NBA 2020/21: מילווקי באקס האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/11/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

2. סיונרה Member

מה פשר הפטיש של דטרויט לגבוהים בינוניים בשכר מוגזם?

3. yakov_y YNWA

אין לי מושג, כנראה קייסי או ה-gm רואים בקו הקדמי ובסייז בסיס לקבוצת כדורסל, יש הרבה מאמנים כאלה.
    בכל מקרה זה לא מעניין, המטרה בעונה הקרובה להפסיד, לתת לילד לפרוח, לנסות לתת צ׳אנס לצעירים הרבים ויש כאלה (סאדיק ביי אולי, ג׳וש ג׳קסון בצ׳אנס אחרון, לא חסר) ולצבור נכסים ולהעביר בטריידים (נניח ג׳רמי גארנט).

כנ״ל בפיל׳ יש את השיגעון הזה, עכשיו דראומנד מצטרף ורודי גיי.
    הכי מצחיק שזה ההפך ממה שדריל מורי עשה ברוקטס, טירוף.

4. סיונרה Member

מילא להיות ראש בקיר ולא להבין שגם גבוהים טובים כבר לא מתאימים לענף. אבל דטרויט גם משקיעים מלא כסף בגבוהים בינוניים.
    אני מניח שמורי פשוט רוצה שלקבוצה שבנוייה על אמביד תהיה אפשרות לשחק את אותו המשחק פשוט עם מישהו אחר.

5. Sweetness Justin Fields

קרנישובאס ומארק אברסלי עושים בית ספר בכל מה שקשור לניהול נכון של התקרת שכר.

הם מחזיקים ברוסטר את: ניקולה ווצ'ביץ', זאק לאבין, דמאר דרוזן, לונזו בול, בולד ממבה

ועדיין, שימו לב לזה:
    ביום שקרנישובאס הצטרף למועדון כתבתי כאן תנו לו שנתיים והוא מחזיר את השיקגו בולס להיות רלוונטים. אבל האמת? לא תיארתי לעצמי שעד כדי כך הוא יצליח להשפיע. כי עדיין בעל הבית זה אחד האנשים הכי קמצנים בספורט האמריקאי. אבל הוא מתוחכם, ממש. הוא ומארק אברסלי? זה הכי קרוב שראיתי לאוזי ודה קוסטה מהרייבנס.

6. k_700 Member

באמת מדהים. בול זה השיחוק הכי גדול שיש, לא חושב שיש פויינט גארד צעיר אחר שהיית רוצה לתת לו את הכדור בקבוצה כזאת.
    האפסייד שלו גדול, החוזה שלו נוח ומאפשר גמישות וגם יביא הגנה ממש טובה על העמדה.
    באמת עבודה גדולה הם עושים.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ים מדר עם דקות ראשונות מושלמות בסאמר ליג. שרק ימשיך ככה.

8. Sweetness Justin Fields

ממשיך לצמוח הילד, גם לגובה. הוא כבר פלוס מינוס 2.08

תראו כמה גדול פיזית הוא נראה ביחס לשאר או סתם ביחס לילד בן 19

הבולס מטפחים כאן מפלצת.

9. k_700 Member

השחקן הכי מטומטם בהיסטוריה של הספורט האמריקאי.

לפני שבוע הצענו לו 84 מליון ל4 שנים, רצה 100 מליון לפני שסגרו את ווסטברוק, מלו רק כדי לסיים על mle בבוסטון אחרי פחות משבוע.
    טיפש, כמו שהם אוהבים שם אצל הלאפרקונים.

10. yakov_y YNWA

@Sweetness
    איפה קראת שוויליאמס 208 ס״מ ? הגיע לליגה 201 ס״מ בגיל 19.
    ראיתי מעט מאוד את וויליאמס ושיקגו אשתקד,
    מסתמן כשחקן של שלשות והגנה, מזהה בו אתלטיות וחיית הגנה אבל לא בטוח כי לא ראיתי הרבה, לדעתי סטט׳ ישבור הרבה נתונים הגנתיים.
    צריך גם לבדוק אם הוא 3 או 4, גם הגנתית (סנטרים יכול לשמור ?) וגם התקפית האם הוא מספיק מוכשר לשחק ב-3.
    אני די בטוח שיש בחירות טובות ממנו בדרפאט הזה אבל נחכה לראות את העתיד, מליגץ הקיץ אני לא הייתי מתרגש אחרי שברוס בראון עשה שם טריפל דאבל וכיכב ובליגה הוא לא מראה את הפוטנציאל ההתקפי שלו ונראה כמו שחקן ליגת ווינר.

בנוגע לבולס,
    ציון 10 על ההתנהלות של ההנהלה והצוות המקצועי החדש, כל טרייד מטורף למרות שאני נגד המהלכים האלה כשיש 3 שנים רצופות של כישרונות בדרפאט.
    אני חושב שאני האדם היחיד בעולם שלא היה עולה בפלייאוף עם דרוזן בחמישייה, הגנתית החמישייה סופר בעייתית:
    לונזו - לאבין - וויליאמס - ? - ווצ׳ביץ׳.

יש כאן שחקן הגנה וחצי בחמישייה אם אני מפרגן לניקולה, בנוסף דרוזן אופצייה 3 בהתקפה סה״כ.
    אם דרוזן יציג את היכולת כששיחק בקנדה ויחזור להיות אולסטאר אז אני אסתום והמקום שלו מובטח גם אם ישמור כמו הארדן, בכלל בשיא שלו הוא שחקן אחד על אחד אדיר והפוטנציאל שלו להפוך להיות הכוכב הבלעדי של הקבוצה קיים.
    יש שחקנים שאני לא מפספס סטט׳ שלהם, מעבר לפיסטונס אני תמיד בודק את אבדיה, קוואי, דרק רוז, קליי, טי ג׳יי ליף כשהיה משחק, בן סימונס, יוקיץ׳, לוקה ו... דרוזן רק בגלל האחוזים לשלוש כשהוא זורק פעם ב...
    עונות של 9 ו-15 אחוז מהשלוש היו לבחור.

