NBA 2k10

הנושא בפורום 'פורום מחשבים, משחקים ואינטרנט' פורסם ע"י zivmay, ‏11/10/09.

1. Muurad Member

אני משוכנע שיש תרגילים לפנות שחקנים, אתה פשוט צריך לראות אותם לפני המשחק בplaybook איפשהו.. אבל אני לא ממש משחק בקבוצות ככה שאני לא יודע איפה בדיוק.

לגבי הג'אמפים, יש ב- presentation אפשרות של Jumpshot feedback , תנסה לשחק עם זה, זה יעזור יותר וככה תדע אם אתה זורק נכון.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/10
  2. SeRgInHo Member

תודה, זה השתפר קצת.

אתגר ג'ורדן ממש תוספת טובה, רק לדעתי היו צריכים ללכת עם זה עד הסוף. למשל לא ברור לי איך לא שמו את פיניקס 93 עם בארקלי וקווין ג'ונסון שהסדרה בינם לבין שיקאגו הייתה מהיותר טובות והמטורפות (ניצחון בית אחד בלבד בשישה משחקים!!) של שנות ה 90, כולל משחק שלישי עם 3 הארכות. וגם אינדיאנה של רג'י חסרה לי.

3. c_web Member

בנתיים אני בהחלט דומה ביכולת לסקרמנטו המציאותית.
    ירדתי מרמה SUPERSTAR ל ALLSTAR . בסופרסטאר הייתי עם מאזן של 7-2 עלוב, אבל מאז השתפרתי קצת למרות שאין כ''כ הרבה הבדלים בין שתי הרמות האלו.
    העיקר שניצחתי את הלייקרס עם הבאזר בתחילת העונה, מחר (בדיוק כמו במציאות) יש לי משחק נגדם... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/10
  4. AFCA Member

איך משתמשים בכל התרגילים מהפלייבוקס? התרגיל היחיד שאני מצליח זה פיק אנד רול.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איך אתה עושה פיק אנד רול?

6. AFCA Member

מצאתי איך עושים תרגילים ארוכים, פיק אנד רול זה לחיצה ארוכה אני לא זוכר איך קוראים לזה אצלי זה L1, ואם עושים לחיצה קצרה בוחרים שחקן ואז תרגיל בשבילו.

תחפש מה זה, זה אחד מ-4 המקשים אחרי המקשים של זריקה, מסירה, הוט סטפ ופייק פאס.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/10
  7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

במשחקי הפלייאוף איך אני משנה את החמישייה עוד לפני המשחק כדי שאוכל לשלוט בכל הסגל ?

8. SeRgInHo Member

תגידו כמה דק' כל רבע ובאיזה רמה אתם משחקים?

9. avdz7 Member

ברגיל אני משחק על 5 דק' ברמת אולסטאר
    אבל הפעם אני מנסה לבנות שמירה מעניינת. עשיתי פלייאוף עפ מיאמי, 10 דק' רבע, אולסטאר... איזה כיף זה! חבל על הזמן... זה אמנם הרבה 10 דק' לרבע אבל כשיש סקור אמיתי זה הרבה יותר כיף... משחק אחד ביום אני עושה.
    המשחק אשכרה מקבל אווירה אחרת שזה פלייאופס

10. SeRgInHo Member

5 דקות? כשהתחלתי לשחק עשיתי 10 דק' רבע וקלעתי בלחץ 70 נק'. אחרי זה התאמנתי עוד קצת וזה הסתדר.
    עכשיו פתחתי עונה עם דנבר ו ב 12 דק' רבע קלעתי 125 ו 120 נק' בשני המשחקים הראשונים. אני אנסה עוד משחק או שניים ואם הסקור הזה ימשך כנראה אני אוריד את זה בחזרה ל 10 דקות.
    גם אני אגב משחק על אולסטאר.

11. benos Member

שאלה לגבי מוד ה"שחקן שלי", בדר"כ אתה בוחר סגנון משחק, גובה, משקל וכו' אבל השחקן בדר"כ יוצא ברמה נמוכה בהתחלה, אי אפשר להתחיל עם השחקן ברמה קצת יותר גבוהה?

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אבל אתה יכול לקבוע לשחקן סגנון משחק מסוים שישנה לו את הנתונים ויגדיל נתונים שיותר נחוצים לך אבל באותה מידה יוריד לנתונים שפחות מעניינים אותך.
    נגיד אתה מתחיל עם PG, אז אתה יכול לעשות אותו אול אראונד, שזה ממוצע כמעט בהכל במטרה שהשחקן הזה יגיע באיזה שהוא שלב להיות הגדול ביותר בכדורסל, בכל תחום, אתה יכול לעשות אותו מתחה במסירות ואז המנטליות הקבוצתיות והמסירות יעלו למשל, והזריקות ירדו וכו'.

דרך אגב, אני התחלתי ברמה השנייה, עם הטרייל בלייזרס, הפסדתי סיבוב שני בפלייאוף, אני כעת בעונה השנייה שכבר הספקתי לעלות לרמה הכי גבוהה, שזה פשוט תענוג, המשחק יותר מדי קל האמת, אני עכשיו עברתי בטרייד למג'יקס, עם נתונים של 17 נק' למשחק (!!) וזה המון ביחס ל4 דק' רבע ורמת hall of fame.

13. benos Member

מה הרמה שלך בעונה השנייה? אני מתכוון ל-RATING שלך כשחקן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/11
  14. avdz7 Member

הוציאו עדכון חדש למשחק..נעדכן כשיהיה קראק

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

72, אני בעונה השנייה בפברואר, בדיוק לפני האולסטאר.