ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

מה המחיר שלדעתך צריך לוותר עליו בשבילו?

2. סיונרה Member

לעוד מישהו יש פלאשבקים לפעם הקודמת שאמבפה היה סגור בריאל ובסוף הלך לפאריז?

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על אמבפה או הזארד?

4. סיונרה Member

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן גמור שיושב על חוזה שמן.
    בכנות?כמה שיתנו ברכה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אמבפה מגיע כבר הקיץ אין בעיה מבחינתי לשחרר/להשאיל את הזאר בחינם כל עוד אנחנו לא משתתפים בשכר שלו.

אם צב הנינג'ה לא מגיע הקיץ אז כמובן שעדיף לשמור את הבלגי אצלינו.

7. Raulito Madridista

לפי לה פריזיאן, ריאל מדריד הציבה אולטימטום לפריז סן ז'רמן לגבי אמבפה: תקבלו את ההצעה עד היום בחצות או שאין עסקה. אגב באל צ'ירינגיטו אמר ג'וזף פדרול שזה בדיוק מה שהוא היה עושה. החלוץ התאמן כרגיל ונכלל בסגל של פ.ס.ז' למשחק מחר.

לכן, לא הייתי מוכר את הזאר עד שאנחנו יודעים בוודאות שהגיע שחקן אחר. כי בייל עדיין שחקן שאי אפשר לסמוך עליו וכנ"ל הברזילאים, חיכינו שנתיים לראות אותו משחק. השכר שלו כבד אבל בשנה הבאה, אתם יודעים, וזה לא שיובנטוס (פבריציו רומאנו אגב הכחיש את הדיווחים האלה) הולכת להגיש הצעה משמעותית. בשביל 20 מיליון יורו לא הייתי מוותר עליו. אני מודה שאני קצת פחות אופטימי לגבי הגעתו של אמבפה.

8. סיונרה Member

איזה כיף שמכרנו את אודגור סופית. אני לא צריך לראות משחקים של ארסנל ולשכנע את עצמי שהוא גרוע רק בגלל הקבוצה

9. riquelme1 Member

בסוף אמבפה לא יבוא.

ומדרדיסטה בפייסבוק כבר אמרו תם ונשלם, איזה ליצנים מנהלים שם

10. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסרה לך המילה אולי או ייתכן.

אתה לא שונה מהם (לגמרי יצאו ליצנים אגב) אם אתה מתחייב שהוא לא יבוא.

11. Raulito Madridista

אין אוהד ריאל מדריד שלא מרפרש את הטוויטר כל שעה עגולה בימים האחרונים. השיא הייתה הכותרת במארקה בשישי בבוקר כאילו הוא כבר נרכש. רוב הקיץ זה היה נראה כמו משאלת לב, מיום שני וצפונה מכך הייתה התקדמות, כך זה נראה, שפ.ס.ז' בלחץ ועם הראיון האגרסיבי של לאונרדו, וביממה האחרונה הפכתי לפסימי לגמרי מה גם שיש דיבורים על אולטימטום ואמבפה מעלה תמונה עם מסי מהאימון מחויך מאוד.

לגבי מדרידיסטה: הם עיצבו תמונה של שעון כדי לקבל לייקים וזה פאתטי, לא 'מכריזים' על שחקן לפני שהוא באמת הוכרז, לא צועקים 'יש' לפני שהכדור עובר את הרשת ואושר ב-VAR. גם אני מנהל דף, אתר של ריאל מדריד, ותמיד דאגתי לסייג, בטח אם יש כאלה שמתעדכנים ישירות דרכי. ובדף שלי גם נמתחת לא פעם ביקורת על הקבוצה: realmadrid.co.il - למה אתם מחכים? הנאה מובטחת.

