Football Manager 2010

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י שגיא, ‏16/10/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא איך לעזאזל אתה טוען שאתה לא זוכר את השמירה הזאת כי היא הייתה ממזמן אם לפני חודש אמרת שאתה בעיצומה של העונה השנייה?

2. StevieG Member

אני רוצה לשתף אתכם במשחק אדיר שאני עכשיו משחק בו. אוקיי, התחלתי עם ליל, בעונה הראשונה הבאתי שחקנים ב14.75 מיליון פאונד ומכרתי ב12.50. השחקנים הבולטים שהבאתי היו Coentrao בהשאלה מבנפיקה, Ferronetti)החתמה מעולה לקבוצה כמו ליל), Ticinovic, Vered, Adam Johnson on loan.
    זכיתי באליפות צרפת באותה עונה. בעונה השנייה קיבלתי יותר תקציב והתפרעתי קצת עם הרכש. בחינם הבאתי את אוגוסטו פרננדז המצויין, והבאתי גם את פאביו קואנטראו ב3 מיליון פאונד, וולדו פונצ'ה ב1.5 אליירו אליה ב16, ניקולאס אוטמנדי ב19.5 מאייאקס, ניימאר ב23, רובן דה לה רד 2.6, מריו בלוטלי בהשאלה ומילבסקי בבוסמן. בסה"כ שחקנים ב82 מיליון כשאני מוכר שחקנים ב47. שוב זכיתי באליפות וזכיתי גם בגביע אופ"א. עונה לאחר מכן הבאתי את בלאיס מאטוידי ב14.75, באלוטלי ב24.5, סקהו ב19 ושרטיין ב11. סה"כ קניתי ב71 ומכרתי ב13. שוב, זכיתי באליפות. עונה לאחר מכן הבאתי את פלאייני ורומרו ב32 מיליון פאונד(ביחד) והתעצבנתי על ההנהלה שלא הסכימו לת לי חוזה ליותר משנתיים אז חשבתי להתפטר. למזלי ראיתי שליברפול בדיוק פיטרו את בניטז, אז עברתי לליברפול. הם היו במצב נורא. מקום 14 בליגה(בנובמבר) בלי שחקנים אנגלי כמעט בכל הסגל שיעמדו בתנאים של ההום גרואן ועם הרבה תקציב לבזבז. איך שהגיע ינואר הבאתי ישר את מסוט אוזיל וסיימון קייאר(שניהם עלו 30 מיליון פאונד כל אחד) ובנוסף הבאתי גם כמה אנגלים כמו מייקל ג'ונסון, ג'ון בוסטוק בהשאלה, ג'יימס ווהאן והרכישה הכי טובה שלי, קירן גיבס ב4.7 בלבד(היה ברשימת העברות). מכרתי את סטיבן דפור, יוסי בניון ומרטין סקרטל כדי לממן את ההעברות האלה. סיימתי מקום 5 באותה עונה שהיתה מזעזעת. הפסדתי מלא והצלחתי להתחיל לשחק כדורגל רק לקראת סוף העונה וככה סיימתי מקום 5. הרכישות שעשיתי בסיום אותה עונה לא היו גדולות במיוחד. רכשתי כמה ריג'נים צעירים ואת תומאס מולר שהוא אחד השחקנים הכי טובים במשחק הזה לדעתי. סקורר ענק. כל עונה הוא בדאבל פיגרס בליגה מבחינת גולים ואסיסטים. מומלץ! זכיתי באליפות בפוטו פיניש על פני ארסנל. 84 לי 82 להם. מכאן והלאה השתלטתי על הליגה. בפרה סיזן רכשתי את אלכסיס סאנצ'ז ב35 והוא היה הרכש העיקרי שלי. הוא גם הרכש היקר ביותר שביצעתי במשחק. שוב זכיתי באליפות. לאחר מכן הבאתי את זראטה, לוקאקו ודז'ודז'אק ההונגרי בחינם. הבאתי בנוסף את ממאדו סקהו ב11.5 בלבד מליל והבאתי ריג'ן מדהים. בלם ספרדי בן 20 1.93 20 בג'אמפינג, 18 בתאקלינג 19 במארקינג ו17 בהדינג. בקיצור בלם מושלם רק ב8.5 מאינטר(השאלתי אותו מקודם והוספתי סעיף של אופציה לקנייה). זכיתי בליגת האלופות ובליגה ולאחר מכן הבאתי את מוסא סיסוקו בחינם.

