ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אמבפה שלח פה ושם רמזים אבל לא רצה להיות גס מדי ולעצבן אותם. מודריץ' שנראה נשמה טובה החרים את מחנה האימונים של טוטנהאם בקיץ 2012 והתעמת עם הנשיא וזה גם כן עשה את העבודה לבסוף. ההתנהגות של קיליאן בסדר גמור. אפשר להבין אותו גם, בכל זאת פ.ס.ז' נתנה לו הכל. אם כסף היה מעניין אותו לדעתי הוא היה חותם שם מזמן כבר, לפחות לחוזה החדש שהציעו - עד 2024, ועם שכר של 45 מיליון יורו לעונה.
    לא צריך גם להגזים, אמבפה לא שקל לפרוש בגלל היורו הטראגי שלו, לעתים סיפורים נכתבים מהרגעים האלה. רונאלדו 'גרם להרחקה של רוני' עם הקריצה ההיא, אמרו שבאנגליה הוא לא ישחק יותר ואז החלה הנסיקה שלו, שנה לאחר מכן. ראול הגיע ליורו 2000 כחלוץ הטוב בעולם, הציג טורניר רע והחמיץ פנדל נגד בארטז בתוספת הזמן וספרד עפה. הוא סיים כפיצ'יצ'י של הליגה שנה אחר כך והעונה הטובה בקריירה שלו ברמת המספרים.

ריאל עצמה שינתה את ההתייחסות לאמבפה בצעדים קטנים והתבטאויות, זה לא אותו מסך עשן או התעלמות מוחלטת של זידאן - בוטראגיניו רמז, אנצ'לוטי דיבר, קרוס ובנזמה.

אגב דעה אחרת שאולי גם היא לגיטימית: הפרשן חאבי אמארו מתח ביקורת על ריאל מדריד שבמשך שנתיים התמקדה רק באמבפה ולא חיזקה את הקבוצה: “אם הוא לא מגיע היום - זה כישלון של ריאל מדריד. הם מישכנו את הקבוצה שלהם עבורו במשך שנתיים, והם לא הצליחו” [הוא דיבר במקור לילה לפני סגירת החלון]. דעתכם לגבי זה?

2. סיונרה Member

אני מדבר על זה כבר 3 שנים. מפתיע שרק עכשיו קלטו את זה שם בספרד.

EsheD ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  3. Raulito Madridista

אסנסיו דחה את מילאן וטוטנהאם בקיץ| במארקה נכתב כי הקשר הספרדי סירב בנימוס לרוסונרי שחוזרים לליגת האלופות אחרי היעדרות ארוכה וכן לקבוצה מלונדון. המטרה שלו ברורה - הוא רוצה להישאר בריאל ויודע שעונתו השישית היא עונת מבחן. הפציע ההקשה מקיץ 2019 מאחוריו. הוא יודע שההופעה שלו בשנתיים מאז לא מספיק טובה. זה אתגר לא פשוט לנוכח התחרות בקבוצה, על אחת כמה וכמה עם פתיחת העונה הטובה של ויניסיוס. לכן, בשיתוף פעולה עם אנצ'לוטי, כנראה שמיועד לו התפקיד במרכז השדה, אולי שם ישחזר את היכולת הטובה שלו. נכתב כי קרלו מאוד אוהב את הבעיטה האיכותית של אסנסיו שלא חושש לאיים מרחוק ועושה זאת הרבה יותר מחבריו. אשתקד רשם שבעה שערים ב-46 הופעות ונכתב על כך שסבל פה ושם ממזל רע והרבה משקופים. בטוקיו היה חשוב והראה ניצוץ מסוים עם ספרד וכבש בדרך לגמר. "אסנסיו יודע שהוא הימר לחלוטין כשוויתר על ההצעות, אך משוכנע שהרגע שלו יגיע והוא יעבוד קשה. הוא הצטרף מאוחר מאוד לקדם העונה של הקבוצה ועד עכשיו יש לו 57 דקות - כולן כמחליף.