בחזרה לכדורגל, לא רק פסטיבל אמבפה: אנצ'לוטי שולח את הזאר לספסל נגד בטיס ("הזמן שלו אוזל", אלה הכותרות) ו-ויניסיוס שכבש שלושה שערים ב-55 דקות - פותח במקומו וצריך להוכיח שהוא טוב גם כשחקן הרכב. אנצ'לוטי מנסה להילחם בסטיגמות - מאמן מיושן שמלקק לכוכבים למשל או כזה שלא מותח ביקורת אף פעם (התרגז מאוד על משחק ההגנה הלוקה בחסר נגד בטיס ואמר את זה). ניסיון של אלאבה כבלם לראשונה, דקות למיגל גוטיירס ונראה האם קרבחאל שם את השבריריות בצד.

12. Raulito Madridista

יום מכריע בסאגת אמבפה ככל הנראה. כמה מילים: רוב הקיץ הייתי אדיש לגביו אבל בשבוע האחרון והכותרת המפוצצת של המארקה או העצבים של פ.ס.ז’ והפרצוף של ג’וזף פדרול מאל צ’ירינגיטו - גרמו לי להרגיש שזה אכן Tic Tac ואנחנו שוב הכי גדולים בעולם ופלורנטינו כל-יכול. אין לי תלונות אליו כמובן. זה היה מרגש אם היה מגיע עכשיו אבל יהיה מטורף להביא שחקן כזה לעשור ובחינם.
    מה שכן הייתי מנסה מהלך בזק על הולאנד בסביבות ה-120-130 מיליון יורו בכסף ‘שנחסך’ ולאור העובדה שסעיף השחרור שלו יורד ותהיה תחרות קשה עליו בקיץ מצד סיטי/אנגליות/פ.ס.ז’. בנזמה יוצא המון החוצה מהרחבה ואני לא חושב שיידרכו זה על זה. הוא מפלצת כדורגל, "רוצח", שחקן שיודע לעשות הכל.

בלם אולי בשלב מאוחר יותר. ידעתי שלא תהיה עונה מסויטת. המשחק נגד לבאנטה לא יהיה כל שבוע. יש בעיות אבל אולי אפשר להסתדר. אלאבה אגרסיבי ונחוש, עם קרבחאל יש קצת יותר שקט, מיגל טוב ומנדי כבר שכחנו..לא הייתי שם נניח 60 מיליון יורו על קונדה.

13. Raulito Madridista

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/2eeca71763d43940f530d0cb0eb0d137/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/08/30/16303124004809.Xxx

עדכון אמבפה:
    הזמן הולך ואוזל אבל בספרד טוענים (חוסה פליקס דיאס מהמארקה, ההוא שהכריז בחמישי עם כותרות מפוצצות כאילו העסקה כבר סגורה ) - שריאל מדריד ופריז סן ז'רמן מחפשות פיתרון של הרגע האחרון לגבי העברתו של קיליאן אמבפה, אך בצרפת יש דיווחים שההצעה האחרונה של ריאל לא תתקבל. נטען כי השחקן הפעיל לחץ על המועדון בשעות האחרונות לפני שעזב למתחם האימונים של נבחרת צרפת והבהיר כי הוא רוצה לעזוב. איטורלדה גונזאלס, הוא ולא אחר, עם מסר לאמבפה הלילה בקדנה סר: "כשקבוצה עושה הכל כדי להביא אותי, אם אני אמבפה, אני אומר אחרי המשחק שאני רוצה ללכת לריאל מדריד. באופן פומבי". גם במארקה נכתב: "רק תעשה סימן, קיליאן".

14. סיונרה Member

ראוליטו נראה לי שבשלב מסויים אתה צריך להשלים עם זה שלחבר'ה בספרד אין מושג בדיוק כמו לנו. גם הפעם וגם בפעם הקודמת אמרו די בבטחון שאמבפה סגור, ובמקביל ראיתי אותו אתמול בטלוויזיה מחלק צ'יפים עם מסי וניימאר.

15. riquelme1 Member

לפי הדיווחים האחרונים, ריאל ירדב סופית מאמבפה ופוצצה את המסע ומתן.

פריס לא רוצה למכור, או שריאל לא מוכנה לשלם יותר.

בקיצר, מה שהיה צפוי יקרה, אמבפה נשאר בפריס.

מצב נושא:
הנושא נעול.