NBA 2020/21: מילווקי באקס האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/11/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. GRANDE LAZIO Member

אף אחת לא תעבור את הלייקרס במערב. מספיק יכולת בינונית של לברון, חלוד, מכוסח אחרי פציעה קשה, ויכולת סבירה פלוס של הגבה כדי להגיע לגמר. המערב פרטיה אמיתית כבר הרבה זמן.

אם, אם יש קבוצה שיכולה להציל את הכבוד של הליגה המחורבנת הזאת זו ברוקלין. וגם זה אם גדול.

2. yakov_y YNWA

כמו שאמרתי לייקרס פייבורטים במערב (לוח משחקים, לברון והבעיות של הקליפרס בעיקר) אבל אני לא פוסל את יוטה והקליפרס, לא הייתי מהמר על העולה לגמר במערב.

במזרח זה או פילי׳ או ברוקלין, לא רואה את יאניס עובר גם אם ייתן תצוגת של לברון בשיאו.

אינדיאנה בדרך למכירת חיסול לפי מה שקראתי, הבעלים שלהם רמז שזה או ללכת הכי רחוק או להפסיד, לא להיות באמצע.
    מה עדיף, להגיע לפלייאוף ולהפסיד כמו הניקס ו-ווישנגטון או לקבל בחירת דרפאט גבוהה כמו יוסטון והפיסטונס ?

מתפלל בשביל דני שיעשו שם מכירת חיסול ובכלל זה הצעד הכי נכון למועדון, מה הסיכוי להנחית שם כוכב נוסף או במקום ראסל ? קלוש, אין הרבה נכסים לטרייד.
    ראסל וביל לא יובילו לשום מקום, עדיף להתחיל מחדש ובהחלט אפשר להשיג עליהם הרבה.

3. wings Member

פראיירים דאלאס. היו צריכים לנצח משחק אחד בבית ולסגור את הסיפור. עכשיו המומנטום והביטחון עברו לקליפרס. יש לי הרגשה שאם KP לא מתעורר במשחקים הבאים הם הולכים לעשות עליו טרייד. מילא שהוא סיכון בגלל פציעות, עכשיו גם כשהוא בריא הוא לא מספק את הסחורה. בינתיים במערב כל הסדרות צמודות. שלוש סדרות ב 2-2 ויוט'ה ב 2-1 כרגע.

4. wings Member

על ביל אפשר לקבל הרבה. על ראסל אני לא חושב. הוא בן 32 עם חוזה אסטרונומי אני חושב לעוד שנתיים.

5. Bruno Fernandes Member

דאלאס הקבוצה הכי בינונית במערב (עד מקום 11) . אין להם כלום ושום דבר בשביל לאתגר את הטופ 6 . הכל זה הברקות של לוקה,שכאמור היה די בינוני בסטנדרטים של עצמו .והוטראנים של הקליפרס כתשו אותם .(מוריס באטום רונדו הופעה אדירה בשני צידי המגרש ) רק הרדוואי הבן שווה מקום ברוטציה של הטופ 6 (וגם נגיד בדנבר או פורטלנד לא בטוח).,הם צריכים לעשות הרבה עבודה כדאי להיות קונדטרים אמיתיים ..

6. wings Member

בגדול אני מסכים איתך. יש להם כמה שחקנים משלימים סבבה, וחשבתי שעם שני כוכבים כמו לוקה ופוזינגס זה יכול להספיק לריצה יפה בפלייאוף, אפילו לרוץ עד הסוף אם הוא היה ביכולת שלו מלפני כמה שנים. לא יודע מה קרה לו, כנראה זה לא אותו שחקן עם כל הפציעות ואולי גם לא הקבוצה המתאימה. בכל זאת אחרי שני ניצחונות חוץ חבל שלא לקחו משחק אחד בבית. כרגע שכל הלחץ על לוקה והקליפרס עשו התאמות למשחק של דאלאס, זה נראה באמת שהקליפרס יקחו את זה, אלא אם דאלאס יפתיעו שוב עם יום קליעות מטורף משלוש.

7. Bruno Fernandes Member

כן אני זוכר שkd קרא לו יוניקורן lmao,תראה אני לגמרי מסכים איתך שהם יעשו עליו טרייד (במידה והם בסופו של דבר לא יעברו את הסדרה ).

8. wings Member

AD לא משחק אבל עדיין, 30 הפרש לפיניקס במחצית?! אין תלונות כמובן.

9. Bruno Fernandes Member

לילארד באחת ההופעות הקליעה מהגדולות בתולדות הפלייאוף שלא הספיקה , ודנבר העדיפה כנראה תעבור, פשע ספורטיבי אם שחקן כזה לא יקח אליפות (כנראה יעשה גארנט\ריי אלן עוד כמה עונות ויחתום המועמדת לקראת סוף הקריירה ) דאבל דאבל של 55 ו10 . Omfg באשר לפייקרס-בתחילץ העונה הימרתי שלא יקחו back to back ,בגלל הרקורד של AD כל עונה להחמיץ 25+,טפו טפו טפו עוד הופעה טובה של פיניקס באחת מ2 הבאים (רק שלא יחנקו) ולקחתי הקופה. ואמרתי על אליפות - פשע שלcp3 אין אחת כזו,ואני לא רואה את הסאנס עוברים את הגמר האיזורי.

10. GRANDE LAZIO Member

21 הפרש לפיניקס במחצית..

מודה ומתוודה, לא האמנתי שקיים סיכוי רציונלי שהלייקרס יעופו, בטח כבר בסיבוב הראשון. שמח לאכול את הכובע (?).

בוקר הופך לסופר סופרסטאר מול עיננו, אבל הבנאדם שהכי מגיע לו טבעת בליגה הזו אחרי 7000 עונות ו-5000 קבוצות זה CP3. אחד מגדולי הרכזים של דורנו.

יאללה, עוד מחצית!

11. Sturridge Member

בוקר אגדה.

קלאסי עכשיו הם עפים לדנבר.

12. Bruno Fernandes Member

דנבר עם מארי כשיר ביי-פאר הטובה במערב. להוציא את הלייקרס (שכצפוי סבלו מפציעות של לברון וad), מבחינת מאמן,רוטציה, מאצ'פים, צוות מסייע מרשים מאוד . עונה סדירה ופלייאוף לחוד. אני לא חושב שהייתה קבוצה העונה שהייתה מנצחת אותם בסדרה במערב עם מארי ובארטון כשירים. אבל גם אם פיניקס לא יעברו זה לא כישלון ענק כי חוץ מcp3 אין לה שחקנים מנוסים במעמד הזה , בניגוד לוטראנים של דנבר

13. סיונרה Member

דנבר עם סדרה משעממת בסטנדרטים שלה בלי משחק שביעי, מקווה שמול פיניקס הם יחזרו לעניין.

14. wings Member

דאלאס קליפרס סדרה מוזרה. כל קבוצה מנצחת את שלשת משחקי החוץ ומפסידה את שלשת משחקי הבית עד עכשיו. בדאלאס ישמחו להמשיך את העניין הזה. עכשיו שהלייקרס בחוץ הקלפרס נחושים מאי פעם. לא ראיתי את המשחק. אני רואה שפוזינגס עם 7 נקודות ב 31 דקות...

גיים 7 בשעה נוחה יחסית, מחר בצהריים שעון ארה"ב.

15. Bruno Fernandes Member

קוואי 17 מ25 .נתון הזויה

מצב נושא:
הנושא נעול.