* טיבו קורטואה שוחרר לבקשתו מהמשחק האחרון של נבחרת בלגיה בסבב הזה. לא פעם ראשונה שהוא עושה זאת כדי לנוח מעט ולחזור חד למדריד ולהיות בפוקוס מלא לטובת הקבוצה שלו. ריספקט ענק לשוער שהפך גם לאחד המנהיגים הגדולים שלנו.
    * בברנבאו כבר הושתל בחזרה הדשא לקראת הקאמבק המתקרב נגד סלטה ויגו בעוד פחות משבוע חברים, ב-12.9. מרסלו, נאצ'ו ולונין (החלים מקורונה) - יעמדו לרשות אנצ'לוטי בוודאות. מנדי (בתקשורת מדברים על פציעה מסתורית האמת וחזרה מאוד איטית), מודריץ' וקרוס (חזר לאימונים על כר הדשא) - עדיין בספק.
    * לפי אל צ'ירינגיטו, אמבפה שיתף את חבריו לנבחרת שהיה רוצה להגיע לריאל כבר בינואר (יוכל לשחק בליגת האלופות גם בהתאם לתקנות החדשות). סיכוי אפסי שזה יקרה.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא הולך בדרך של איסקו.
    חבל,מעבר לטוטנהם היה יכול לעשות לו טוב,ואולי להרים לו את הקריירה.

5. Raulito Madridista

אסנסיו לא ממש ניצל את זה שבעונה שעברה הזאר לא היה בעניינים, שוב בגלל פציעה, ורודריגו גם כן הושבת לחודשיים. הפציעה הטראגית הייתה מאחוריו (הנסיגה החלה עוד הרבה לפני כשהציפיות עלו וסומן כשחקן הרכב מובהק - שער ליגה בודד) והוא עדיין לא שיחק מספיק טוב. זה לא מקרה של שחקן שנראה טוב ובכל זאת מעדיפים אחרים על פניו. הוא קיבל המון הזדמנויות ולא הוכיח את עצמו. איסקו לדוגמא ב-2020/21 היה נוראי בכל פעם ששיחק, שנה קודם לכן עוד זידאן ספר אותו. הקצב של הפרמיירליג לא ממש מתאים לו למרות שהוא חכם ויכול לנצל שטחים. קשה לשחקנים לעזוב את ריאל מדריד אבל הוא פספס את הרכבת.

בנושא אחר, אדוארדו קמאבינגה כבר במדריד, הגיע לוולדבבאס, התאמן והכיר קצת את חבריו החדשים. הוא יוצג רשמית לתקשורת ב-13:30. לנוכח המצב בקישור והמשחקים של הנבחרות בדרום אמריקה, ההערכות הן שייקבל דקות כבר נגד סלטה ויגו בראשון ואולי אף יפתח בהרכב.

6. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/4504_1631110865477.Xxx

זה היה היום שלו: אדוארדו קמאבינגה הוצג כשחקן ריאל מדריד. השחקן הגיע עוד קודם לכן, עבר את הבדיקות הרפואיות וערך אימון בכורה בוולדבבאס והתקבל בתשואות ובמחיאות כאפיים על ידי המאמן וחבריו החדשים. בהמשך חתם על חוזה כמובן עד 2027. נראה שלאור מצב הסגל שלנו לא רק שייכלל בסגל נגד סלטה ויגו כבר ביום ראשון ויקבל דקות, אלא לכו תדעו - אולי אף יפתח בהרכב. בקיצור, "החלום של קמאבינגה מתחיל" כפי שכתבו ב-AS. קמאבינגה הוא הצרפתי ה-19 במועדון. מבין "הזרים" הרי שרק לארגנטינה (24) ולברזיל (29) היו יותר נציגים בריאל לאורך השנים.

הנשיא פרס היה הראשון לדבר ואמר על שחקן הרכש: " המועדון היום מברך על הצטרפותו של קשר צעיר שהולך להראות את כישרונו. הוא יודע עד כמה הדרך לכאן הייתה קשה. הוא יודע שריאל מצפה לקבל שחקן שנלחם על השגת החלומות הכי גדולים בחייו. מגיל צעיר הוא התכונן והתאמץ להגיע לכאן וללבוש את החולצה של ריאל והרגע הזה הגיע. הוא היה מבוקש על ידי כל אירופה כמעט על אף שהוא רק בן 18. אנחנו כבר שנתיים עוקבים אחריו ומכירים את האיכויות שלו. אדוארדו היקר, אתה כבר שחקן ריאל מדריד ואני מקווה שזו תהיה התחלה של קריירה נפלאה. עכשיו תלבש את החולצה של המועדון שזכה ב-13 גביעי אירופה, הקבוצה הטובה מכולן".

את החיוך שלו קשה היה לפספס. תארו לכם מה זה עבור קשר בן 18 להגיע לריאל מדריד ולהצטלם ליד 13 גביעי אירופה. מילותיו הראשונות של קמאבינגה כשחקן ריאל היו בצרפתית כמובן. בהמשך הוא יענה לשאלות העיתונאים. "אני מאוד שמח וגאה להיות כאן. אני רוצה להודות לנשיא ריאל מדריד ולמשפחתי, כי הם איפשרו לי להיות כאן היום. אם לפני כמה שנים היו אומרים לי שאני אהיה כאן. .. לא הייתי מאמין לזה. האללה מדריד!".
    בהמשך אמר: "אני מאוד שמח וגאה להיות בריאל מדריד, זה אחד הימים הטובים ביותר בחיי. ההעברה שלי נסגרה בימים האחרונים אך זה סוד עם מי דיברתי ועם מי לא. אני ומשפחתי חשבנו מה האפשרות הטובה ביותר ולא היה לנו ספק שזה נכון כשריאל מדריד הופיעה. אני יודע שריאל עקבה אחריי כבר כשהייתי בן 16 אם כי לא היו שיחות. ההורים שלי מטפלים בכך".

כשנשאל האם התחרות על המקום בהרכב מדרבנת אותו או מפחידה אותו, ענה: "התחרות מניעה אותי, אני הולך ללמוד הרבה מכל השחקנים כאן ברמה הטקטית והטכנית ועליי להוכיח את עצמי למאמן. אני בא כדי ללמוד. אני מוכן לשחק כבר עכשיו. המעלות שלי? טכניקה ואגרסיביות. אני אנסה לשחק כמה שיותר מהר ואני לא חושש שמעמדי בנבחרת צרפת יהיה בסכנה למונדיאל הבא. אני חושב קודם על על ריאל. העמדה האידיאלית שלי היא קצת מעל קו ההגנה. אני מסוגל להסתגל לעמדות רבות".
    על המועדון והזכרונות שיש לו: "אני מודע להצלחה האדירה בליגת האלופות, הערצתי את רונאלדו וזידאן. בנזמה הוא אליל של כל השחקנים הצרפתים, ראיתי את שיתוף הפעולה שלו עם ויניסיוס. הספרדית שלי? אני מדבר קצת, לאט לאט"

קרוב ל-25 אלף מצביעים בסקר המארקה: 57% חושבים שמקאבינגה לא יהיה שחקן הרכב מובהק אבל שיהיה חשוב כבר עכשיו. 22% טוענים שיש לו פוטנציאל להיות שחקן הרכב. 21% טוענים שהוא צעיר מדי ויהיה עוד שחקן סגל. דעתכם?

7. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1631184496762.Xxx

לוקה מודריץ' חוגג יום הולדת 36. עונה עשירית שלו במועדון הגדול בתבל וכמה שהוא חשוב. בעונת האליפות חלק חשבו שזו הסוף אבל לוקה השתלט מיד, שוב, על המקום בהרכב, ועל אחת כמה וכמה בעונה שעברה עם 48 הופעות. זו גם הייתה העונה הפורייה שלו בלבן עם שישה שערים - אחד בלתי נשכח בקאמפ נואו במשחק בו התחיל על הספסל בכלל, ואחד נגד שחטאר דונייצק בבעיטה לחיבור בין היתר. 20-21 הייתה העונה בה כבש הכי הרבה שערים מאז עונתו האחרונה בדינמו זאגרב איי שם ב-2008. כשאני אומר שמוריניו 'הניח את היסודות לדסימה' – אני מתכוון לרכישתו בקיץ 2012. ללא ספק אחת הרכישות הגדולות בהיסטוריה של המועדון. אז מה היה לנו? 392 הופעות, 28 שערים וכמה וכמה בישולים זכורים במיוחד – כמו הדסימה ובגמר 2017, לא פחות מ-16 תארים וגם בלון ד'אור אחד. המון רגעי קסם. פשוט תיהנו מכל רגע של הקוסם הקרואטי על כר הדשא בברנבאו, מספר 10 שלנו, כי לצערנו לא נשאר עוד הרבה.

גם במארקה משבחים את מודריץ' שחוגג את יום הולדתו ה-36 כמו אלוף אמיתי: "מהווה דוגמא לכולם וכבר חצה את הגבול של צ'אבי ופירלו". "מודריץ' מדליק היום 36 נרות (ועוד אחד לשנה הבאה), ממש בתזמון מדויק לפני החזרה לסנטיאגו ברנבאו ואחרי שהחלים מהפציעה. זמן טוב לחגוג כי לפי הכדורגל הוא רחוק מאוד מהסוף. הוא עדיין במצב פיזי אופטימלי, הבלון ד'אור כאן ועוד איך ולא משנה כמה המשחק הוא תובעני". עוד צוין כי לוקה חידש את חוזהו במהירות לעונה נוספת, בלי אופרת סבון, היה ברור לו שנדרש קיצוץ בשכר בעת המגיפה והוא מהווה דוגמא לדור הבא. הוא חולם לפרוש בריאל ואף אגדה לא עשתה זאת מאז זידאן. צ'אבי עזב את בארסה כזוכה בטרבל בגיל 35 ב-2016 כשהוא שחקן חשוב אך לא שחקן הרכב קבוע. פירלו זכה באליפות והגיע לגמר ליגת האלופות. הוא ירצה גם להגיע למונדיאל בקטאר בעוד 15 חודשים.

אנטוניו בלאנקו: "לא קל לשחק כאן לצד השחקנים הטובים בעולם, עלייך להיות בעל אישיות וללמוד מהם, ללכת צעד אחר צעד. מקווה שיום אחד אשחק בברנבאו המלא לעיני האוהדים. אם אפתח בהרכב זה יהיה מאוד מיוחד, ממש אגשים את החלום שלי כילד. וכמובן שנרצה לנצח".
    הוא סיפר שהוא מקדיש תשומת לב מיוחדת לקאסמירו: "הוא משחק בתפקיד דומה לשלי, הוא עוזר לי מאוד גם על המגרש וגם מחוצה לו. הוא מהווה עבורי דוגמא. הוא דוגמא לאיש מקצוע. הוא עובד קשה כל הזמן וכל שחקן צעיר צריך להסתכל עליו. אסור לך להוריד לרגע את הרגל מהגז אם אתה רוצה לשחק בריאל". בלאנקו סיכם: "אני זמין ומחכה לשחק גם בקסטיליה, ראול היה משמעותי מאוד בשבילי. הלוואי ואוכל לעשות קריירה בריאל מדריד".

