של ברתומיאו. עד 2018 בערך פרס היה אגדה בריאל ומאז איבד את הצפון ורק האל נואבו ברנבאו והסופרליג מעניינים אותי וצרם לי שהוא לא הכחיש את הדברים אפילו אלא מתעסק בקקה. אלה ימים קשים להיות אוהד ריאל מדריד מעבר ל-500 הימים בלי להשקיע יורו. "הנחמה" היחידה שלי היא ששניהם חזרו למועדון, ראול מאמן קסטיליה להזכירכם והיה מועמד אפילו לרשת את זידאן.

15. סיונרה Member

לא היינו צריכים ציטוט מ-2006 כדי לדעת שפלורנטינו פנטסטיקו צריך ללכת. הוא איבד את זה לגמריי ורק עוסק בהאדרה עצמית.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.