עכשיו אני מאמן את ספרד במונדיאל 2018 בסין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מקווה שתהנו ותקראו אשכרה את זה אולי תחכימו ותהנו מהשחקנים האלה. דרך אגב, אוטמנדי נמכר פעמיים אחר כך באיזה סכום של 100 מיליון פאונד בסה"כ וניימאר גם עלה למנצ'סטר סיטי איזה 57 מיליון פאונד.

3. George Best Member

די, זה לא יפה תומר וכל האחרים, למה שהבנאדם יבוא וישקר לגבי עונות שעבר במנג'ר?

אני למשל פתחתי עונה עם סקסציה נס ציונה מהליגה הלאומית לפני כמה ימים, ובסוף העונה הראשונה החתמתי את כריסטיאנו רונאלדו (התלבטתי מעט כי אני שונא אותו), את רוני בכבודו ובעצמו (רונאלדו ורוני מופיעים בפייבוריטס פיפל האחד של השני כך שברור שהם ישמחו לשתף פעולה בכל קבוצה), והאמת שלא הייתי מרוצה מדודו גורש השוער אז הבאתי את קסיאס (שביקש להצטרף לרשימת העברות לאחר שרונאלדו נמכר).
    שילמתי ב-9827 תשלומים עבור כל שחקן (כל תשלום 10 שקלים + מנת פלאפל מעולה שיש בנס ציונה), ואני מקווה בסיום העונה הבאה (עליתי ליגה) לזכות באליפות ואולי אולי להעפיל לליגת האלופות.
    גם למפארד ווידיץ' הסכימו לעבור אבל אני מחכה לעוד כסף מההנהלה...

4. yakov_y YNWA

George Best
    עזוב אותם, הם חושבים שאני מרמה, שייחשבו.
    שייכנסו ל-FXP וייראו איך בלי אדיטור בונים סגל הרבה יותר גדול.
    עאלק אי אפשר להביא את פאגרבס ב-2 עונות ראשונות

5. SeRgInHo Member

אני כרגע עם ארסנל בשלהי העונה ה 11.
    סהF" ב 10 העונות הראשונות 6 אליפויות, 4 גביעי ליגה, 3 גביעים, 3 מגני הקהילה (שלושתם בשלוש העונות האחרונות), גביע אירופה אחד, שלוש פעמים רצוף גביע האלופות (בפעם הרביעית הפסדתי בגמר לולנסיה), 3 פעמים ברציפות אליפות העולם לקבוצות ו 3פעמים סופרקאפ אירופי.

82 שחקנים הבאתי סה"כ, בעלות כוללת של 945 מיליון ליש"ט. השיא זה 105 מיליון על אישאק בלפודיל מגנואה, שמתחיל את המשחק בקלמנט.
    מבין השחקנים המוכרים יש לי את (עדיין) את ססק, אוזיל, אלכסיס סאנצ'ס, אדלר, אספיליקווטה, מרקו ווראטי (מתחיל באודינזה), ווילשייר, קלישי, יאיא סאנוגו (אוקזר) וזהו בערך. כל השאר ריג'נים.

6. Yotam Member

:aaarofl:
    חחחח קרעת אותי מצחוקק !!!

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

עשיתי בדיוק מה שאמרת (הולך לא רע), אבל רק את ולוסו הצלחתי להביא. לא טורס, לא פאברגס ולא את רוני. מנצ'סטר יונייטד, ארסנל וליברפול סירבו לכל מחיר שהצעתי על השחקנים האלו.

8. yakov_y YNWA

בעונה 2 ???

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כן, בעונה שנייה. לא מצליח להוציא אותם מהקבוצות האלו.

10. Joel Gion Member

אולי גם תקימו ועדה שתחקור את האירועים ותביא לדין את האשמים הרשעים? אז הילד טיפל'ה נסחף בסיפורים, שיהיה לו בכיף.

