רצח הילדה תאיר ראדה - משפט זדורוב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אחד_מנתניה, ‏10/8/13.

1. k_700 Member

איזה ראיות?

כל הקייס עליו מבוסס על הודאה באמצעות מדובב ומליון ואחת הטעיות של המשטרה משלב החקירה(דרך קלטות שנחתכו) ועד סיום שלב השחזור(שגם שם יש מלא חורים).

מי שעשתה דוקטורט בתחום המשפט הזה היא שרלי בן יהונתן בקבוצה שהיא הקימה.
    היא איזה עשור על התיק הזה וכל הראיות שיש בו(כולל המון ראיות מהזירה שעוד לא נבדקו בכלל).
    ככל שנכנסתי לזה יותר אני לגמרי איתה,
    מרגיש כמו אדם חף מפשע שלגמרי היה קל להפיל עליו את התיק.

השחרור שלו היום בערבויות ואיזוק אלקטרוני הוא לגמרי דרמטי.

2. Ever Banega Member

והראיות נגד א.ק שכנעו אותך או שאתה חושב שזו גם לא היא?

3. k_700 Member

יש כמה שערות שעוד לא נבדקו(חוסר מימון)
    וחוות דעת מגוחכת על הטביעת נעל מצד הפרקליטות.

כמה מהילדות שנחקרו בזמנו בצורה חפיפניקית(אם אני לא טועה לאחת מהן קוראים נופר) אמרו ששמעו מהתא הנעול קול של נערה אומרת תפוס וקול של נייר מגולגל.
    תזכור שהדלת הייתה נעולה בזמן הרצח, בשחזור רומן הכווין אותם לתא עם דלת פתוחה ולא היה באמת טשטוש ראיות אלא המון ראיות לא באמת נבדקו(ובאמצעות מימון המונים מנסים להביא אותם למשפט החדש).

תוסיף לזה את הגרסה של אדיר חבני(אח) שלגמרי מתיישרת עם השערה שנמצאה+ העובדה שהןא הסכים לעבור 3 פעמים פוליגרף(ויצא דובר אמת) בזמן שאולה סירבה לבדיקה.
    אני לא מתיימר להגיד מי עשה את זה, אני כן מודע מאוד לראיות ויודע שיש הרבה יותר ראיות נגדה מראיות נגד זדורוב בתיק הזה.

4. Ever Banega Member

אחת הראיות החדשות (והמשוגעות) נגדה היא ציור על הדלת של השירותים (סמל השלום הפוך) שנחרט עם סכין שעל פי מומחה כתב יד בסבירות דיי גבוהה מדובר בכתב יד שלה. נמצא שאותו סמל א.ק ציירה גם על ציורים אחרים שלה וגם הייתה לה שרשרת של אותו הסמל.

5. alexshw Member

שערוריה. הצעד הזה משדר כאילו במשפט כבר נקבע הולכים לזכות אותו. זדורוב עדיין על תקן אדם מוקשע ברצח ומקומו רק בכלא.

6. modric19 Member

מאיפה המידע? לא שמעתי על זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Ever Banega Member

העורך דין של זדורוב אומר את זה באחד הסרטונים שלו. אני מניח שאפשר להוריד איפשהו גם את כל הבקשה שלו ולקרוא על זה בפירוט.
    זה היה גם באחד מקבוצות הפייסבוק לא מזמן.

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המשפט בוטל. זדורוב כרגע לא מורשע אלא מואשם ברצח.

9. k_700 Member

מי שקרא באמת את תיק הבקשה למשפט חוזר שהציב עורך דין הלוי יודע שלמרות החיבוק התקשורתי של אולה, לא סביר באמת שהיא תבוא לחקירה נגדית במשפט החדש. יש המון ראיות נגדה.

10. Ever Banega Member

באופן כללי אני חושב שכמות הראיות כנגד אולה וזדורוב מאוד גדולה והסיכוי שזה לא אחד משנייהם נמוך לדעתי.

11. SeRgInHo Member

מי זאת ומה הקשר שלה לתאיר ולבית הספר?

12. k_700 Member

א.ק.

13. SeRgInHo Member

את זה אני יודע, אבל איך היא קשורה לכל הפרשה הזאת בתאכלס, חוץ מזה שהיא כביכול סיפרה לחבר שלה (שגם הוא עושה רושם טיפוס מפוקפק) שהיא רצחה את תאיר?

14. k_700 Member

חוץ מזה שנמצאה שערה אחת שבסבירות גבוהה תומכת בגירסת החבר שלה(שעבר בדיקת פוליגרף 3 פעמים ויצא דובר אמת בזמן שהיא סירבה, אבל לכתבות יחצנות מלטפות היא לא מסרבת), חוץ מזה שניסתה לתקוף עוד שני אנשים שונים בחייה, חוץ מזה שהתוודתה בדבר הרצח אצל 3 אנשים שונים, חוץ מזה שיש עוד ראיות בזירה שעלולות להפליל אותה ופשוט טויחו(אחת מהן זה באמת אותו ציור שתואר כאן).
    חוץ מזה מה היא באמת קשורה? נאדה.
    כנראה בן אדם חלש, בלי אזרחות שאין ראייה םורנזית אחת נגדו, שאפילו בשחזור שלו יש מליון ואחת סתירות, שניסו להכניס לו מילים לפה ובסרטוני החקירות הערוכים שלו פתאום יש בעיות סאונד ולא שומעים קטעים שלמים, נגדו בטח יש הרבה יותר ראיות.
    נמתין ונראה איך המגדל קלפים זה מתפורר.

15. SeRgInHo Member

אני קראתי מזמן שטייחו את הראיות כי כביכול הייתה מעורבת ברצח בת כיתתה/שכבתה שאבא שלה הוא בכיר במשטרה. איזה אינטרס יש לטייח ראיות ששייכות לאיזו עולה חדשה שלאף אחד בדרג הגבוה לא אכפת לזרוק אותה למאסר עולם? וגם מה המניע? היא הסתובבה בבית ספר וחיפשה קורבן אקראי? התחבאה בשירותים בשעה שבית ספר כבר היה די ריק (ועוד אחת השכבות הייתה בטיול שנתי)?
    אני שואל באמת, בקטע מזלזל.

אני לא חושב שזה היה זדורוב, כי לפי כל הסימנים היה שם מאבק, וגבר מגודל כמו זדורוב היה פשוט מנטרל אותה עם איזו סטירה ואז פשוט חונק ולא עושה את כל הזוועה שנשארה בתוך התא. או שזה איזשהו התקף פסיכוטי (כמו שטוענים על האולה הזאת, וזדורוב בריא נפשית), או שזה רצח על בסיס קנאה/שנאה עם מעורבות של בני/בנות שכבתה.