תקשורת או תשקורת?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏25/11/16.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

Roma אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

יכול להבין את הטעות, היא נראית הכי אשכנזית שיש. אפילו השם משפחה לא מסגיר

(כן אני ציני)

3. סיונרה Member

בעולם נורמלי אנשים היו תוהים איך אתה לעזאזל יודע איפה נולדה סבתא של טלי מורנו

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מורנו שם מזרחי. אין אופציה אחרת.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. סיונרה Member

אז כל התזה שלך מבוססת על הערכה? יכול להיות שסבא אחד מזרחי והשאר לא. אין לי מושג מה המוצא שלה ואני גם לא מתכוון לברר,
    אני בטוח שאם ברק רביד היה מזרחי, לא היית מפקפק בהרגשה האישית שלו. לא מבין באיזה זכות אתה עושה את זה עכשיו.

LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אז אתה טוען שהמנכ"ל המרושע של חדשות 13 הלך לבית התפוצות, מצא שלטלי מורנו יש גם שורשים אשכנזיים על אף שמה המזרחי וכך הבין שאפשר לפטר אותה? חבל, כי הוא יכל לחסוך לעצמו את הנסיעה ופשוט לפטר אשכנזי מובהק כמו דרוקר, גליקמן או סגל.

אני מזלזל בהרגשה שלו א' כי הטיעונים שלו מגוחכים, וב' כי היה אז גל פיטורים בחדשות 13 ופיטרו מכל הבא ליד, אז מבאס בשבילו שהוא נכלל שם אבל להפוך את זה לרדיפה נגד אשכנזים זה הזוי.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. סיונרה Member

למה בית התפוצות? הוא דקר אותה עם סיכה כשהיא לא שמה לב ושלח את מה שיצא לבדיקת DNA בארה"ב, כי אין שום דרך סבירה אחרת לדעת מה המוצא של אדם שאתה עובד איתו אם זה מעניין אותך... לי אישית אין מושג מה הלך בחדשות 13 לפני הפיטורים, אני לא הייתי שם ומניח שגם אתה לא. הוא אומר שהוא פוטר בגלל זה, אני לא מציע להתחיל חקירה של היועמ"ש על אפליה אסורה אבל בטח לא להגיד בוודאות שאתה אומר שלא היה כלום.
    מה שכן, יש כאן כשל לוגי מטורף: אפשר שכמה אנשים יפוטרו מכמה סיבות שונות. היו צריכים לעשות קיצוצים, ברק רביד פוטר כי הוא אשכנזי, טלי מורנו כי היא לא שותה ורוקדת מספיק באירועים של החברה (אם הייתה מתלוננת על זה, אז יכלנו להגיד "הנה ברק רביד בטח לא פוטר כי לא כיף איתו במסיבות"?) ועקיבא נוביק כי לא אוהבים את הפרצוף שלו. האם בשביל להפריך טענה של בנאדם על כך שלא לקחו אותו לחברה כי הוא מזרחי, מספיק להראות שיש בחברה מזרחי אחד? אם זה מה שזה אומר, אז סבבה. אני מוכן להגיד שברק רביד אידיוט, בתנאי שאתה תסכים שמעכשיו זה התנאי לביטול של טענות על אפליה.
    במרצ ישמחו לשמוע שאתה לא חושב שהם גזענים כי יש להם מזרחים ברשימה.

oranfu ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  8. yakov_y YNWA

טלי מורנו לא פוטרה מחדשות 13.
    הורידו אותה מתפקיד מגישת החדשות וניסו למצוא לה תפקיד חדש בערוץ והיא בחרה לעזוב, פיטורים זה לא ואין קשר לפיטורים של ברק רביד.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

לפי הסטנדרט שלך, מספיק שיהיה שם ימני אחד כדי שהטיעון הזה לא יהיה תקף.

11. רוברטו באגיו31 Member

זה היה ברור שמתישהוא מישהו ינסה להיפטר מאיבגי המצויין, לדעתי זה היה קורה בלי קשר לממשלה הנוכחית.

השבט הלבן הגזעני לא מסוגל לתת לבני עדות המזרח שהם גם "במקרה" אנשי ימין ועוד כאלה שמזדהים עם הליכוד, להיות אחראיים על תחנות שידור ציבוריות .

אגב, שימו לב לחרפה הזאת :

"חרפה" • אשת השר תקפה את נתניהו בשידור - בחדרי חרדים

הזונה התקשורתית גאולה אבן מנצלת את היותה "עיתונאית" בתאגיד השמאל לאשכנזים בלבד, לתקוף את היריב הכי גדול של...בעלה .

יש ניגוד עניינים יותר גדול מזה ?
    ועוד בתאגיד שאמור להיות ממלכתי ומתוקצב במאות מיליונים מתקציב המדינה .

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אם מישהו בערוץ 12 היה רוצה לסלק אנשים משפיעים מהימין, נראה לי שהם היו מתחילים בעורך ישראל היום הלא קוהרנטי שמופיע בתוכנית נצפית קצת יותר מאשר בתוכנית בוקר.

ב. ככל הידוע לי איבגי ממשיך להגיש את התוכנית שלו בגלי צה"ל. אני לא יודע איך מישהו יכול לקבוע שהוא היה "מצוין" כראש מערכת החדשות, בדיוק כמו שאני לא יכול לטעון שהוא היה "גרוע". אנחנו לא באמת יודעים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. רוברטו באגיו31 Member

באמת תודה לערוץ 12 שנותנים לביסמוט "לדבר" באולפן שיש אל מול 5 אנשי תקשורת אחרים שעויינים אותו ואת הדברים שהוא אומר .
    הרי כל פעם שהוא מדבר, קושמרו נכנס ללחץ ולכוננות " בואו נסתום לו את הפה כמה שיותר מהר לפני שיספיק להגיד משהו משמעותי " .

כשאני אומר שאיבגי מצויין, אני לא מתייחס לעבודה שלו בגלי צה"ל אלא באופן כללי עליו כעיתונאי מוכשר מאוד ובחור צנוע שצמח מלמטה ולא התקבל למקומות עבודה בזכות קומבינות .
    צריך להעריך אנשים כמו איבגי שגדלו במשפחה קשת יום ולמרות זאת הצליחו לשבור תקרות זכוכית בזכות עבודה קשה וכישרון .

ושוב...זה שיש איבגי אחד או ברדוגו אחד יוצאים מן הכלל -- לא מעיד בכלום על הכלל .
    90% מגלי צה"ל לאורך 40 שנה זה שמאל אשכנזי שבטוח שהם היחידים שראויים להגיש תוכניות בתחנת רדיו ממלכתית/ צבאית .

zivmay אוהב/ת את זה.
  14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיפור של איבגי נחמד והכל, אבל בסוף הוא חומר למאסטר שף. השאלה היא איך הוא בתפקידו. כמגיש הוא נראה לי סבבה ואולי בגלל זה הוא נשאר כמגיש. כמנהל? אין לי מושג. היה תחקיר בהארץ שלא הוציא אותו טוב - אם כי אני מניח שתחקיר פסול מראש בגלל שהוא בהארץ.

ולמען איבגי עצמו, לא הייתי שם אותו בשורה אחת עם ברדוגו. איבגי הוא איש תקשורת טוב שהוא גם מהימין. ברדוגו הוא שופר שנמצא בתקשורת מטעם נתניהו.

YYY אוהב/ת את זה.
  15. yakov_y YNWA

אמיר איבגי הוא אחד האנשים הכי טיפשים שיש לימין הישראלי להציג, לא סתם לועגים לימין כי אנשים כמו איבגי מייצגים אותם, טוב שעזב.
    אחימאיר עם מעיין אדם בפאנל אם אני לא טועה, ממש צוות מנצח לימין הישראלי (למרות שבמקרה שלהם הם לא ימין, ביביסטים שהולכים אחרי העדר).