ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

וואלה ? אין שינוי ? ציפית למשחק לחץ גבוה כבר בשלב כזה של העונה ?

הכדורגל של זידאן היה הגנתי, מגעיל וסירס שחקני התקפה, שחקנים אצלו נתנו עונות שפל, הרבה שחקנים.
    אנצ׳לוטי משחק התקפי עם 4 שחקני התקפה בדר״כ מה שלא תמיד קרה עם זידאן, מגנים התקפיים שתמיד עולים, הרעיון של אסנסיו זה משהו שזידאן לא חשב ואני לא מדבר על הביטחון שהוא מנסה לתת לאיסקו והזארד גם אם זה לא יצליח וזה לא יצליח.
    ויניסיוס כבש 2 שערים ב-2/3 משחקי ראשונים אשתקד בליגה ככה שהתרומה של די דומה בערך.

בהגנה אי אפשר לבוא לאנצלוטי בטענות, לא יודע מה הוא יאלתר שם, שיישחק עם מנדי בלם או משהו כזה, חייב רכש לשם לפני שואייכחו משחק.
    רכשו כל כך הרבה מגנים, בסוף יש מגן מהנוער ואת מרסלו באגף שמאל.

בלי רכש לחלק הקדמי וקרלו כבר עם 13 שערי ליגה, מאמין שנגלה העונה הרבה שחקנים מתוך הסגל של ריאל, שחקנים שלא באו לידי ביטוי בחלק הקדמי ייראו כמו שחקני רכש.
    בהגנה חייב רכש.

2. סיונרה Member

איפה ראית שבאתי בטענות? אני בסך הכל מקרר קצת את ההתלהבות. אני בחיים לא אבוא בטענות למאמן אחרי תקופה כזאת קצרה, מגיע לו זמן להנחיל בריאל את הכדורגל שלו, אבל כרגע זו לחלוטין הקבוצה של זידאן + ויניסיוס עם מוח

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר לאחר הניצחון על אינטר:

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1631774102805.Xxx

שער המארקה: "כמה אתם גדולים, ילדים!" - רודריגו כבש בדקה ה-89 אחרי מהלך נפלא בין קמאבינגה לפדה ואלוורדה| אזכורים לכך שקורטואה החזיק אותנו במשחק נגד אינטר שהייתה טובה יותר. "לרודריגו יש את הגן הזה, הוא זורח כאן", הייתה הכותרת בסיקור כשקורטואה קיבל ציון שלושה כוכבים. "רודריגו, באותו המקום בו בלט אשתקד - הביא לריאל את הפתיחה הרצויה בליגת האלופות, אחרי ששרדה את המחצית הראשונה החזקה מצד אינטר. אנצ'לוטי עבר את המבחן התובעני הראשון שלו"| על קמאבינגה נכתב: " הוא שוב מראה תוך זמן קצר כמה הוא שווה". נכתב גם כי ריאל החזירה את כוחה בליגת האלופות שכן קבוצות גדולות אחרות כמו פריז סן ז'רמן, מנצ'סטר יונייטד ואתלטיקו מדריד כשלו במשחקי הפתיחה הנוחים שלהם.

מי שעמד במרכז הוא גם קרלו אנצ'לוטי. המאמן זכה למחמאות על החילופים הנפלאים שלו כשבטור דעה אחר נכתב: "מינויו - ההחלטה הטובה ביותר של הקבוצה הקיץ. "כשריאל מדריד החתימה את קרלו אנצ'לוטי, בנוסף לכך שזה נשמע כמו הפתעה, זה נשמע כמו בחירה רעה. ולא בגלל שקרלטו לא השאיר זיכרון טוב בשלב הראשון שלו, אלא בגלל שאנשים השתוקקו לפרצופים חדשים בתוך קבוצה שהיתה זהה שנים רבות. השמות של אלגרי, קונטה וכמובן ראול משדרים יותר התלהבות, יותר התחדשות ויותר כוח, וזה גם מה שהאוהדים ביקשו. אבל מדריד הלכה על קרלטו וזה גאוני. כבר שכחנו כמה טוב אנצ'לוטי, שבחודש הראשון הזה של העונה הוכיח שהוא איש חכם בכדורגל. ולמרות שהעונה רק החלה, , הייתי מעז לומר שהאנצ'לוטי הזה טוב יותר מזה שעזב לפני שש שנים - משום שהוא זכור כמאמן של 'יד רכה', אך לא הפעם.

בשער ה-AS הלכו על: "ספסל הזהב" - עוד התייחסות לשער הניצחון שהינדסו המחליפים| על קורטואה נכתב שהוא היה החומה של אינטר בסאן סירו והיה בלתי ניתן להכנעה בניצחון שהיה צריך לסבול בדרך אליו| "הניצחון הגיע בזכות העתיד", נכתב בסיקור. קמאבינגה ורודריגו יצרו את השער וקורטואה היה הירואי במחצית הראשונה בה ריאל הייתה שמרנית מדי. אבל הספסל שינה הכל. בסיקור נכתב גם כי ריאל מתחילה להתעייף מההמתנה להזאר כי זה פשוט לא זה ואם הוא סופסל במשחק הכי קשה וחשוב של ריאל העונה בשלב הבתים בליגת האלופות - זה אומר הכל.

עוד כותרות: רודריגו זכה למחמאות וציינו שהוא מעורב בשער כל 61 דקות במפעל היוקרתי הזה, אך מנגד נטען שהתחרות שלו קשה מאוד והזכירו כי באף אחת מהשנתיים הקודמות שלו, גם לא בעונת האליפות בה יצר פיק של שערים - הוא לא שיחק יותק מ-1,500 דקות. מריו קארניו כתב בטור דיעה (בתרגום חופשי) - "הילדים לא באים להסתנוור - יש להם תפקיד" ומשוכנע שהם דוחקים החוצה את מרסלו ואיסקו שלא יקבלו הזדמנויות, וכנ"ל אסנסיו.

בספרד עסקו לא מעט בכך שאדן הזאר לא שותף ולו לדקה אחת, דווקא אחרי הופעה מעודדת נגד סלטה ויגו. "החדשות המרעישות הגיעו שעה וחצי לפני המשחק", נכתב. לראשונה העונה הזאר לא שיחק כלל על אף שהוא כשיר כמובן. "ולרוע מזלו - הבחירה של המאמן התגלתה כמנצחת. ויניסיוס כבש את מקומו כבר, זה ברור, אבל אפילו לוקאס הועדף על פניו ורודריגו ניצח את המשחק". אנצ'לוטי אמר: "רציתי להשתמש בהזאר במחצית השנייה אבל העדפתי את רודריגו ו-ויניסיוס יחד. אינטר סגרה את מרכז השדה ולכן זה מה שהחלטתי". מיאטוביץ' פסק: "אנצ'לוטי יידע לחלק היטב את הדקות, ההזדמנות של הזאר תגיע", בעוד עיתונאים אחרים כתבו שזה מסר ברור - הבלגי חייב להתעורר. הוא כבר לא טאבו. מה דעתכם על כך שאדן לא שיחק כלל?

4. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר עם השחקנים הצעירים שלנו, איך אומרים, העולם שייך לצעירים, לא?

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1631858643442.Xxx

שער המארקה: "הילד כבר מוכן" - על הופעות הבכורה המבריקות של אדוארדו קמאבינגה בריאל מדריד כאשר ב-34 דקות בלבד כמחליף הוא סיפק כבר שער (נגד סלטה) ובישל את שער הניצחון נגד אינטר ועומד בציפיות ובגדול. המטרה הבאה שלו תהיה לתפוס גם מקום ב-11| בכתבה הכותרת היא 'אפקט מיידי'. הוא רגוע ונינוחו מאוד מאז הצעדים הראשונים בוולדבבאס, תמיד עם חיוך ומתעלם מהלחץ של גילו הצעיר או תג המחיר של 30 מיליון יורו. עוד נכתב על כך שהוא הגיע כשחקן למרחקים ארוכים, תרתי משמע, והועדף מצד אנצ'לוטי על חשבון ותיקים כמו איסקו או הזאר. בראן לדוגמא היו לו שני שערים וחמישה בישולים ב-88 משחקים. כעת הציפייה היא שבמספר משחקים זהה בריאל - הוא יניב הרבה יותר פירות. עוד נכתב כי הוא עומד בציפיות שהציב לו הברנבאו וגם המועדון. "השתלבותו הפתאומית גורמת לאחרים לאבד פוקוס".

שער ה-AS: "עידן חדש" - ריאל מדריד 'מחליפה את המשמר' כפי שנכתב בכתבה והיא מתבססת על צעירים - קמאבינגה (18), מיליטאו (23), ויניסיוס (21), רודריגו (20) ופדה (23) (שגם הוא היה מעורב בשער) הם עמודי התווך של העתיד של ריאל. 12 מ-25 השחקנים של ריאל בסגל הם מתחת לגיל 26. "הם צעירים והם מוכנים היטב. בסאן סירו הילדים של אנצ'לוטי פגעו בשולחן. עוד נכתב כי העונה הזו תהיה האחרונה של כמה מהגווארדיה הוותיקה - איסקו (29), בייל (32) ומרסלו (33) כשלגבי מודריץ' בן ה-36 זה תלוי אם ישמור שוב על יכולתו הנפלאה. הרעיון של המועדון הוא שהצעירים ישתלבו וגם עוד כמה מהקאנטרה של ראול שזכה בליגת האלופות לנוער. נכתב על אנצ'לוטי שהוא מוציא את המיטב מהשחקנים שלו וסקרו כל אחד ואחד מהצעירים. פדה, למשל, פתח בהרכב בכל חמשת המשחקים ושיחק לפחות 82 דקות בכל אחד מהם.

* רק אתמול בספרד נכתב על 'תעלומת מנדי' - המגן כבר השתתף באימון המסכם לקראת סלטה ויגו והיה נראה שהוא בסדר, אך הוא נופה מהסגל ברגע האחרון. אנטוניו רומרו טוען ששחקנים בקבוצה שוחחו על כך והם דאגו כי מדובר בשחקן חשוב. הצרפתי, שטרם שיחק העונה, זכר לסיום 2020/21 אותה החמיץ בשל פציעה - סובל מפציעת שריר וייעדר עוד שלושה שבועות (מארקה).

* קצת נוסטלגיה: גונסאלו היגואין חזר לתקופתו בריאל מדריד בריאיון שהעניק. השערו ה-121 במועדון היה שערו האחרון - והוא השתווה לחואניטו. שש וחצי שנים הברנבאו כל כך אהב אותו עד שעזב לנאפולי ב-2013 והוא היה שחקן מרגש.
    "בשנה בה כריסטיאנו הגיע, הוא כבש 27 שערים ואני 26. הם הביאו את קאקה ובנזמה ואמרתי כמה שערים אצטרך לכבוש? אני חושב שעם בנזמה הייתה תחרות בריאה מאוד והיה עלינו להגיע למקסימום. הוא הוציא את הגרסה הטובה ביותר ממני ואני ממנו". "התכנון היה שאשחק בקסטיליה או שאושאל לקבוצה אחרת. אבא שלי אמר לי במטוס: גונסאלו, אשאל אותך שאלה אחת ותגיד לי שאתה לא מפחד. לעולם אל תפחד!' וזה דבק בי. כשהגעתי, התאמנתי עם הקבוצה הראשונה ובאימון השני קאפלו אמר לי: 'אתה נשאר איתנו'. לאחר שלושה או ארבעה ימים ערכתי את הופעת הבכורה שלי ועוד בהרכב בקופה דל ריי (גביע המלך) ושיחקתי בצד ימין". "לא ציפיתי לזה. לא ציפיתי לשחק שישה חודשים בריב ואז להגיע לריאל. חשבתי שאהיה כמה שנים בריבר, אשחק בקופה ליברטדורס ומשם אקפוץ לאירופה. היה קשה להישאר בריאל, היה קשה להגיע לברנבאו בגיל 18. אתה לא יודע כמה מהר השנים חולפות ולפתע הייתי מהמבקיעים הבולטים בקבוצה. הייתי אומר לעצמי לפעמים בצחוק: 'אני לא כזה גרוע'. חלמתי לשחק באירופה אך לא דמיינתי שאעשה כזו קריירה".

5. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר:

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1631948004895.Xxx

שער ה-AS עם הכוכב הבלגי שלנו (שלא באמת מחייך כמו בתמונה) - "מצבו הלא ידוע של הזאר"| ההחלטה של אנצ'לוטי האם יפתח בהרכב נגד ולנסיה או לא - יכולה לקבוע את התפקיד שמייעדים לו בקבוצה| נכתב כי בניגוד להצהרות שלו, הרופאים ממליצים עדיין לא להסתכן ושהוא עדיין לא מרגיש מאה אחוז| הזאר, שפתח בהרכב בשני משחקי הפתיחה של הליגה, לא שיחק ולו דקה אחת בסאן סירו. נגד בטיס הוא שולב כמחליף ונגד סלטה ויגו רשם 66 והופעה לא רעה. מה שכן, 'לא רע' זה לא מספיק. ב-ABC נכתב כי אנצ'לוטי דורש ממנו הרבה יותר אפקטיביות בעמדה הקדמית ובטח כשהוא מקבל עמדה חופשית באמצע. מה שבטוח הוא שהזאר כבר לא טאבו. מה דעתכם? אסור לוותר על אדן לגמרי?