בנושא אחר, ב-AS חגגו עם הציטוט של רוברטו מרטינס, שמבסוט מאדן הזאר: "הוא חזר. עצם זה שהוא הגיע לכאן לבלארוס, נסע כל כך רחוק, בידיעה שהוא לא יכול לשחק 90 דקות – זה מוכיח המון. הוא מוכן נפשית, הוא שמח ואין לו שוב כאב". מול אסטוניה וצ'כיה הוא שיחק בהתאמה 73 ו-74 דקות בעוד עם ריאל לא חצה את רף ה-70 העונה. בדרך כלל אנחנו קוראים לפגרת הנבחרות "וירוס פיפ"א הידוע לשמצה אבל הפעם נראה שקשר הכנף שלנו ניצל את הזמן היטב. "מול צ'כיה ראיתי את אדן הטוב ביותר מאז נובמבר 2019", אמר מרטינס. אני גם כן לא ראיתי את הזאר שהוא באמת הזאר, השחקן של צ'לסי – מאז הפציעה הארורה ההיא נגד פ.ס.ז' בברנבאו ב-2:2 ההוא. הזאר התחיל לפתוח את תיבת הקסמים עם דריבלים, מהירות והיותו בלתי צפוי, ואז חשבנו שהבעיה היחידה היא שעדיין אין מספרים – וזה יגיע. אני עדיין מחכה לאדן הזאר בריאל מדריד.

8. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/2X/5/576a65714776acbdd3875f1bfbc985abcd02f771_2_690x425.Xxx

ב-AS ניתחו את הקריירה והאיכויות של קמאבינגה וקראו לו: “השחקן שיהפוך את ריאל מדריד למודרנית”. איך זה יקרה? בעל איכות, אישיות ועם יכולת פיזית ניכרת, מה שקצת חסר בקישור של ריאל הנוכחית. התרומה שלו נהדרת הן בהתקפות של הנעת כדור מסודרת והן במעברים מהירים. הצעד, הכדרור והשליטה בכדור יפשטו את ההתקפות של ריאל. הוא ניצח 139 מאבקים בליגה הצרפתית מאז ערך את הבכורה שלו באפריל 2019 – יותר מכל אחד אחר. יש לו גם 71 הופעות – השחקן החמישי עם הכי הרבה משחקים בליגות הגדולות באירופה שטרם מלאו לו 19. הוא ניצח 57% מהדו קרבים, חוטף 4.6 כדורים למשחק. מה שכן, הוא מאיים על השער רק 0.7 פעמים בממוצע (26 איומים) וכבש שער בודד. התקפית עליו להשתפר בשליש האחרון. לעתים הוא נשאב קצת ימינה. מי שסקרן ורוצה את כל הנתונים המלאים - לחצו כאן

9. Raulito Madridista

קצת חדשות:

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241677773_3891676204266698_4376729895891047745_n.Xxx?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=kZhVODSIL78AX_a3_-n&tn=DFMHHBuu4QCr52Yv&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=a45e5cb7bd6b763be84aca28545e43c0&oe=61617C6C

המארקה עם כותרת גדולה: "הזאר יודע שיש לו את ויניסיוס לפניו (בהיררכיה)", כלומר הבלגי כבר לא "intocable" בריאל. ביום ראשון הזאר יחזור לברנבאו, האצטדיון שבקושי הצליח ליהנות מהיכולת שלו, גם בגלל הקורונה אבל בעיקר באשמתו, וכעת הוא יודע שנוכחותו ב-11 לא בטוחה. המשחק האחרון של הזאר בברנבאו היה ב-16 בפברואר 2019 נגד אותה סלטה, הוא היה לא רע אחרי שחזר מפציעה וריאל סיימה ב-2:2. הוא נפצע נגד לבאנטה ולכן לא שיחק נגד סיטי בשמינית הגמר וכן בקלאסיקו.
    הזאר פתח בהרכב בשני מחזורי הפתיחה ואף בישל נגד אלאבס, קרלו רצה לשפר את ביטחונו ולהוסיף לו תשוקה, הזאר כבר הודה בפומבי שהוא חייב "להחזיר" לקבוצה, אלא שלא היה אפשר להתעלם מהיכולת של ויניסיוס, בעיקר נגד לבאנטה, ועל כן הוא פתח נגד בטיס. בספרד נכתב שהוא אמר זאת גם לחבריו בחדר ההלבשה ולמאמן עצמו. יש לו חמישה שערים ותשעה בישולים ב-46 משחקים. ויני מציג הרבה מהירות וגורם לחוסר איזון בהגנה. כרגע יש שבוע אימתני עם סלטה ויגו ואינטר, ואולי הקלף היחידי שלו הוא העובדה שוויני אמנם לא שיחק הלילה במשחקה של ברזיל אך יחזור מאוחר לבירת ספרד. מי צריך לפתוח נגד סלטה? מה שבטוח הוא: האתגר של הזאר מתחיל.