התקנתי את המשחק רק לפני כשבועיים ואני לא משחק בו יותר מדי (צריך מחשב של NASA בשביל שהוא יזרום כמו שצריך, וכל פעם שאני נכנס האיטיות מבאסת אותי), אבל ההתרשמות שלי ממנו מאוד חיובית. נכון שלוקח זמן להתרגל לתפריט ולכל האופציות החדשות, אבל באמת שמדובר במשחק מעולה ומושקע. אולי זה רק אני, אבל נראה שסוף סוף יש משחק מנג'ר שבשביל להצליח בו צריך להבין לפחות טיפה בכדורגל ולא רק לקנות את השחקנים עם האלף כוכבים שהסקאוטים ממליצים עליהם. יופי של משחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין למה זה כזה מוזר לכם שyakov הצליח לבנות סגל כזה. אני גם בעונות מתקדמות ביותר עם ליברפול ומדי פעם באה איזה קבוצה דרג ב' (אצלי זאת יובנטוס שהפכה לקבוצת מרכז טבלה באיטליה) ומביעה עניין בכוכבים שלי כמו טורס והם מוחמאים ואומרים שהם ישקלו ברצינות הצעה כזאת כי אפשר לסרב למועדון כזה ודברים כאלה. שזה פשוט שטויות.

זה נראה לכם מוזר אולי אבל זה בהחלט אפשרי גם אם קבוצות דרג ב' לקנות שחקנים כמו טורס ופברגאס אם יש לך מספיק כסף. שחקנים כמו ג'רארד או פויול שיותר קשורים למועדונים שלהם זה באמת בלתי אפשרי אבל את הכוכבים הזרים בהחלט אפשר לקנות. רוני נשמע לי קצת יותר מוזר אבל אני מניח שגם זה אפשרי.
    אם הצלחתי עם מנצ'סטר סיטי לקנות את פברגאס בחלון ההעברות הראשון (קיץ 2009) אני לא רואה למה שזה לא יהיה אפשרי גם עם אתלטיקו, שוב, בהנחה שיש לך את הכסף. אני לא אוהב לזרוק כמויות אדירות של כסף שאין לי עם ה"טריק" של התשלומים ל48 חודשים כי זה מכניס את המועדון לחובות ענק. אני בדר"כ משתמש בזה רק כדי להשלים סכום קטן לרכישה גדולה כשהרוב מגיע על המקום, או אם מכרתי שחקנים בעסקאות דומות (הAI אוהב להציע עסקאות כאלה של תשלומים ולפעמים פשוט אי אפשר למכור בעסקה אחרת) ואז זה מתאזן.

12. George Best Member

אל תשווה, עם ליברפול ויובה קל יותר משמעותית מאתלטיקו למשוך תותחים.
    הסיכוי היחיד, שגם הוא לא הכי גבוה בעולם שאפשר להביא תוך עונה אחת בלבד את רוני, פברגאס ואת השלישי שהוא הביא, זה לזכות על העונה הראשונה באליפות וצ'מפיונס...ושוב, גם אז אני בספק.
    אתלטיקו קבוצה די ענייה שמתחילה עם תקציב מאוד נמוך.
    תוך עונה אחת אפשר לפנות מספיק כסף בשביל שחקנים ב200 מיליןן?
    אין שום סיכוי בעולם שהסיפור שלו אמיתי.
    ואגב, כמה פעמים הצעתי ליונייטד על רוני סתם כדי לראות בכמה הם מוכנים לשחרר אותו, אני לא חושב שיש הצעה כזו...

אם הוא היה אומר שאחרי 4 עונות הוא הביא את השחקנים האלה, וואלה, הייתי מאמין כי זה כבר הרבה יותר הגיוני.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/10
  13. avdz7 Member

זוכרים את הFM WEEGIE שהיה מעדכן את ההעברות בקיץ?
    אז את זה אין כבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אז הנה משהו בסגנון (לא מקצועי כמו הווג'י, אבל עדיין משהו): http://www.megaupload.com/?d=JBGPSSUZ
    לשים את הקובץ ב"המסמכים שלי"\ספורטס אינטרקטיב\פוטבול מנג'ר 2010\אדיטור דאטא
    העברות מעודכנות ל15/8

אפשר בנתיים להעביר עם זה את הזמן עד עוד חודשיים וחצי...