עוד מה-AS לגבי המשחק הקרוב - "המאסטייה - הראש והזנב של אנצ'לוטי", נכתב שם. המאמן זכה בתואר הראשון שלו כמאמן ריאל במגרשה של ולנסיה לאחר השער הנפלא של בייל בקלאסיקו בגמר גביע המלך כשרונאלדו הפצוע חוגג ביציע (1:2)| מצד שני, בינואר 2015 ריאל הובילה והפסידה 2:1 לעטלפים ושם נעצר הרצף המטורף של 22 הניצחונות הרצופים. מאז ינואר זו הייתה קבוצה אחרת - עייפה וכבויה, שתסיים את העונה ללא תואר גדול. ולאחר המשחק, כמובן, פלורנטינו ביקש הבהרות מהמאמן לגבי הכוכב הוולשי - רגע רע ביחסים בין השניים.

מארקה: זינדין זידאן היה עוזרו של קרלו אנצ'לוטי בעונת הלה דסימה ועשה מעין טבילת אש תחתיו. לאחר מכן הפך לאחד המאמנים הגדולים בעולם גם אם היה דומה יותר לדייגו סימאונה למשל מאשר לפפ גווארדיולה. עדיין מוקדם לשפוט אבל די ברור שגם אחרי חמישה משחקים, ריאל מדריד של אנצ'לוטי שונה מזו של הצרפתים. "האוהדים ציפו לראות את אותו הדבר והתבדו". במארקה הצביעו על חמש נקודות: 1. ההימור על ויניסיוס. עם האיטלקי מדובר בשחקן אחר שכובש ומכריע משחק, וקרלו גם משבח אותו המון במסיבת העיתונאים ונותן לו ביטחון. הוא פתח בהרכב בשלושת המשחקים האחרונים. 2. עם זידאן הקבוצה הייתה יציבה יותר בהגנה כמובן, הוא יצר קבוצה שהייתה סלע והחזקת כדור מרובה כדי לא לספוג. אצל אנצ'לוטי זה לא ככה והוא הלך על כדורגל אטרקטיבי - קבוצה שכובשת הרבה וגם סופגת. 3. עם קרלו - אנטוניו פינטוס, מאמן הכושר הנהדר שעזב אותנו ביוני 2018 - חזר, לקח פיקוד בתקווה למנוע את מכת הפציעות ההרסנית. ריאל קבוצה נמרצת, שוב, על אף שהפציעות לא נעלמה. 4. יותר צעירים ופחות "הגווארדיה הוותיקה" עם קרלו - נכתב כי במועדון לא אהבו חלק מההחלטות של זידאן לגבי הצעירים. אנצ'לוטי מהמר על ואלוורדה כשחקן הרכב קבוע בינתיים, סומך על ויניסיוס, הציב את מיגל גוטיירס לפני מרסלו והבהיר לאדן הזאר שהוא לא טאבו. 5. מקרה בייל - לזידאן היה ברור מהרגע שחזר שהוא לא רוצה אותו. לאנצ'לוטי לא נותרה ברירה לשמור עליו והוא ניסה להשתמש בו עד שנפצע. מצד שני, המציאות עם בייל תמיד זהה..

ומה עם ההגנה המתחלפת שלנו? תחזיקו חזק - הטירוף של ריאל מדריד בהגנה: 22 מערכי הגנה שונים ב-29 משחקים ו-15 שחקנים שונים ששיחק. בינתיים עם אנצ'לוטי, ההגנה היא נקודת התורפה, מכת הפציעות כמובן לא עוזרת. מבחינת שחקני ההגנה - אלאבה, נאצ'ו, קרבחאל, מרסלו ומנדי כבר נפצעו העונה ואנחנו רק באמצע ספטמבר. בעונה שעברה פרץ משבר הפציעות בפברואר ולזידאן היו שני משחקים בהם נעדו שישה שחקני הגנה וחמישה שנעדרו מחמישה משחקים נוספים. הנה רשימת 15 השחקנים ששיחקו בהגנה: קרבחאל, מיליטאו, ואראן, נאצ'ו, ראמוס, מרסלו, אודריוסולה, ויקטור צ'וסט, מנדי, לוקאס, מרווין, ואלוורדה, מיגל גוטיירס ואלאבה.
    דוגמאות למצב החירום:
    הגנה של : מרווין-נאצ'ו-ואראן-מנדי-מרסלו נגד חטאפה בבית.
    הגנה של: ואלוורדה-מיליטאו-נאצ'ו-מנדי נגד ליברפול באנפילד.
    הגנה של: אודריוסולה-מיליטאו-צ'וסט-מרסלו נגד חטאפה בחוץ.
    הגנה של: מרווין-מיליטאו-נאצ'ו-מיגל נגד גרנאדה בליגה.

6. סמואל אטו Member

יש מקור שהלאנד אמר שהחלום שלו זה לשחק בריאל או שוואן המציאו את זה לגמרי?

7. Jefecito Member

פייק

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

8. סיונרה Member

מהיוצרים שהביאו לך את "אמבפה יוצג מחר בברנבאו"

9. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר עוסקות גם הפעם בצמד-חמד קארים בנזמה ו-ויניסיוס ג'וניור שפתחו את עונת 2021/22 פשוט בסערה.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1632217333966.Xxx

שער ה-AS: הצמד שגורם לכל אירופה לקנא. לצרפתי שישה שערים, לברזילאי חמישה ועם 11 סה"כ הם הצמד המוביל בכל חמש הליגות הבכירות. הם גם כבשו יותר מכל קבוצה אחרת בספרד.

במארקה עושים לנו שיעור היסטוריה במנהרת הזמן - מאז עונת 1985/86 לא היה לריאל צמד שמוליך את טבלת הפיצ'יצ'י בתום חמישה מחזורים. הוגו סאנצ'ס וחורחה ואלדאנו כבשו שלושה כל אחד. ריאל הוכתרה כאלופה, הראשונה מתוך החמש של הקינטה דל בויטרה והם נותרו צמד המוליכים בטבלת השערים. המקסיקני היה הפיצ'יצ'י עם 22 והארגנטינאי שני עם 16 (בדומה לחוסה מריה ברקרו).

באל צ'ירינגיטו נטען כי במועדון עובדים על הארכת חוזהו של ויניסיוס לאחר פתיחת העונה הנפלאה, זה מצטרף לפרסום במארקה משלישי שעבר. לברזילאי חוזה עד 2024 עם שכר די נמוך. במועדון רוצים שיחתום עד 2027 ויקבל שדרוג, זאת כדי למנוע יציאה אפשרית לפריז סן ז'רמן או קבוצות אחרות. אגב, אפילו ב-ספורט הקטלוני פרגנו לו - "המושיע החדש של ריאל", נכתב.