פדה ואלוורדה ששיחק הלילה במוקדמות המונדיאל, שילם על טיסה במטוס פרטי כדי להגיע למדריד מוקדם יותר, לנוח ולהתכונן למשחק נגד סלטה בראשון. הוא עשוי להגיע לאימון אחר הצהריים (18:00 שעון ספרד), רוצה לפתוח ב-11 בקאמבק של הברנבאו והבהיר זאת לקרלו - מרגש.
    מי שכן יהיה או לפחות זמין - הוא נאצ'ו שהחמיץ את הניצחון על בטיס בגלל פציעה וכעת מתאמן כרגיל.

ביום ראשון ריאל מדריד תחזור סוף סוף הביתה לסנטיאגו ברנבאו, זמן טוב כדי להביט על המאזן שלה באצטדיון על שם האגדה אלפרדו די סטפאנו.
    המשחק הראשון היה נגד אייבר עם חידוש הליגה לאחר הקורונה, ריאל ניצחה 1:3 ועד לסיום 2019/20 שמרה על מאזן מושלם בביתה בדרך לאליפות (שישה ניצחונות בית רצופים ועשרה בסך הכל). בעונה השנייה ניצחה ריאל את יריבותיה הגדולות אתלטיקו מדריד (0:2) וברצלונה (1:2) וגם גברה על ליברפול (1:3), אינטר (2:3) ואטאלנטה, אך לא הצליחה להשיג יותר מ-1:1 נגד צ'לסי בחצי הגמר ופישלה נגד הקטנות כמו קאדיס שהייתה הראשונה לנצח אותה (הוורוד המזעזע, זוכרים?), לבאנטה ואלאבס. סה"כ המאזן של ריאל עומד על 23 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו-4 הפסדים ב-31 משחקים. בליגת האלופות: 4 ניצחונות, תיקו והפסד בודד מביך לשחטאר (3:2). בליגה - 25 משחקים: 19 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים.

10. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר:

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1631343806713.Xxx

שער המארקה עם "אדוארדו קמאבינגה מוכן לפעולה". קשר הרכש החדש שמיעט להתאמן עם חבריו עשוי לערוך את הבכורה כבר מחר נגד סלטה ולקבל דקות. מצבו הפיזי והכושר שלו משחקים לטובתו - הוא שיחק במדי ראן וגם עם הנבחרת הצעירה של צרפת (U21) והפגין יכולת טובה, ואנצ'לוטי מאמין בו מאוד| וגם: על האתגר שלו לתפוס מקום בקבוצה של הטריו ההיסטורי קאסמירו-קרוס-מודריץ'. לא מעט קשרים מרכזיים צעירים הגיעו בשנים האחרונות ולא הצליחו להתחרות בהם אפילו, נדחקו לספסל ועזבו מתוסכלים. הוא רוצה להצליח לפרק זמן ארוך יותר מסמי קדירה לדוגמא, ובטח לא לחזור על המקרים של אודגור, סבאיוס, מרקוס יורנטה ויירמאנדי.

"אליפות הקורונה", אליפות מספר 34, אחרי ניצחון 1:2 על ויאריאל. זה רגע השיא של הקבוצה באצטדיון אלפרדו די סטפאנו. במארקה נכתב: "הגלות הארוכה בהיסטוריה" - אחרי שנה, שישה חודשים ו-11 ימים, ריאל תחזור הביתה. מעולם היא לא נדדה מהבית שלה לפרק זמן כה ארוך, מאז האחד במרץ 2020. התקדים היחיד שדומה היה ארע עם בניית האל-נואבו צ'מרטין כאשר במשך 14 חודשים נדדה ריאל למטרופוליטאנו, מגרשה של היריבה העירונית אתלטיקו מדריד. מה -29 בספטמבר 1946 עד ה -16 בנובמבר 1947. היו לריאל 21 משחקים, 17 בליגה וארבעה בגביע. ריאל זכתה בגביע אבל סיימה רק שביעית בליגה (14 קבוצות). הברנבאו "נסגר" שלוש פעמים לפרקי זמן קצרים בשל עונשים של התפרעות קהל וכדומה, הפעם האחרונה ב-1994 במשחק גביע נגד טנריפה. זהו-זה..

