ארסנל 2018/19 - I am a romantic fool

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏12/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ע"ס המשחק היום אני מקווה לראות את בלרין בספסל ואת טוריירה ולאק בהרכב לקראת ההמשך.

2. Clichy COYG

המשחק היום הרבה יותר מעצבן אותי מהשניים הקודמים למרות הניצחון:

1. בתחילת העונה אמרי אמר שהוא בונה על ראמזי, אני מקווה מאוד שזה לא היה כ'10'. כל האיכויות של ראמזי באות לידי ביטוי בכיסוי שטחים וכניסה מקו שני, בעמדה הזאת הוא הולך לאיבוד.

2. איפה משחק הלחץ? אם כבר קו הגנה גבוה לפחות שנראה לחץ 20 מטר מהשער שלהם, ברגע שכולם מתקבצים במרכז המגרש הפסדנו מכאן ומכאן.

3. על בלרין נאמר כבר הכל, דווקא ה-2 בישולים שלו אמורים להזקף לרעתו כי הוא נמצא כל כך הרבה פעמים במצב של יצירת מצבים.

בצד החיובי נאצ'ו ממשיך להיות אמין, גם לאק וטוריירה העלו את הרמה של הקבוצה. מקווה לראות את השינויים המתבקשים מול קארדיף.

golding אוהב/ת את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. cheddar Member

המנג'ר אמר שזה לא נכון

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

המנג׳ר גם אמר שהוא בונה על צ׳יימברס.

שיזדיינו כולם. בעיקר אוזיל.

6. alexshw Member

בכל זאת מירור

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שזה מגיע במקור מכתב ESPN.

8. k_700 Member

זה בטוח נכון וזה בערך הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכם אם הוא נשרף על תחילת העונה כי היה נראה שאמרי מאוד רוצה אותו בסגל.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי לא מעט מטען שלילי על ראמזי, בטח עם הדרישות לגבי החוזה שהוא רוצה, אבל הוא עדיין בין השחקנים הבודדים בסגל שאני חושב שאמרי יכול להוציא מהם משהו (רלבנטי גם לגבי בלרין על-אף היכולת ההגנתית המזעזעת היום בפרט ותקופה ארוכה מאוד כבר בכלל).

אני כבר לא בטוח מה המשמעות של '10' בכדורגל של היום. אפשר להיות הפליימייקר מקדימה גם עם שחקן שיש לו פחות flair, אבל הוא מכסה שטחים ונכנס לרחבה כמו ראמזי (ראה ערך: ניינגואלן). הבעיה היא ש: 1) הקבוצה (עוד) לא נראית קבוצה. 2) ראמזי לא מאופס בשיט.

10. Clichy COYG

@אלעד
    לצורך העניין אני לא יודע אם הוא מסוגל לייצר מצבים בצורה עקבית, והסתננויות שלו לרחבה נפגעות משמעותית שהוא מגיע מעמדה יותר קדמית. אצל ניינגולאן, ותקן אותי אם אני טועה, היכולת ההתקפית באה לידי ביטוי בעיקר מבעיטות מרחוק ופחות מכניסות לרחבה.

מסכים עם החלק הראשון שלך, והייתי מוסיף גם את איוובי. מדובר ב-3 שחקנים שהעבירו את רוב הקריירה הבוגרת שלהם תחת המורה לספורט, ולכן לוקים ברמה בסיסית בהרבה אספקטים של המשחק (כאשר הרבה מבני גילם כבר עברו קילומטראז' עם פפ, קלופ, פוצ'טינו וכד').
    ספיציפית עם ראמזי, זה ברור שהבעיה נמצאת גם אצלו באיזשהו מקום (חוץ מעניין החשק המשחק שלו מאוד אגואיסטי לפעמים וזה די מעצבן), אבל היכולת שהציג ביורו 2016 + 13/14 נותנות לי תקווה שאצל מאמן נורמלי הוא יוכל לשחזר את זה.

ועוד נק' לגבי היום - זה ברור ששינוי פרסונלי כזה או אחר לא ישפר את המשחק פלאים, אבל הייתי מאוד שמח לראות קישור של טוריירה - ראמזי/גנדוזי - מיקיטריאן. האחרון מאוד בעייתי מבחינה הגנתית וגם ככה נראה שאוזיל לא רלוונטי, ככה שאני חושב שזו אופציה שאמרי צריך לשקול.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

במצב העניינים הנוכחי, חייבים לפתוח עם ג׳אקה וטוריירה בקישור האחורי. לעלות רק עם אחד מהם במשחק שהוא לא נגד אוקספורד בקרבאו קאפ, יהיה טפשי למדי.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Clichy,

אני חושב שראמזי צריך לשחק כקשר הקדמי ביותר בשלישיית מרכז שדה שטוריירה לצד גונדונזי שולטים באמצע. אני חושב שהסט-סקילס שלו הרבה יותר מתאימים למה שאמרי מנסה לייצר מאשר אוזיל. מעבר לזה, אני חושב שהוא מתאים יותר לכדורגל ב-2018 מאשר אוזיל. לראמזי יש את הפוטנציאל להיות ה"בולדוג" שלנו מקדימה. זה שלוחץ, זה שדוחף את השחקנים, שמשנה קצב. שנותן שערים. מזה נובע ההקבלה לניינגולאן.

אבל כרגע חובת ההוכחה עליו. הוא רחוק מאוד מלהרשים.

**
    אייוובי יכול להיות שחקן נחמד כמו שהיה בתחילת הדרך שלו לפני שהשתן עלה לו לראש. מבחינת חומר גולמי אין שם משהו שגורם לי לחשוב לרגע שיש לו what it takes כדי להפוך לשחקן מעניין עבור ארסנל. הוא כרגע בהרכב בעיקר כי אין שום קיצוני טבעי אחר בסגל.

**
    מיקיטריאן אוברייטד גדול מאוד בעיניי. ה-first touch שלו הידרדר, הדריבל שלו רע, הוא לא מספיק מהיר, לא עוזר בכלל במשחק ההגנה, לא דומיננטי מספיק בבניית המשחק. כחושבים על זה, כמעט כל הכוכבים שיצאו מהחממה של דורטמונד לא הפכו להיות הצלחה גדולה, וזה בלשון המעטה.

יחד עם אוזיל זה עוד שחקן שלא מתאים לרמות הגבוהות ביותר.

**
    אני חושב שהשחקן הכי מעניין בסגל היום הוא טוריירה, וזה בעיקר כי אנחנו עדיין לא מכירים אותו. זה אומר הכול על הכישרון בסגל הנוכחי.

עידן444 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  13. golding מנהלים

הרבה יותר טוב ממאנה.
    ככה קראתי פה.

oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

"להעדיף את מאנה על מיקיטריאן? כמו להעדיף לקסוס כשמציעים לך בוגאטי ויירון.
    לא אותה קידומת בכלל.
    האחד מהטובים בעולם בתפקידו,אחרי עונה פסיכית, השני במקרה הטוב שחקן נחמד לרוטציה בקבוצה שאולי שואפת ל4-5 בפריימרליג."

"סאקו מווסטהאם עם יותר יחסי ציבור", "בחיים לא יגיע למעמדים של מחטיריאן, נגיד רבע גמר אלופות".

אוי, זהב. @k_700 תגובתך?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי עוד לא ראינו הכול ממאנה. יש לו את האיכויות ואת המאמן כדי לעשות upgrade נוסף.

מצב נושא:
הנושא נעול.