עוד נושא על הפרק: מרקו אסנסיו. בקדנה סר דנו במצבו של הקשר הספרדי שרשם 68 דקות בלבד העונה וכולן מהספסל. מקורביו לא באים בטענות לאנצ'לוטי אך לא ממש מבינים מה התפקיד המיועד לו, והם התאכזבו שגם הפציעה של בייל לא פתחה עבורו את הדלת להרכב. "השבוע הזה יהיה המפתח", נאמר. "הוא לא מרסלו ואיסקו". גם עזיבה בינואר היא אפשרות. במארקה הגדירו זאת כ-"מצב מתוח" שכן פתיחת העונה לא הייתה כצפוי וחוזהו מסתיים ב-2023. "במקום להיות שוב הגיבור הוא מצא סיטואציה אחרת לגמרי. נגד אינטר למשל הוא שיחק דקה אחת. הספרדי רואה איך גם רודריגו מקבל עדיפות על פניו. במאסטייה יוביץ' עלה לפניו. מנגד, במרכז השדה אולי זה יהיה גם כן קשה עבורו, "בתפקיד החדש" לאור ההשתלבות של קמאבינגה.

10. Raulito Madridista

היום שאחרי הניצחון המוחץ על מאיורקה| בקצרה: הרבה ‘בנזמה בלון ד’אור’, מספרים, מחמאות לאנצ’לוטי וגם התייחסות לערב המרגש של מרקו אסנסיו או הילדים מהקאנטרה.

נתחיל עם המספרים:

* זה ניצחון הבית השישי ברציפות של ריאל מדריד על מאיורקה - שיא שלה, רצף שהחל מעונת 2009/10. מדובר גם בניצחון הכי גבוה שלנו נגדה הן בבית והן בחוץ.

* השישייה האחרונה של ריאל מדריד בליגה הייתה במשחקו ב-0:6 על סלטה ויגו במחזור ה-37 בעונת 2017/18 - בייל הבקיע פעמיים, גם איסקו וקרוס וחכימי והיה שער עצמי. 119 משחקים עברו מאז.

* ואם כבר התקפה: ריאל לא פתחה עם 21 שערי ליגה בשישה מחזורים מאז סוף שנות ה-80, הקינטה דל בויטרה שדרסה את הליגה עם חמש אליפויות ברציפות. העונה זו היכולת ההתקפית הטובה ביותר שלנו ביחס לשלב הזה(מאזן הכיבושים) מאז עונת 1987-88 שנפתחה עם מאזן מושלם של שישה ניצחונות ויחס שערים 2:26. בעונה האחרונה של אנצ’לוטי היו לה 20 שערים, בעונת האליפות עם מוריניו גם כן.

* ומי אחראי על המופע? קארים בנזמה הפך לשחקן הראשון איי פעם במאה ה-21 בספרד שמעורב ב-15 שערים בששת המשחקים הראשונים - יש לו שמונה שערים ושבעה בישולים; האפיל על כריסטיאנו שכבש 13 ובישל שער אחד ב-2014/15.

* איסקו שהרשית את השער השלישי, שבר בצורת ארוכה של למעלה משנה וחצי - מאז פברואר 2020 - למעלה משנה וחצי. מאז פברואר 2020 כשכבש נגד מנצ’סטר סיטי במשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות (26.2)

* לראשונה מזה 1,015 ימים שיחקה ריאל ללא השלישייה “ההיסטורית” שלה - בלי קאסמירו, בלי טוני קרוס ובלי לוקה מודריץ’. הפעם האחרונה הייתה בהפסד המביך 3:0 לצסק"א מוסקבה בברנבאו בשלב הבתים במשחק חסר חשיבות ב-2018/19.

* בסימן 200 - קארים בנזמה הבקיע את שער הליגה המאתיים שלו בריאל מדריד והוא מדורג במקום העשירי בטבלת כובשי לה-ליגה בכל הזמנים. העונה יש לו שמונה כשהשיא שלו עומד על 24 בעונת 2015/16| מרקו אסנסיו רשם כאמור את הופעתו ה-200 בקבוצה.

הלילה הבלתי נשכח של אסנסיו| הקשר הספרדי כבש בידיוק בזמן את השלושער הראשון שלו בריאל מדריד (והשני בקריירה) - במשחקו ה-200 במועדון. “הגישה והיכולת שלו הם הבשורות הגדולות”, ניתח שחקן העבר מנואל סאנצ’יס ובמארקה נכתב: “אכן, יש ‘מקרה אסנסיו’”(הפעם בקטע טוב). “אסנסיו זעם על דקות המשחק המועטות שלו, קיבל את ההזדמנות וככה הוא צריך לדבר - על המגרש”. אסנסיו היה לספרדי הראשון מאז מוראטה באפריל 2017 שכובש שלושער במדי ריאל והגיע ל-40 שערים במועדון. אחרי עונת בכורה מבטיחה עם עשרה, כולל בגמר ליגת האלופות נגד יובנטוס (38 הופעות) -הוא כבש 11 בעונת 2017/18 - שיא אישי, כולל שתי בומבות בסופרקופה ושער ניצחון בחצי הגמר נגד באיירן מינכן. “השואו של אסנסיו”, הייתה כותרת נוספת, במארקה.

לאחר המשחק אמר: “אנצ’לוטי יכול לסמוך עליי. אני מאוד מרוצה, עבדתי קשה מאוד כדי שהרגע הזה יגיע וידעתי שאני חייב לנצל את זה. זה היה משחק מאוד מיוחד עבורי, אני אוהב את הקבוצה הזו, שיחקתי אצלה. אני יודע שיש הרבה תחרות בקבוצה, העמדה שלי הייתה טובה הערב אבל אשחק בכל עמדה בה המאמן יבחר, לטעמי אני שחקן מגוון שיכול לשחק בהרבה מאוד עמדות. כולנו מאוד מחוברים לזה לזה, השחקנים והמאמן, רואים את זה, אנחנו רוצים שתהיה לנו עונה נהדרת. התחלנו בצורה טובה ועלינו להמשיך ככה”. הספרדי התגעגע גם לברנבאו: “היכולת לשחק עם האוהדים הייתה מאוד חסרה לי, זה רגע מרגש בשבילי, הייתי צריך את האהבה הזו שלא הייתה בזמן המגיפה, גם אני וגם השחקנים. אני אסיר תודה לכל אוהד שהגיע ומקווה שכולם נהנו”.

בנזמה בסימן 200 והתקשורת מאוהבת| בתום המשחק ציפתה לו הפתעה נעימה: קארים בנזמה שהגיע ל-200 שערי ליגה במדי ריאל מדריד - קיבל חולצה מיוחדת והצטלם עם הנשיא פלורנטינו פרס. רק אלפרדו די סטפאנו (216), ראול גונזאלס (228) וכריסטיאנו רונאלדו (312 שערים) מקדימים אותו. בנזמה גם כבש שמונה שערי ליגה כבר - כמו כל ברצלונה (לה משחק חסר), ובכלל “יש לו מספרים של בלון ד’אור”, ממשיכים לפרגן בתקשורת. בנזמה - עם מספרים של בלון ד’אור ב-2021: הוא אחראי על 15 מתוך 22 השערים שלנו העונה, כלומר 68%, ובשנה הקאלנדרית כבש 34 שערים - כמו רוברט לבנדובסקי ויותר מארלינג הולאנד וליאו מסי (31 כיבושים) או קיליאן אמבפה עם 25 שערים. בחלוקה למאמנים, החלוץ כבש הכי הרבה שערים תחת זידאן – 108 ב-217 משחקים. תחת מוריניו יש לו 78 שערים ב-150 משחקים ותחת קרלו כבש 54 שערים ב-105 משחקים. שימו לב לזה, עם בניטס היו לו 16 ב-17 משחקים – וואו.

