Football Manager 2010

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י שגיא, ‏16/10/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטע מבאס...
    אני לקראת סוף העונה שנייה עם ליברפול (אחרי עדכון סגלים עד ה12 לאוגוסט אם אני זוכר נכון), לקחתי בעונה הראשונה אליפות עם 93 נק' ואחרי מאבק ארוך עם צ'לסי. בקיץ עשיתי מהפכים בסגל שנמשכים עד עכשיו, והעונה לקחתי את גביע הליגה והגעתי לחצי גמר ליגת האלופות נכון לעכשיו (הוגרלתי מול מילאן). בליגה אני מקום רביעי עם 31 משחקים ו71 נק' כשבמקום הראשון צ'לסי עם 32 משחקים ו73 נק', כך שתיאורטית אני גם קרוב מאוד למקום הראשון.

ועכשיו לקטע המבאס עצמו - במשחק ליגה מול אברטון ג'רארד נפצע לי ל8 חודשים. חתיכת דבר מרגיז, הוציא לי את כל הרוח מהמפרשים. זה לא שאין לי מחליפים (אני משחק במערך עם 3 קשרים התקפיים, כך שיש לי לא מעט מחליפים) אבל זה פשוט לא אותו דבר. אני שוקל להפסיק את העונה, עד כדי כך...

סעמק!

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/10
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש תאריך יעד למשחק החדש? אחרי איזה שנתיי-שלוש שלא נגעתי במשחק אחרי העונה של אינטר והסגל של מכבי אני מרגיש דודא למשחק.

3. avdz7 Member

סוף אוקטובר, עוד חודשיים וחצי

4. Butragueño מנהלים

אני לא יודע אם זה קשור. אבל אחרי עונה חלומית עם מכבי חיפה, יותר נכון 3 עונות, יצא לי שחקן נוער משהו מפחיד:

http://www.fmisrael.com/images/pics/1054.Xxx

עכשיו הקטע, שהוא כל שבוע ושבוע מתקדם יותר ויותר, ממש מפחיד.

5. yakov_y YNWA

ריג'ן מפחיד.
    לא ייאמן שהוא חלוץ עם 13 הגנה, 20 בסיומת והוא רק בן 19, פשוט מפחיד.

6. המבין Member

זה ריג'נן קטלני! הממוצע גולים שלו מדהים

7. Butragueño מנהלים

אני האמת מחכה כבר לחדש. אני מהחורשים של המשחק הזה.
    הצלחתי להביא כבר את nemnja matic מצ'לסי, ואת axel witzel או משהו דומה מסטאנדרד , שני שחקנים מטורפים.

8. hai80 Member

עברה עליי עונה נחמדה מאוד, התחלתי את העונה עם ריאל והצלחתי לא רע בליגה ובליגת האלופות, באיזשהו שלב באמצע העונה התרחקתי מהצמרת ואחרי שעליתי מהבתים אך ראיתי שאני דועך בליגה החלטתי לוותר ולהתפטר כי אליפות כנראה ולא אשיג [הפער היה 10 מבארסה והייתי באמצע הטבלה] , היו כמה קבוצות שפיטרו את המאמנים וביניהן הייתה בריסטול סיטי מהליגה הראשונה באנגליה, הם היו מקום 18 והחלטתי שזה אתגר נחמד להציל קבוצה מירידה. הקבוצה עמדה יפה על המגרש במשחקים שאימנתי אותה, ההתקפה תפקדה באופן יוצא מן הכלל כאשר כמעט כל משחק אני כובש [במיוחד DUFFY , חלוץ ברמה גבוהה מאוד לליגה הזאת] , אך ההגנה לא היתה יציבה בעליל מה שלא אפשר לקבוצה להתקדם. הקבוצה לא היתה יציבה ופעם ניצחה פעם הפסידה כאשר כל משחק כמעט אנחנו שולטים במשחק ומבקיעים .. רק ההגנה הרסה וחבל אך בסופה של עונה הצלחתי להציל את הקבוצה מירידה.

תשמעו, זה פשוט הרבה יותר כיף לאמן קבוצה כזאת, בריאל כל שער שמובקע היה סבבה... פה? כל גול מקבל הרבה יותר משמעות וזה הרבה יותר כיף.

עכשיו אני מחפש קבוצה חדשה, הרגע סיימתי את העונה והגשתי מועמדות לויאדוליד שירדה ליגה במטרה להעלות אותם חזרה לליגה הראשונה. מקווה שילך טוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. orend84 Member

עונה שלישית אם סטוק קניתי חלוץ בן 17 מטוטנהאם
    מחזור ראשון נגדם וכמובן שלושער שלו [=

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין טופל, אפשר למחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/10
  11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה דודא יכולה להיות אחרי העונה של אינטר? אין דבר יותר מבאס מלקחת קבוצה שכבר גם ככה זכתה בהכל. לא לקחתי את אינטר במשחק הזה מאז הקלצ'ופולי, פשוט שום אתגר. גם מכבי אני חושש הולך להיות פשוט קל יותר מתמיד (לא שבד"כ זה לא קל בארץ).

מישהו פה ניסה פעם להוריד את כל ההרחבות לליגות שיש במשחק הזה? יש שם אופציה לפתוח את כל הליגות הסגורות במשחק, וגם כמה ליגות נמוכות בליגות קיימות (ישראל, אנגליה, וכד'). מישהו ניסה?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המשחק מושפע ישירות מכמות הכסף שהקבוצה של השחקן מבזבזת.

חבר שלי פתח עונה עם ריאל מדריד, ומשחק רק עם שחקנים ספרדים, מתחילת המשחק, הוא כרגע ב- 2031, בגלל שהוא משחק רק עם ספרדים הוא לא משקיע סכומים גבוהים בכלל, אין קניות של 30-40-80 מיליון, קונה את הכוכבים העולים שהם צעירים וזהו.
    ושהוא נכנס לרשימה של של הקבוצות העשירות הוא במקום הראשון עם 2.5 ביליון, במקום השני ברצלונה רק עם 500 מיליון.... בעונות רגילות, שהסגל הוא רגיל, מכל העולם, ומשתוללים בקניות התמונה נראית אחרת ומאוזנת הרבה יותר.
    מבחינת המשחק, כאילו רק הקבוצה של המשתמש מוציאה כספים בצורה גבוהה.

אין לי מושג מה אפשר לעשות עם זה... אני על תקן שליח של מסקנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  13. avdz7 Member

עדכון נתונים למנג'ר!!! עם כל ההעברות של הקיץ כמובן, תהנו:
    http://www.mediafire.com/?byxxd3u8dy73ehd

לשים את הקובץ בMy Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\editor data

יש רק בעיה אחת עם ליברפול שלא מופיעה בליגה האירופית (גם לא בליגת האלופות). אפשר לבד לסדר את זה באדיטור למי שיודע (אם צריכים פה עזרה תבקשו)... לא קריטי בכל אופן.

הערה ששכחתי לציין: חובה את פאטצ' 10.3 שיהיה מותקן.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/10
  14. Barrel Roll Member

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד הדברים היותר חדשניים במשחק הזה הוא שהוא מכריח אותך להישאר עירני ועל המשמר. הדינמיות שלו לא דומה לשום דבר אחר. אין פה איזה שילוב מנצח של הרכב וטקטיקה שייקחו אותך להצלחה נצחית. שחקנים כובשים בצרורות ונכנסים לבצורות, שיטות משחק לפעמים מצליחות ולפעמים לא, אני מאוד אוהב את ההיבט המציאותי הזה במשחק, גם אם הוא הורס לי את החיים לפעמים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx