Football Manager 2010

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י שגיא, ‏16/10/09.

1. Robin Hood Member

כפי שנכתב פה, קבוצה בסדר הגודל של אתלטיקו מדריד, לפחות עם המוניטין שלה בתחילת המשחק ועם מוניטין הקבוצות הגדולות באירופה בתחילת המשחק, לעולם לא תצליח לקנות כוכבים כאלו בקלות. בנוסף לכך, גם הקבוצות הגדולות בד"כ לא אוהבות שמשלמים להן בתשלומים (לפחות במשחק), בטח ובטח על הכוכבים הגדולים. FM 2010 מציאותי באופן יחסי, בניגוד למה שנרשם פה, וכך גם מנגנון ההעברות. את מה שהמשתמש YAKOV?_A עשה אפשר להשיג רק במידה ומשתמשים באדיטור לפני המשחק (וכך תמונות לא ישנו זאת, שכן ניתן לקבוע העברות עתידיות והן ייראו כהעברות לגיטימיות לחלוטין), בעזרת אדיטור במהלך המשחק (אם יש דבר כזה לגרסה הנוכחית) או במידה והוא יצר יוזרים בקבוצות הרלוונטיות, תיסכל את הכוכבים הגדולים (שם אותם ברשימת ההעברות וניסה להתיר את חוזיהם) ולכן סלל את דרכם לקבוצה כמו אתלטיקו מדריד.

בכל אופן, תמונות לא יעזרו פה במידה והוא השתמש באדיטור או במידה והוא יצר יוזרים אחרים במשחק (אלא אם כן הוא יצרף פה תמונות בכל הנוגע למינויים ופיטורים בקבוצות הרלוונטיות), ועם כל הכבוד, אני מציע לאף אחד לא לקנות את הדברים הללו שכן המשחק לא יאפשר העברות כל כך לא מציאותיות. מי שלא מתבייש לרמות, ואז להתגאות בכך בפורום כזה או אחר, לא יתבייש גם לשקר. אני אישית לא מבין מדוע אנשים משחקים במשחקי מחשב, ובמיוחד במנג'ר, תוך כדי רמאות. מה הכיף במשחק אם אתם יוצרים קבוצה גדולה, המצליחה לזכות בתארים כדרך קבע, לאחר שרימיתם כל הדרך?

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/10
  2. Pipe Member

מתי יכניסו אופציית PED למשחק? אם רוצים להפוך אותו לבאמת ריאלי, צריכה להיות אפשרות לתת לשחקנים חומרים ממריצים לשיפור הופעה, ובהתאם בדיקות סמים רנדומליות שיכולות לתפוס את השחקן בכל רגע נתון. זה יהפוך אותו לממש מרגש. תארו לעצמכם את האל סיטי זוכה בפרמיירליג ושבוע לפני פתיחת הליגה כל השחקנים מושעים לשנתיים בגלל שנכשלו בבדיקות סמים, המאמן מואשם, יש סקאנדאל רציני. אני הייתי חוזר לשחק במשחק לפחות לתקופה קצרה (לא נגעתי בו מאז 04) אם זה היה זמין.

3. Igi Member

כן... לתמוך בחומרים אסורים, זה בהחלט הצעד החכם הבא שהם צריכים לעשות כדי להחזיר שחקנים אובדים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Joel Gion Member

אני גם בעד שיעשו אופצייה שאם ממש לא הולך לקבוצה כלשהי, האוהדים מתחילים להשתולל בקטע מוגזם. לשרוף כיסאות במשחקים, לאיים על שחקנים לא פופולריים או סתם לא בפורמה טובה (חלום לקבל בINBOX ידיעה שהאולטראס של יובנטוס חטפו את זבינה והם מענים אותו למוות), להתנקש בנשיא ודברים בסגנון. גם ככה אף אחד לא קונה כבר את החרא הזה, שיעשו מזה סאטירה וזהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. avdz7 Member

:aaa021:

6. Robin Hood Member

אינני יודע מהו המצב בישראל (אשר מהווה אחוז קטן למדי בכל הנוגע לאלו המשחקים במשחק זה ברחבי העולם, והישראלים, כמו היוונים, ידועים בעולם כאנשים המעדיפים לא לקנות את המשחקים אלא להוריד אותם בצורה לא חוקית), אך פוטבול מנג'ר הוא עדיין אחד ממשחקי הספורט הנמכרים ביותר בעולם, בעל משתמשים נאמנים רבים (כמוני), אשר "קונים את החרא הזה" (כיבכול) ונהנים לשחק במשחק המנג'ר המקצועי והטוב בשוק. המשחק, כולל כמובן גרסת 2010, נהנה גם מתמיכה רבה בקרב המבקרים, והתומכים הרבים מחכים בקוצר רוח ליציאתו של המשחק הבא. אולי מבחינתך זה חרא לא מעניין, וזה כמובן בסדר גמור, אבל עבור רבים אחרים מדובר במשחק המחשב האהוב עליהם ביותר והטוב ביותר בשוק משחקי הספורט.

בכל אופן, יש לקוות שבספורטס אינטרקיב מתאמצים לשפר אספקטים מעט יותר חשובים במשחק מאשר להוסיף דברים שכמעט ולא קורים במציאות.

7. קרלס פויול5 Member

אם כבר אז אני רוצה שיעשו אופציה למכור משחקים(וכמובן שיהיה סיכוי שיעלו על זה). אבל כמו שרובין הוד אמר יש דברים יותר חשובים לשפר.

8. yakov_y YNWA

1. השמירה שלי עם אתלטיקו מדריד הייתה מזמן כך שאני לא זוכר הרבה ממנה.
    2. רכשתי כ"כ הרבה שחקנים והייתי באמת לא מציאותי בגלל הכסף הרב שקיבלתי אז החלטתי לצאת מהשמירה כי היא לא מציאותית.
    3. אני נשבע לך ומוכן להביא הוכחה מכל דבר שתבקש שלא רימאתי. עד לא מזמן בכלל לא ידעתי להשמתמש באדיטור. הנה ההוכחות ואם תרצה עוד הוכחות אז בכיף, רק כדי שתצא מההודעה שלך ותכתוב שאני לא רמאי.

הייתי פותח עונה עם קבוצה והייתי הופך את כל הסגל, היום אני לא עושה יותר מ-5 העברות וגם זה מוגזם.

תאמינו לי שאני לא רמאי ואני מחכה שתכתבו את זה בהודעה שלכם, מסיקים לי סתם מסקנות בלי הוכחות.

http://www.siz.co.il/my.php?i=ngtmnvl4jguo.Xxx

* אני מנסה להעלאות את התמונות לכאן אבל לא מצליח, זה רושם לי: "אסור להשתמש בסיומת זו בפורום. פורמט תקין: http://www.domain.com/picture.Xxx, פורמט בלתי-תקין: http://www.domain.com/picture.one.Xxx".

אפשר אתר אחר להעלאות תמונות ?

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

www.imageshack.us

www.tinypic.com

10. SeRgInHo Member

אתה לא מבין אבל שזה פשוט לא הגיוני? גם אם לאתלטיקו (או לכל קבוצה אחרת) בעונה הראשונה יהיה מיליארד לש"ט לרכש ומשכורת של 10 מיליון בשבוע, אי אפשר להביא ככה לא את רוני ולא את פברגאס.
    אז לא למכור פה כל מיני סיפורים הזוים.

11. yakov_y YNWA

12. Robin Hood Member

זה מביך שאתה ממשיך להתעקש על השקר שאתה מנסה למכור פה. אף אחד ששיחק במשחק הזה בצורה רצינית ולאורך זמן יאמין לך שהיית מסוגל לבנות סגל כזה, לקנות את השחקנים הללו, ולשלם את הסכומים הללו לאחר שנתיים בלבד כמאמן אתלטיקו מדריד.

וכמו שרשמתי קודם לכן, אינני חושב שיש ערך לתמונות סתמיות וחסרות קונטקסט:

13. yakov_y YNWA

תתבייש לך שבלי הוכחה אתה קורא לי רמאי.
    אני מבקש ממך לפתוח עונה עם אתלטיקו מדריד (אגב, קבוצה כיפית) ולנסות לרכוש את פאברגס ותראה שתצליח לקנות אותו, את ווין רוני ואת פרננדו טורס.

עאלק שקרן, תנסה את זה ונראה מה תגיד.

עריכה:
    עליתי על רעיון, בוא תלמד אותי איך אני עושה את השמירה שלי להורדה ואתה תוריד אותה ותבדוק אם נגעתי באדיטור או לא, מה אתה אומר ?

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  14. Robin Hood Member

למרבה הצער, אתה בהחלט מצטייר בדיון זה כרמאי (בכל הנוגע למשחק) וכשקרן. כפי שאני ורבים אחרים רשמו לך, אין שום סיכוי שהצלחת לעשות את מה שעשית בצורה כשרה. אתה מוזמן לשחק את המשחק בצורה בה אתה בוחר לשחקו, אך אל תחשוב שמישהו יתרשם מ"הישגים" מוזרים כמו אלו שהצגת פה (קרי אומר, החתמתם של השחקנים הרלוונטיים), עקב הצורה בה הוא תוכנת. כאדם אשר שיחק בפוטבול מנג'ר כבר שנים רבות (עוד בתקופה בה המשחק הנוכחי היה צ'מפיונשיפ מנג'ר), ובגרסת 2010 כבר פעמים רבות עם קבוצות שונות אני יכול לומר בוודאות כמעט מוחלטת שבהחלט רימית כל הדרך בבניית הסגל הזה. אתה צודק באי יכולתי להוכיח זאת ולכן מדובר בהשערה בלבד, אך במקרה הזה, מדובר בהשערה חזקה למדי המבוססת על היכרות טובה ומעמיקה עם המשחק.

בכל אופן, אף אחד מאיתנו לא יוכל לבדוק אם "נגעת באדיטור" מהסיבה הפשוטה שכל אחד יכול לקבוע העברה עתידית שתיראה "כשרה" לחלוטין במשחק עצמו. כפי שרשמתי קודם לכן, ישנן שתי אופציות עיקריות בהן יכולת לרמות כפי שרימית - להתעסק באדיטור וליצור יוזרים פיקטיביים במשחק על מנת לקנות שחקנים מהקבוצות הרלוונטיות. לכן, רשמתי בצורה מפורשת כבר מספר פעמים שלא ניתן יהיה לבדוק בצורה רצינית את מהימנות דברייך.

אגב, איך שיחקת את המשחק הזה "ממזמן" ואתה לא זוכר אותו אם בהודעה הראשונה שלך בדיון זה כתבת שאתה נמצא בעיצומה של העונה השנייה שלך עם המועדון, ונשמעת כלהוט להמשיך את השמירה הזאת? מוזר מאוד, אלא אם כן אתה סובל מאובדן זיכרון לא קל.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/10
  15. yakov_y YNWA

אני אומר לך בוא אני יוכיח לך שאני לא רמאי ואני יעביר לך את השמירה עם הורדה ואתה תבדוק אם אי פעם פתחתי יוזרים ורימתי במשחק, תבדוק את כל ההיסטוריה.

לא הבנתי את השאלה השנייה כי אתה לא יודע להסביר אותו כ"כ, תקצר במילים ותשאל שוב בבקשה.