בנזמה אמר: “המועדון הזה הוא כל חיי ואני גאה מאוד בכל השערים ומקווה לכבוש כמה שיותר. אני תמיד מנסה לשחק את הכדורגל הכי טוב שאני יכול - לזוז על המגרש, לחלק מסירות ובישולים, להבקיע שערים, לעזור לחבריי לקבוצה ולנצח. השער האהוב עליי? אבחר בראשון (נגד חרז) מבישול של ואן ניסטלרוי כאן בברנבאו. אני מקדיש את זה למשפחתי, לילדיי, לאוהדי ריאל מדריד ולכל מי שעזר לי”.
    בנזמה - עם מספרים של בלון ד’אור ב-2021: הוא אחראי על 15 מתוך 22 השערים שלנו העונה, כלומר 68%, ובשנה הקאלנדרית כבש 34 שערים - כמו רוברט לבנדובסקי ויותר מארלינג הולאנד וליאו מסי (31 כיבושים) או קיליאן אמבפה (25 שערים).

קצת “מספרי ברזל” ומחמאות לאנצ’לוטי : המאמן השווה את פתיחת העונה המבטיחה מעונת הדסימה (2013/14) אז השיג ניצחון כביר במחזור הראשון בליגת האלופות (1:6 על גלאטסראיי) ובליגה הציג מאזן של שישה ניצחונות ותיקו בשבת המחזורים הראשונים (2:2 בוויאריאל בבכורה של בייל). לאחר מכן הוא רשם הפסד בכורה מצער בדרבי במחזור הליגה השביעי. עם 86% ניצחונות כרגע ואנחנו יודעים שזה מוקדם מאוד, המאזן שלו ממשיך להשתפר. בעונת הדסימה הוא השיג 46 ניצחונות, שמונה תוצאות תיקו ושישה הפסדים ב-60 משחקים - 77% ניצחונות. בעונה לאחר מכן היה לו מאזן של 73%. עם 43 ניצחונות ועשרה הפסדים ב-59 משחקים. ב-126 משחקים אנצ’לוטי רשם 95 ניצחונות בלבן, 15 תוצאות תיקו ו-16 הפסדים, עם אחוז ניצחונות עצום של 75% - יותר מכל אחד אחר. לזידאן ב-126 משחקיו הראשונים כמאמן ריאל היו 90 ניצחונות שהם 71%, 17 תוצאות תיקו ו-19 הפסדים. אולם, זידאן הספיק לזכות בשמונה תארים בפרק הזמן הזה כמו שתי זכיות בליגת האלופות למשל ואליפות ספרד אחת, בעוד לקרלו היו רק ארבעה תארים.
    איך כתבו בספרד? “ריאל מדריד של קרלו אנצ’לוטי כרגע היא מכונה. הכל הולך. 16 נקודות מ-18, מקום ראשון בפסגה ו-21 שערים. בברנבאו כבר נהנים ושוכחים עד כמה היה חסר ‘האגרוף’ אשתקד. ריאל לפתע מסוגלת לשחק גם לעתים בלי קאסמירו-קרוס-מודריץ’. אנצ’לוטי הבטיח כדורגל מרהיב והוא בינתיים מקיים, ובגדול”.לאחר המשחק אמר המאמן: “התחלנו טוב את המשחק, שלטנו, שיחקנו כמו שרצינו, הצגנו עוצמה. היינו יותר אגרסיביים. ככה אני רוצה שזה ימשיך ואני מקווה שהשחקנים מתחילים להבין זאת. השחקנים שלא שיחקו הרבה זמן היו מוכנים ואלה בשורות ענק. אנחנו צריכים לשחק טוב בכל הרכב. שינינו את ה-11 וזה לא השפיע בזמן העומס. אהבתי את מה שראיתי. היו כאלה שהיו זקוקים למנוחה ורציתי לחבר עוד שחקנים לדינמיקה הטובה שלנו, והם הצליחו בזה”. “אני רק מכניס את הניסיון שלי לקבוצה ומנסה לעזור, הפידבק מגיע לשחקנים, יש לי מזל שיש לי קבוצה איכותית ועוצמתית שלומדת מהר”.

עוד אמר: “יש הרבה שחקנים שיכולים לשחק בעמדה הזו, אבל קאסמירו מציג את הרמה ההגנתית הכי טובה בקבוצה” (כשנשאל האם קמאבינגה המחליף שלו בעמדה). קמאבינגה יכול לעשות את זה, גם מודריץ’, פדה או קרוס, אבל אין כמו קאסמירו. הוא הכרחי. העתיד של ריאל הוא עם פדה, קמאבינגה ובלאנקו אך בהווה יש לנו עדיין את השחקנים הגדולים האלה". על אסנסיו: “זו עמדה בה הוא יכול לגרום נזק רב מאוד ליריבות, למצוא את הכדור בשטח. הוא בועט מצוין ומסוכן לקבוצות היריבות”. על בנזמה: “מה כבר אגיד עליו. הוא לא רק כובש המון שערים אלא גם משחק נפלא. כשהוא יוכל לנוח הוא ינוח, זה יקרה”.

היורש של נאצ’ו או נאצ’ו 2.0? ב-AS מפרגנים לסרחיו סנטוס הצעיר שעלה במקומו כמחליף לדקות הסיום נגד מאיורקה וערך בכורה בקבוצה הבוגרת. הוא מככב בקסטיליה של ראול, ורסטילי גם כן ויכול לשחק כמגן או בלם. ויהיה זמין לרשות אנצ’לוטי כמובן. נכתב שהוא אפילו התקפי והרפתקן מנאצ’ו וגם איש של מועדון כשהצטרף מלגאנס ב-2013. “בטווח הבינוני הוא יכול להיות מחליף מושלם לנאצ’ו עצמו ויש קווי דימיון רבים ביניהם”. אם קרבחאל ימשיך לזייף ולא יהיה בריא, זה יקרה. לאחר המשחק כתב הצעיר הנרגש: “הופעת בכורה חלומית! אתה מגיע לקאנטרה כילד, מלא בתשוקה וברצון לשחק ובסופו של דבר זה מגיע. אתה משחק עם הקבוצה הטובה בעולם במגרש הטוב בעולם. תודה רבה למיסטר על האמון ולכל אותם אנשים שתומכים בי וממשיכים לתמוך בי. הדרך עוד ארוכה! האללה מדריד!”.