שער ה-AS עם הסנטיאגו ברנבאו - "השיבה הביתה"| ריאל מדריד תחזור מחר לברנבאו אחרי 560 ימים קשים וכמות הקהל שתתאפשר היא 25 אלף אוהדים ברי מזל. עוד נכתב שיש תאריך, תחזיקו חזק - לחניכת ה"אל נואבו ברנבאו" - 14 בדצמבר 2022, והתאריך לא בכדי - 75 שנה לאחר חניכת הברנבאו עצמו, כששיחקנו במשחק חגיגי מול בלנשש הפורטוגלית וניצחנו 1:3. במלאת 75 שנה לאותו יום, ריאל סבורה שזה יהיה תאריך מושלם לאירוע ענק אליו יוזמנו שחקני העבר הגדולים של המועדון (שעוד נמצאים בחיים כמובן), קבוצת הנוער תעלה על כר הדשא וייערך גן מופע זיקוקים נהדר. ארבעה ימים לאחר מכן ייערך גמר המונדיאל בקטאר, כך ייתכן ששחקנים מסוימים של המועדון לא יוכלו להיות נוכחים. בנוסף במועדון רוצים לקיים משחק ראווה נגד קבוצת פאר או אוסף של כוכבים מכל העולם. הברנבאו החדש צפוי לקיים אירוע גדול בכל שנה וההערכה היא שהמועדון יוכל לשלשל כ-150 עד 200 מיליון יורו מהפעלת האצטדיון. "הברנבאו העתידי הוא חלום שמתקרב יותר ויותר. בעוד 15 חודשים זו תהיה מציאות נפלאה".

11. Raulito Madridista

הכדורגל האמיתי חוזר מה שנקרא אחרי פגרת הנבחרות ו-וירוס פיפ"א הידוע לשמצה, חודש של כדורגל אמיתי בפתח, זמן טוב לכמה מילים על הקיץ שעבר עלינו ועל פתיחת העונה של ריאל מדריד: על אמבפה שלא הגיע, הכדורגל ההתקפי (הזאר-ויניסיוס-בייל), נקודות האור נגד בטיס וההגנה וגם המטרות לספטמבר.
    אם זה לא ממש היה ברור: בטלוויזיה - תמונה של קרבחאל חוגג את ה-0:1 על בטיס [כששמתי גול רץ מהקלאסיקו - לה ליגה חסמו לי את הסרטון ביטיוב], ובצד ימין חולצה של הזאר שמעניין מתי תרד מהקולב. כמובן גם הספר שלי ברקע. אשמח לפידבקים - בפרטי.

רוברטו באגיו31 אוהב/ת את זה.
  12. סיונרה Member

צריך לקחת את הבחור שמאמן מגנים בנוער שלנו ולתת לו לעבוד קצת עם שחקני התקפה. קרבחאל, חכימי, רגילון, גוטיירס בשתי העמדות האלו ופחות או יותר אפס שחקני בוגרים בשאר.

13. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר עם פתיחת העונה הנפלאה של ויניסיוס ג'וניור וארבעת שערי הליגה שלו כשיש לו גם בישול ב-222 דקות בליגה.