אגב, ראיון עם מנכ"ל SI לגבי המשחק החדש:
    http://fmisrael.com/Article.aspx?id=872
    אהבתי מאוד את החידושים (השיחה האישית עם השחקן נראית לי אופציה מעניינת)!

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/10
  14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

המוניטין ליגות דינמי הוא אדיר. לקחת קבוצה מליגה קטנה ולהכניס לטובות באמת (זה לא היה אפשרי בעבר). ב-2007 הייתה לי שמירה של משהו כמו 20 עונות עם באזל משוויץ, זכיתי מספר פעמים בליגת האלופות ובאופ"א, אבל לא חל שיפור במעמד הליגה.
    מחכה בקוצר רוח.

15. avdz7 Member

המוניטין הדינמי של הליגות באמת אדיר.

אז פתחתי לבנתיים (כדי להעביר את הזמן) עם הספרס במאגר נתונים החדש ששמתי למעלה.
    סיכום יולי-אוגוסט: תחילה, שמתי דגש על הבאת חלוץ ובלם. החלוץ לואיק רמי (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx) בא מניס תמורת 12 מליון ליש"ט, ואחרי הרבה זמן של חיפוש בלם (כולם יקרים) נאלצתי לשפוך כסף על בוקטי מג'נואה תמורת 14 מליון ליש"ט במזומן ו3.75 מליון בadd-ons.
    רק אחרי ההחתמות שמתי לב לכמה שחקני זבל מיותרים בסגל. נפטרתי מג'ינאס (עזב לנאפולי תמורת 5.25 מליון פאונד), מבנטלי (עזב לברמינגהאם תמורת 4.5 מליון פאונד), מרובי קין (עזב לפיורנטינה תמורת 8 מליון פאונד) ואוהרה (שעזב לאברטון תמורת 3.5 מליון פאונד). בסך הכל גייסתי 21.5 מליון פאונד מהמכירות הללו.

המשחקים: הגרלתי את שחטאר במוק' האלופות.
    לפני כן מתארחים בבלקפול - מחזור הפתיחה. דפו ובייל כ"א עם צמד בדרך ל4-1 קליל. פתיחה בסטייל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    אחרי זה משחק קשה מול שחטאר בליין. האוקראינים עולים ראשונים על לוח התוצאות אבל דפו ומודריץ' משלימים מהפך וזה נגמר 2-1.. תוצאה לא הכי טובה
    חוזרים לליגה, 2-2 מול בולטון (לנון ודפו) בחוץ, הגנה לא יציבה.
    אחרי זה הגומלין באוקראינה. קראוץ' כובש ראשון, ואז הם משווים, ואז דפו כובש (בדקה ה43). משם ידעתי שזה כבר גמור.. נגמר 2-2 והנה הבית שהוגרלתי לתוכו: סביליה, ספורטינג, אנחנו ואוניראה. הכי קל שיכלתי לבקש!
    אחרי הגרלת הבתים משחק אחרון לחודש אוגוסט - מארחים את פולהאם. במחצית הראשונה זה 0-0 משמים ובמחצית השנייה זה כבר קונצרט.. רמי, דפו, דוסנטוס ומודריץ' כבשו במחצית השנייה, בדרך ל4-0 סוחף!
    בנתיים זה מאוד מהנה... זה גם אתגר נהדר, מצד אחד להגיע כמה שיותר רחוק בצ'מפיונס, ומצד שני במסגרת הליגה לנסות ולהמשיך לשמור על הטופ 4 - מה שמאוד קשה...

ההרכב החזק ביותר (משחק ב4-4-2):
    ---------------גומס
    אסו-אקוטו, בוקטי, קינג, צ'רלוקה
    בייל, מודריץ', הדלסטון\פלאסיוס, לנון
    -------קראוץ'\רמי, דפו

אגב, דפו פשוט קילר מדהים במשחק!

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/10