כותרות העיתונים הבוקר:

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/2/2b694de88efd7d2908517f7b1d5ef5bf592e1e14.Xxx

שער המארקה: “זה היה מכבש”| אסנסיו הוביל פסטיבל נוסף בלבן והצדיק את מקומו בהרכב עם שלושער קל מאוד נגד יריבה רכה בהגנה| אזכורים גם לערב של בנזמה שכבש פעמיים והוסיף שני בישולים ולגול של איסקו| בסיקור המשחק הכותרת הייתה: “הברנבאו מתאהב בריאל מדריד” וכותרת נוספת היא: “תינוקות מדריד משעשעים ומענגים את הברנבאו” - אסנסיו עם שלושער ומשחק גדול כפי שאנצ’לוטי דרש ממנו, קמאבינגה שוב בולט וריאל חזרה לפסגה בסטייל. בסיקור נכתב כי הפעם ריאל פתחה חזקה ולא הייתה זקוקה לזמן ושריאל, עם התפוצצות של הכישרונות הצעירים - חוותה ערב נפלא בקצב גבוה. ציונים: אסנסיו קיבל שלושה כוכבים, בנזמה רק שניים. מלבד אלאבה, כל שחקני ההגנה קיבלו כוכב אחד.

חואן איגנסיו אוצ’ואה בטור במארקה: “אם הבלון ד’אור הוא פרס רציני שמכבד את עצמו - זה חייב להיות של בנזמה”. הוא טוען שזה לא רק מספר השערים של בנזמה אלא שהוא משחק כמו באגדות. “אני מעז לומר שאף אחד לא משחק טוב ממנו כרגע. אפילו המספרים של הולאנד ולבנדובסקי מאחוריו. כרגע אין השוואה עם מסי ורונאלדו”. הוא אומר שבספטמבר אפשר כבר להיכנס לדיון על הפרס וטוען שאמנם ללבנדובסקי נעשה עוול ב-2020 כשהפרס לא חולק אבל עכשיו אי אפשר לעשות עוול נוסף ואסור ‘לספור’ את קארים כחלוץ בלבד. הוא שחקן כדורגל ענק. הוא ‘פוסל’ גם את ז’ורז’יניו וטוען שלא היה משפיע כמו מודריץ’ ב-2018 כביכול ועם כל הכבוד לתואר של מסי בנבחרת - שיאו מאחוריו.

אתם בטח זוכרים היטב את התשואות להן זכה אדוארדו קמאבינגה מהסנטיאגו ברנבאו כשהוחלף אתמול. עוד לא בן 19 וכבר במקום טוב מאוד. “הוא היה במקום, רציני ואלגנטי, עשה הכל בדיסקרטיות ובקלות אל מול מיליוני העיניים המביטות בו באושר. הוא ניצח קרבות והראה איכות במרכז השדה. זה היה גם הלילה שלו, כמובן, בפעם הראשונה כשפתח בהרכב. לפתע האוהדים הסכימו עם החזון של פרס שטעה לא מעט אבל הקו שלו לנסות להמר על צעירים - הוא נכון”. במארקה מפרגנים.

עוד כתבות בקצרה: מאיורקה ספגה עד אמש שלושה שערים ב-450 דקות והציגה את ההגנה הרביעית בטיבה בליגה. בברנבאו היא חטפה שלישייה בתוך 29 דקות. נכתב גם על בנזמה: “האם השער האחרון שלו הוא מזל או גאונות?”, כאשר הכדור פגע לו בגב בצורה מדויקת ואז הצליח להשתחרר לבעיטה. עוד מחמאות לקמאבינגה: “כדורגלן שעושה הכל”.

במארקה עפים על אנצ’לוטי: “ריאל מדריד שלו קבוצה מסוכנת, אמיצה ומחוייבת”, כן, על אף השטויות והרשלנות ההגנתית. "ריאל הוכיחה במשחקים הקשים נגד אינטר ו-ולנסיה שהיא יודעת לסבול ולא מוותרת. המאמן מפיק את המקסימום מהסגל שלו וכל משחק בבית הוא חגיגה, הברנבאו שוב מרגש. הוא מבין את הדרישות של הקהל - מעברים מהירים ולחץ בלתי פוסק. ריאל משיגה זאת עם רוח צעירה. יש לריאל הזו את רוב המרכיבים שהכדורגל הנוכחי דורש - כוח יחד עם איכות והשקעה. אולי החדשות הכי טובות של ריאל מדריד הן שלא קאסמירו, לא קרוס ולא מודריץ’ שיחקו אמש. הם כבר לא צריכים לשחק הכל, וכבודה של השלישייה האגדית במקומה מונח. הגעתו של קמאבינגה, התפקיד החדש של אסנסיו והאיתותים מפדה - עיצבו את האמצע. על בנזמה נדבר ברגע אחר וכך גם על האפשרות לזכות בתארים.

שער ה-AS: “אסנסיו הולך למסיבה”| שלושער אדיר ופארטידזו לספרדי| אזכורים גם לעוד ערב מוצלח של בנזמה, לחשיבות של קמאבינגה בבכורה שלו ב-11 ועל כך שריאל מדריד הציגה מפגן עוצמה בדרך לחזרה לפסגה. בסיקור באתר הכותרת הייתה: "אסנסיו ובנזמה מובילים את החגיגה הנוספת בברנבאו. עוד כותרות: “הבחירה באסנסיו נראית כל כך הגיונית לפתע, ריאל הייתה מדהימה וההתקפה נראית פרפקט”.

טורי דיעה נוספים: “ריאל מדריד הזו נהנית וגורמת לאנשים ליהנות. ירח הדבש של אנצ’לוטי עם מדריד מוסיף הרבה ימי שמחים והקבוצה פשוט לא עוצרת” (אלפרדו רלאניו)| תומאס רונסרו גם כן מריץ את קארים בנזמה לכדור הזהב – "עכשיו זו לא רק האומנות שתמיד הייתה שם, אפשר לתגמל אותו על פני נתונים סטטיסטיים קרים – המספרים של מסי וכריסטיאנו בימים הטובים ביותר שלהם| אלברו בניטו כותב: “אסנסיו מבקש מקום - הוא מעולם לא היה כל כך מרוכז בכל פעולה, בהגנה ובהתקפה, ער לכל מה שקורה סביבו ומאוד-מאוד נחוש”

11. Raulito Madridista

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1632472909644.Xxx

אסנסיו שקל לעזוב|
    סוכנו של מרקו אסנסיו התראיין לקדנה סר וחשף כי קרלו אנצ'לוטי שיכנע את הקשר להישאר בקבוצה. הספרדי היה שפוף ממצבו במועדון כששולב רק כמחליף לפני המשחק נגד מאיורקה והסתפק במעט מאוד דקות (בסאן סירו נגד אינטר הוא לא שיחק כלל) וגם בריאל מדריד היו מוכנים לתת לו לעזוב אם היה מתעקש. קבוצות אחרות הבטיחו לו לשחק בקביעות ובעמדה מספר 10 מתחת לחלוץ שם היה יכול לפרוח.