בעיה נוספת,
    הימורים מטורפים וחוזים ארוכים ובעייתים ללונזו ודרוזן, אם יצליחו ייצאו גדולים אבל אם לא...
    רואה בעיה קשה מאוד להיפטר מהחוזים האלה.
    קראתי שהכי הרבה שהציעו לדרוזן היו 73 מיליון ל-4 שנים, מה שהוא שווה, אני חושב שהספרס או okc אם אני לא טועה.
    דרוזן בגילו, שחקן שנשען על אתלטיות, חוזה כזה, לא הייתי לוקח, כנ״ל לונזו למרות שלונזו בסה״כ שנתון 1998

אני הייתי משאיר את הפיני, כמובן תלוי בכמה הוא רוצה את החוזה.
    בראון וקובי וייט מהספסל הם צעירים ושחקנים שאני מחזיק מהם.
    הקו האחורי מוכן ואיכותי, נחכה לראות מה ישמור בצבע ואיזה שחקנים יגיעו, כרגע העמדות האלה ריקות.

כרגע, הימור שלי זה פלייאוף קל וסיבוב ראשון או שני ולא יותר.
    במידה ודרוזן חוזר לשיא (לא מאמין וגם לא מאמין בלונזו שיצדיק את השכר) אז אנחנו מדברים כאן אחרת, מאוד אחרת ויש כאן קבוצה שהולכת עד הסוף, גם יש כאן שאלה האם לאבין וניקולה ייפגעו ואיך יסתדרו עם כדור אחד, האם לאבין יכול להיות מספר 2 בהיררכיה ?

11. yakov_y YNWA

לא מספיק החוזה המטורף של גורדון הייוורד עכשיו בשארלוט מאריכים חוזה לטרי רוזייר, 97 מיליון ל-4 שנים.
    מזכיר שזה מועדון שמשלם לבאטום עדיין 9 מיליון דולר לעונה.
    כ-64 מיליון דולר השליישיה הזאת לעונה.
    מועדון שלא יתקדם הרבה עם כל הכבוד לצעירים המוכשרים שנמצאים שם.

12. GRANDE LAZIO Member

פאו גאסול פרש.
    זמן להגיד תודה וכמובן להיזכר בזה... איזו תקופה chhh

https://lakersfanclubukhome.files.wordpress.com/2019/12/lakers_original.Xxx

13. Roma מנהלים

מה רע בחוזה של טרי רוזייר? מעל 20,4,4 בממוצע למשחק. יהיה אפשר להעביר אותו במידת הצורך בניגוד לחוזים אחרים.

14. yakov_y YNWA

אתה לא משלם לשחקן התקפה מצוין יותר מ-20 מיליון דולר לעונה ובגיל 32 החוזה שלו יגיע ל-26 מיליון דולר.
    לא מדובר באולסטאר או שחקן שיסחוב קבוצה, הפוטנציאל שלו היה ידוע עוד בבוסטון אבל את החוזה החדש הוא לא שווה.

גראנט וגון וול גם מרוויחים הרבה וקולעים 20 נק' למשחק, בפועל יש להם את האחוזים הגרועים לשחקנים שקלעו מעל 20 אשתקד.
    גארנט לא רק מפריע לפיסטונס עם הכישרונות הצעירים ולא רק נטל על 120 מיליון הדולר שמשלמת הקבוצה, מדובר בחיית הגנה אבל שחקן התקפה מרמה וגם לא בדרג השני בליגה.

שארלוט לא הולכים על בנייה מחדש, שיהיה, אני חושב שזה מפריע ללאמלו ושאר הצעירים אבל חוזה של 20 מיליון לשחקן שלא יוביל אותך לאליפות לא שווה.

גון קולינס לדוגמא גם לא שווה את החוזה אבל הוא שנתון 1997 ושווה אץ ההימור, יש פוטציאל שיהיה כוכב משנה ויוביל קבותה, רוייזר בן 27.

15. yakov_y YNWA

דירוג שלי:
    מזרח:
    1. ברוקלין.
    2. מיאמי.
    3. מילווקי.
    4. בוסטון.
    5. ניקס.
    6. שיקגו.
    7. הוקס.
    8. פילי׳.
    וושינגטון.
    טורנטו.
    אינדיאנה.
    שארלוט.
    אורלנדו.
    קליבלנד.
    פיסטונס.

מערב:
    1. לייקרס.
    2. יוטה.
    3. סאנס.
    4. פליקנס.
    5. דנבר.
    6. פורטלנד.
    7. ג״ס.
    8. דאלאס.
    קליפרס.
    יוסטון.
    ממפיס.
    מינוסטה.
    קינגס.
    ספרס.
    okc.

mvp: זאיון.
    מלך הסלים: מיצ׳ל.
    מלך האסיסטים: יוקיץ׳.
    גמר: ברוקלין - לייקרס.
    אלופה: לא יודע ולא יודע בעד מי להיות.
    שחקן ההגנה: AD, תיקון היסטורי שלא זכה עד היום.
    רוקי: ג׳יילן גרין.
    הימור פרוע: okc צוברת עוד בחירות דראפט בסיבוב הראשון.
    דני אבדיה לא ייראה דק׳ ובמעט ששיחק יהיה רע.

מצב נושא:
הנושא נעול.