שער המארקה: "המפתח הוא שאנצ'לוטי מאמין בי". ויניסיוס הסביר לחבריו בחדר ההלבשה את השינוי שעבר עליו. בכתבה גדולה באתר יש את "הסיבות לפיצוץ של ויניסיוס העונה". נכתב כי אנצ'לוטי הרגיע אותו מהרגע הראשון ואמר לו שיהיה שחקן חשוב, שהברזילאי שקט וקר רוח מול השער פתאום ושפרס תמיד עמד מאחוריו גם בשיאו של הניסיון לרכוש את אמבפה ואמר שוויני עצמו לא הולך לשום מקום. "זה בדיוק השחקן לו בריאל ציפו כשהחתימו אותו בפלמנגו". "ויני הוא כעת שחקן חזק יותר, מהיר יותר, חזק יותר ועם פחות סיכון לפציעה. מטוס". עוד צוין כי הברזילאי מחזיק בחוזה עד 2024, הוא נמצא בקבוצת הדירוג הרביעי של השכר ומעולם לא חשב אפילו לבקש לשדרג את המשכורת שלו, אך אם ימשיך ככה זה חייב לקרות...

במארקה סקרו את כל 32 הקבוצות לכבוד פתיחת הצ'צפיונס. הכוכב הנבחר שלנו כמובן - בנזמה. ההגנה קיבלה ארבעה כוכבים מתוך חמישה כשהקישור (החלק הטוב בקבוצה לדעתנו) וההתקפה קיבלו ארבעה וחצי כוכבים.
    "ריאל נשארה, וללא ספק, מלכת אירופה, למרות הצרות בשלוש העונות האחרונות. ב-20/21 היא הגיעה לחצי הגמר, וזה מזין את האשליה של המדרידיסימו. הגעת אלאבה וקמאבינגה אמורה להגביר את ההגנה החסרה ולהעמיק עוד את הקישור. ובהתקפה, ללא אמבפה, יש ציפייה לאות חיים מהזאר ובייל, שני כוכבים שהרחק משיאם אך עם מספיק איכות כדי לאפשר לאנצ'לוטי, שכבר ניצח וזכה בדסימה - להיות אופטימי. כשהאתגר של ה-14 תמיד באופק.

ב-AS פורסם ריאיון עם קשר הכנף הברזילאי והציטוט הוא: "כאן אני משחק כאילו אני משחק בשכונה וברחוב. הרגשתי את הלחץ בריאל מן היום הראשון". עוד אמר: "אני רוצה לשחק כאן בריאל מדריד הרבה שנים ולזכות בליגת האלופות הרבה פעמים. הנשיא פרס תמיד הגן עליי והאוהדים תמכו בי מאוד. היה לי קשה לשחק במגרש הקטן בוולדבבאס"; "מעריץ את בנזמה מאז שאני ילד, אנחנו מסתדרים נהדר, הוא תמך בי ועודד אותי גם כשלא היה ברור אם אצליח או לא. תענוג לשחק איתו, הוא אחד הגדולים בהיסטוריה". ציטוט נוסף שלו: "ידעתי שהגולים יגיעו"| סנטיאגו סגורולה כתב בטור דיעה: "ויניסיוס שבר את כל הסטיגמות" שם הוא מסביר כי הברזילאי פתח את העונה שלרוב לא היו ציפיות ממנו - אמרו הוא מסורבל מול השער, לא מבין את המשחק או מספיק טוב כדי להיות שחקן הרכב.. אבל למזלו הוא משדר שמחה מדבקת ו"כל אחד מארבעת משחקי הליגה שלו היה טוב מהקודם".

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1631586125739.Xxx

14. Ever Banega Member

למרות כל מה שנאמר על הסגל היה לי ברור שעם מאמן שיודע ליצור כדורגל חיובי (ואני לא בטוח שאנצ'לוטי יהיה אחד כזה) הכדורגל יהיה הרבה יותר טוב מבחינה התקפית. כל מה שקשור למשחק התקפה לדעתי זידאן לא הצליח בכלל.
    השאלה הגדולה מה נראה מבינה הגנתית כי בנתיים זה נראה רע.

EsheD אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

זה נכון עובדתית שבינתיים הקבוצה כובשת יותר שערים. אני עוד לא רואה שינוי משמעותי במשחק ההתקפה. בינתיים זה בעיקר הקפיצה שויניסיוס עשה ביכולת.

מצב נושא:
הנושא נעול.