"לא היו עצבים או תלונות אבל כן התחלנו לחשוב מה עלינו לעשות בינואר, לא רצינו שהמצב הזה יימשך. אסנסיו הרגיש טוב, עם ביטחון. ב-2019/20 הוא הצליח לכבוש חצי דקה אחרי שחזר לשחק וזה היה מרגש מאוד, אבל בעונה שעברה זה לא קרה.

"הופיעו מועדונים גדולים ואמרו שאסנסיו ישחק כמספר 10 כדי לשחזר את הגרסה הטובה ביותר שלו, אבל אנצ'לוטי הבהיר לו: 'אני סומך עליך'. הוא הבהיר לו כי הוא מאמין בו ושהוא ישחק בעמדה אחרת כי הוא לא קשר כנף טהור. זה היה נאום טוב, אבל רצינו שהוא יקבל הזדמנות ויהיה לך כיסוי. במצב כזה איך אתה יכול להגיד לא? זה קרה לפני ארבעה ימים. ריאל הייתה מוכנה לשחרר אותו. המועדון סומך עליו כעת ורוצים שישחזר את הכושר הטוב שלו.

"העמדה שלו לדעתי היא ב-4-4-2 מאחורי החלוץ או כחלוץ שני או ביהלום. יש לו חולשה במשחק ההגנה, נכון. הוא שמח מאוד לשחק באמצע. הוא רק רוצה להרגיש חשוב. אני מכיר אותו מאז שהיה בן תשע. הפציעה הייתה רעה מאוד וזה השפיע עליו בפן המנטאלי". "הוא היה צריך את הגולים האלה. הוא היה ברור מההתחלה - ריאל מדריד זו ריאל מדריד. כשיש ביטחון מצד המאמן לא חושבים על שום דבר אחר".

על זידאן: "בתקופה הראשונה הכל היה נהדר, הוא עזר לו וקידם אותו. לאחר מכן זה היה מרקו אחר - עם הפציעה הקשה ההיא". הוא מרוצה משיתוף הפעולה בינו לבין בנזמה: ,אסנסיו יכול לשחק נפלא לידו. להצליח בריאל זו המטרה של חייו. הוא סבל הרבה, הוא בן 25 אבל ויש לו עתיד גדול לפניו".

12. סמואל אטו Member

מישהו יודע למה ב-'וואן' ממשיכים להמציא ציטוטים שמקשרים את הלאנד לריאל?
    מישהו שם עושה שכונה.

13. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/2X/6/6e1ad74bdc0a53c0ee4ffbf801ca779a8d237fb8_2_690x388.Xxx

אין כמו הפעם הראשונה| בדיוק היום לפני שמונה שנים, ה-28.9.2013, אני, דור רומנו, מדרידיסטה בכל רמ"ח איבריו שלא יכול לדמיין את החיים שלו בלי ריאל מדריד - הגשמתי חלום וטסתי לראשונה בחיי לראות את אהובתי ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו - איך זה לא קרה קודם, לפני שגיל 21 התקרב? שאלה טובה, אלוהים יודע. החמצתי את ראול, השחקן הנערץ עליי ביותר - ולא אסלח לעצמי לעולם. אבל נתעסק בטוב - אני זוכר שהתלהבתי מכל דבר שהיה לספרד להציע על אף שכל הדוכנים של החולצות ומחזיקי המפתחות היו אותו הדבר ובואו נגיד שלא חסר לי ‘ציוד’. הפעולה הראשונה שלי הייתה לשאול איפה אפשר לקנות מארקה ו-AS. ובכל בוקר בשבע כבר הייתי חרוץ, כשקור אימים בספרד - לשלם את היורו ולהצטייד. כשהתמקנו במלון הלכתי לכיכר הסיבלס והצטלמתי שם - “אנחנו עוד נחזור”, כמובן. כמה הייתי תמים, לא הבנתי מדוע יש שוטרים שמקיפים את הכיכר ולא נותנים לי לטפס על הפסל כאילו אני קסיאס.

באותו ערב פגשנו את אתלטיקו מדריד בדרבי. האווירה ליד המגרש הייתה מחשמלת והתפאורה נהדרת. “אני בברנבאו, אלוהים!”, כתבתי עוד בימים שהפייסבוק היה חזק, התמונות לא יצאו משהו אבל למי אכפת. כל האהבות הנכזבות שלי עשו לייק וגם אנשים שלא היו מפרגנים אף פעם. לצערי, שער מוקדם של דייגו קוסטה הכניע את הקבוצה (רץ מאחורי ארבלואה), ואני זוכר את מודריץ’ ובייל שעלו מהספסל ולא הושיעו וכמובן את הבוז מחריש האוזניים לבנזמה כשמוראטה שהחליף אותו - היה מסוכן הרבה יותר. זה נגמר ב-1:0 לאתלטיקו וקצת תחושת החמצה ומשהו מייסר סטייל ‘אני המנחוס’ - בליגה הם לא ניצחו בדרבי מאז 1999/00 - אבל בעיקר תודה אלוהים על הזכות הזו. כעבור ארבעה ימים חוויתי לראשונה את הצ’מפיונס בברנבאו כשריאל הביסה 0:4 את קופנהאגן - המשחק של די מאריה והראבונה (צמד לארגנטינאי ובישול מבריק שלו וצמד לכריסטיאנו). אין כמו לשמוע את ההמנון המרגש עם המגרש שמזוהה עימו יותר מכל. כמובן שיומן מסע - היה גם היה והמסורת החלה. הטיול אגב היה עם חבר שהכרתי בזכות האהבה לכדורגל - אנחנו לא מאותו הגיל ולא מאותה העיר, לא היינו מכירים בסיטואציה אחרת. זה רק מראה כמה הכדורגל עשה לי טוב בחיים האלה.

אין דבר, הנקמה באתלטיקו הגיעה - ועוד איך. את העונה הזו סיימנו ב-24 במאי בגמר ליגת האלופות בליסבון. אני, דור רומנו - הייתי בגמר הדסימה, והפעם “ניצחתי” את אתלטיקו. הדמעות לא הפסיקו…

14. Raulito Madridista

ריאל מדריד לא הצליחה ליצור את הרצף הכי ארוך שלה ללא הפסד ונתקעה על 18 משחקים (כמו ב-1997 וב-2017) לאחר ההפסד 2:1 לאספניול| פדג'ה מיאטוביץ' אמר: "ריאל, כך נראה, יכולה לספוג חמישייה בכל משחק"| זו פתיחת העונה הכי חלשה שלנו בחלק האחורי מאז עונת 2018/19 עם שוסטר אז ריאל הוציאה 12(!) כדורים מהרשת בשלב הזה. אשתקד לזידאן היו 19 נקודות אל מול ה-17 של אנצ'לוטי, וחמש ספיגות בלבד.
    קרלו אנצ'לוטי ושחקני ההגנה חוטפים כהוגן, הנה חלק מ"ממחול השדים" התקשורתי:

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1633332880309.Xxx

בשער המארקה הלכו על "מסננת", לא מפתיע - עשר ספיגות בשמונה מחזורים בלבד| ההגנה של ריאל מדריד שוב התנפצה| נכתב כי העולה החדשה הייתה הרבה יותר טובה מהמוליכה ואנצ'לוטי הודה שזה היה המשחק הכי גרוע של הקבוצה השנה| בסיקור המשחק נכתב: "אספניול מגמלת את ריאל מדריד הדואגת. רק בנזמה ניסה לשמור על הספינה שלא תשקע. ריאל בזבזה את היתרון שהיה לה על פני יריבותיה בטבלה. היא רכה ללא הכדור ושוב לא הייתה דינמית". שימו לב לציוני השחקנים לאחר המשחק: מיליטאו-אלאבה-נאצ'ו קיבלו את הציון אפס כמו גם קרוס ומודריץ'. בנזמה קיבל שני כוכבים וכל השאר כוכב אחד בלבד.

בכתבה אחרת נכתב על כל הגורמים למשבר של ריאל מדריד - שוב 'חוסר האגרוף' כשבנזמה נשאר לבד וכמובן ההגנה המסננת מולה מגיעים להרבה מאוד מצבים בקלות. נכתב כי דווקא המקרה של דויד אלאבה מסמל את מה שקורה - המאמן הבהיר כי ישחק כבלם והנה הוא שוב עלה כמגן שמאלי. אנצ'לוטי עושה יותר מדי שינויים. "משבר התוצאות הגיע לריאל מדריד ברגע הגרוע ביותר האפשרי. כי עכשיו מגיעה הפגרה - קרלו לא אוהב את זה - מכיוון שאחריה המשחק נגד בילבאו נדחה וריאל תחזור לפעילות רק נגד דינמו קייב ב-19 באוקטובר. 42 אלף אוהדים הצביעו בסקר של "מי אחראי לתוצאות הכושלות האלה" - 31% חושבים שהשחקנים נראים רעי. 28% חושבים עמוס בבעיות ולא מסוגל להפיק יותר מזה. 25% תולים את האשמה במאמן אנצ'לוטי. 16% אופטימיים וחושבים שזו רק תאונה.

"אם תשחקו ככה - לא תזכו בתארים", זו הכותרת של טור הדעה הבא במארקה אחרי שלושה משחקים עקרים - שזה יותר מדי. חוסה ויסנטה כותב: "זה הכדורגל. אחרי הניצחונות על סלטה ומאיורקה וגם נגד אינטר ו-ולנסיה - כדורגל טוב בחלק מהמשחקים ואופי באחרים - היה נראה שריאל הולכת לדרוס. ובין לילה היא הפכה לקבוצה שאי אפשר לסמוך עליה. ההרכבים התמוהים של אנצ'לוטי וכמובן התוצאות. אבל הדבר הגרוע ביותר עבור ריאל הוא לא רק להפסיד - אלא להפסיד ככה. אספניול יכלה להוביל 0:4. אם ניקח בחשבון שהמעידות היו נגד עולה חדשה וכן נגד קבוצה ממולדובה, בברנבאו - המשבר של ריאל עצום.

שער ה-AS: "אספניול חושפת את החולשות של ריאל מדריד"| משחק מעולה של המארחת מול החולשה של ריאל שלא הופיעה (בתרגום חופשי)| בנזמה הנפלא לא היה יכול להספיק לתיקו לאור ההתפרקות הטקטית| "זו כבר לא תאונה", נכתב בכותרת בסיקור המשחק, ריאל מדריד הגרועה ביותר העונה נפלה נגד אספניול אינטנסיבית ואינטיליגנטית בחסות ראול דה תומאס. בנזמה הענק לא הספיק. נאצ'ו, מיליטאו, קרוס וקמאבינגה קיבלו את הציון אפס כוכבים, לבנזמה היו שלושה. בכתבה אחרת ב-AS נכתב 'הנידונים של ריאל מדריד' - כל ארבעת שחקני ההגנה פשוט לא הפסיקו לטעות. גם בתקשורת הקטלונית יכלו ליהנות לרגע ולשים בצד את הצרות שלהם: "מכה לבנה" הייתה הכותרת ב"ספורט".

אנצ'לוטי: "עלינו לראות מה קרה ומדוע הקבוצה שינתה את הגישה שלה בתוך שבוע". כעת הוא לא מדבר על "תאונה" או "חוסר מזל". עוד אמר: "שיחקנו רע, אין הרבה מה להגיד. התחלנו את המשחק עם רעיון מסוים ולא הצלחנו לשמור עליו וגם קור הרוח אבד לנו. היינו מבולבלים ורכים אחרי השער. זה המשחק הכי גרוע שלנו השנה. עכשיו ישנה פגרת נבחרות ועלינו לתקן דברים. הגיע לנו להפסיד. הגבנו מאוחר מדי. אנחנו מודאגים כי אנחנו לא רגילים להפסיד שני משחקים ברציפות. הפסדנו בכל דו קרב ולא היינו טובים טקטית ולא אגרסיביים". הוא אמר כי הוא לא מתכוון להסביר בדיוק מה הייתה השיטה אבל היא לא עבדה. "ברור שלא שלטנו בכדור כפי שרצינו". על אלאבה שפתח כמגן: "חשבתי שהוא יעזור לנו ברמה ההתקפית - וטעיתי".

נאצ'ו לקח אחריות על השער השני ואמר שהפעולה שלו הייתה נוראית. "לא היה לנו נוח לרגע, התחלנו את המשחק רע מאוד ואחרי הפיגור הכל קשה. הם תפסו אותנו לא מוכנים הרבה פעמים. עלינו להשתפר בהגנה חד משמעית. לקבוצה יש שחקנים פצועים שהם חשובים אבל ההרכב הזה גם כן יכול וצריך ויעשה הרבה יותר טוב. בשלושת המשחקים האחרונים לא היינו טובים, נסתגל עוד יותר בהגנה ועלינו להגיב, ברור. עבר עלינו שבוע רע, הפגרה מגיעה בתזמון טוב. זו תחילה העונה, יש תנודות. אני מאמין בריאל מדריד, עלינו לאגור כוחות מחודשים, לתת את המקסימום ולעשות עונה טובה".

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח לראות שהמארקה (ואתה) הגיעו סוף סוף למסקנה שהגנה שלנו חלשה,ונאצו זה לא זה.
    מאמין שבקרוב זה יקרה גם עם הזארד (למרות הכמה דריבלים המוצלחים שלו והבישול המרשים).

מצב נושא:
הנושא נעול.