תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. VAR Member

סתם לידע כללי - גם אם גבר אונס אישה לעיני עשרה שוטרים - אי אפשר לעשות לו שום דבר אם היא מחליטה לא להגיש נגדו תלונה.

בטח אם במקום אונס מדובר ביחסים בהסכמה, ובטח אם במקום להגיש תלונה היא נישאה לו.

2. סיונרה Member

אני זורם עם הטענה, רק מתי נכנס אדם בישראל לכלא על יחסי מרות?

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בסדר, לא דיברתי במישור הפרקטי אלא במישור המוסרי. לנהל רומן עם פקודה/עובדת שלך זו עבירת מין גם אם יש בין השניים את האהבה הכי גדולה בעולם.

4. VAR Member

המישור המוסרי לא רלוונטי כשאתה זורק לאוויר משפט כמו 'מקומו של אלקין בכלא'. אם מקומו בכלא או לא, לא אתה מחליט, יש חוקים ברורים בנושא.

חוץ מזה, מה פתאום אתה מחליט עבור אישה שהיא קורבן של עבריין מין? לא קצת פטרוני/מתנשא מצידך?
    לא מוסמך לענות על זה, את הדוגמה עם האונס הבאתי כי זה משהו ששוטר אמר לי פעם בעצמו (לא אחד לאחד, במקרה ההוא היה מדובר בשכן שהיכה את אשתו באמצע הרחוב מול העיניים שלי, של אבא שלי ושכן נוסף. כשהשוטר הגיע והאישה לא הביעה רצון להגיש נגדו תלונה הוא אמר שהוא לא יכול לעשות שום דבר. מניח שהחוק לא שונה במידה ומדובר באונס).

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/21
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מחליט בשביל אף אחת. יש חוק. אם בוס/מפקד מציע הצעה רומנטית/מינית לעובדת/פקודה, קיים הסיכוי שהיא תסכים גם אם היא לא רוצה בשל החשש מההשלכות שיקרו אם תסרב, ולכן זה מחוץ לתחום. יכול להיות שבין האלקינים באמת הייתה אהבת אמת מכבדת והדדית, אבל לשון החוק לא יכולה לעשות הפרדה בין המקרים.

רוצה דוגמה לדמות ציבורית שכן התנהלה ראוי במקרה כזה? בני גנץ. הוא התאהב באשתו כשהייתה מש"קית ת"ש תחת פיקודו אבל רק אחרי שהשתחררה התחיל איתה.

6. Roma מנהלים

המקרה עם האונס נכון בתנאים מסוימים. אם האישה הייתה תחת השפעת אלכוהול, איומים או מחלת נפש\ליקוי שכלי הגורמים לכך שהיא אינה מסוגלת לדאוג לענייניה אז בהחלט השוטר יכול להתערב.
    דרך אגב השוטר שיקר או שהוא לא יודע את החוק, בקיצור מטומטם. השוטר קודם כל חייב לעצור את האירוע האלים ואז לדווח על כך לרשויות הרווחה. האישה יכולה לא להתלונן ואז יבוטל כל התהליך אבל אין דבר כזה להמשיך כרגיל.
    אנשים מזומנים לחקירה ובירור על אירועים כאלה גם אם אין תלונה מחשש לאיומים וכדומה.

7. VAR Member

בטח שהיא יכולה, והיא עושה. באמת נראה לך שפוליטיקאי שיודע שהוא עבריין מין היה מספר על כך בגאווה בריאיון בעיתון מבלי שהיה נפתח נגדו הליך פלילי כלשהו?
    יכול להיות שאלקין הסתכן בניהול הרומן (אני בספק כי לפי הריאיון היא זו שהתחילה איתו), לא משפטן, אבל ברגע שהיא הלבינה את זה בדיעבד אז הוא לא עבריין מין לפי שום הגדרה ומקומו לא בכלא. אגב גם אם רומן בין מורה ותלמיד מתגלה אחרי שכבר מלאו לו 18 והוא מלבין את זה, זה חוקי.
    כשהשוטר הגיע למקום כבר לא הייתה אלימות, הבעל אפילו שלח את אשתו אלינו הביתה כדי ש'תכבה את הלהבות', ושם השוטר דיבר איתה והבין ממנה שהיא לא תתלונן בשום מצב. אין לי מושג אם הוא דיווח לרשויות הרווחה אבל הבעל לא נעצר.

8. סיונרה Member

תן דוגמא למישהו שנכנס על זה לכלא

9. Roma מנהלים

אם מדובר בהגעה אחרי האירוע אז השוטר "צודק" אבל מספיק תיעוד בשביל שיהיה חקירה ובירור.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לוינסון יצא מלך העולם.

11. סיונרה Member

האמת לקח לך קצת זמן להעלות את זה לכאן.
    לוינסון אוהב את אמסלם באופן אישי, הכל טוב ויפה, אבל בשורה התחתונה מדובר בקלפטורקרט גזען שרוצה להקים את מפא"י 2 רק שהפעם המזרחים יהנו מהשלל.

12. רוברטו באגיו31 Member

מצטער על הדרמתיות, אבל קשה להישאר אדיש לשרה ב"ק היקרה ולכאב שכל יהודי מאמין מרגיש בימים אלו .

זו תקופה לא קלה לעם ישראל, הדם רותח והדאגה גדולה אל מול ממשלת הטרור שקמה לנו, אין לי ספק שההיסטוריה עוד תשפוט בחומרה את בניטו ואת מעשיו .

אסור להתייאש וחובה להמשיך ולהפעיל לחץ 24/7 על בניטו וחבריו תומכי הטרור, עד שבעזרת השם הממשלה הזאת תיפול .

עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה .

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

חס וחלילה 24/7!!

https://media1.tenor.com/images/95f16ce0a8badfe6cec25b32e9d4658d/tenor.Xxx?itemid=12235624

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/21
  14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אם הם אומרים שהיא מחבלת כנראה שזה נכון.

Mamadu ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. Roma מנהלים

טוב, אם הארץ אומרים שיהודי זרק בקתב על בית יפו של ערבי ביפו\יהודים תקפו אישה ערבייה בהיריון זה בדוק נכון. למען הסר ספק זה לא נכון והאירועים היו הפוכים בשביל ההזויים שעוד קוראים את השקרים שלהם.

---

ארורים תהיו כל עובדי עיתון הארץ.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.